نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: چگونگی ساخت یک پروژه

چگونگی ساخت یک پروژه

به نام خدا
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان انجمن
    تبریک عرض میکنم سال نو رو به همه شما
    ببینید دوستان مشکل من این هست که الان من برنامه نویسی تقریبا مبتدی یاد دارم با زبان سی شارپ اما نمیدونم چه برنامه ای رو بسازم مثلا نمیدونم چجوری یک پروژه رو از کجا شروع کنم هیچ برنامه ای ندارم که بسازم و حوصلم سر میره...
    ممنون میشم کمک بکنین
    یا اگه میشه چند تا نمونه پروژه بگین تا درست کنم ؟
    و یک سوال دیگ این که یه برنامه نویس همیشه باید پروژه درست بکنه یا نه ؟

کاربر دائمی آواتار samiasoft
    محل زندگی
    اردبیل

نقل قول: چگونگی ساخت یک پروژه

نقل قول نوشته شده توسط VEM_PC مشاهده تاپیک
    به نام خدا
    سلام و خسته نباشید خدمت دوستان انجمن
    تبریک عرض میکنم سال نو رو به همه شما
    ببینید دوستان مشکل من این هست که الان من برنامه نویسی تقریبا مبتدی یاد دارم با زبان سی شارپ اما نمیدونم چه برنامه ای رو بسازم مثلا نمیدونم چجوری یک پروژه رو از کجا شروع کنم هیچ برنامه ای ندارم که بسازم و حوصلم سر میره...
    ممنون میشم کمک بکنین
    یا اگه میشه چند تا نمونه پروژه بگین تا درست کنم ؟
    و یک سوال دیگ این که یه برنامه نویس همیشه باید پروژه درست بکنه یا نه ؟
    شما سایت هایی مثل دانشجویار ، فرادرس و....رو دنبال کنید اموزش های پروژه محور وجود دارند سعی کنید با اونا پیش برید.

زمانی که تا حد زیادی تسلط پیدا کردید که بتونید برای دیگران برنامه بنویسید میتونید سایت هایی مثل پارس کدرز و....رو دنبال کنید و پروژه هایی که فکر میکنید در توانتون هست را قبول کنید

نقل قول نوشته شده توسط samiasoft مشاهده تاپیک
    شما سایت هایی مثل دانشجویار ، فرادرس و....رو دنبال کنید اموزش های پروژه محور وجود دارند سعی کنید با اونا پیش برید.

زمانی که تا حد زیادی تسلط پیدا کردید که بتونید برای دیگران برنامه بنویسید میتونید سایت هایی مثل پارس کدرز و....رو دنبال کنید و پروژه هایی که فکر میکنید در توانتون هست را قبول کنید
    مرسی بابت جواب ولی توی اون سایت هایی اولی که گفتین همشون که آموزش برنامه نویسی هستش سوال من این هست که چجوری یک پروژه رو درست کنم ینی چجوری ایده طراحی بکنم؟!

نقل قول نوشته شده توسط VEM_PC مشاهده تاپیک
    مرسی بابت جواب ولی توی اون سایت هایی اولی که گفتین همشون که آموزش برنامه نویسی هستش سوال من این هست که چجوری یک پروژه رو درست کنم ینی چجوری ایده طراحی بکنم؟!
    سوالتون نامفهومه، یغنی چی ایده طراحی کنین؟ یعنی ایده ای در ذهن دارین و میخواین پیاده ش کنین یا میخواین ایده به ذهنتون برسه؟
    درمورد اینکه ایده دارین و میخواین پیاده ش کنین خب بستگی به پروژه داره دیگه باید درموردش تحقیق کنین

نقل قول نوشته شده توسط mr.sirwan مشاهده تاپیک
    سوالتون نامفهومه، یغنی چی ایده طراحی کنین؟ یعنی ایده ای در ذهن دارین و میخواین پیاده ش کنین یا میخواین ایده به ذهنتون برسه؟
    درمورد اینکه ایده دارین و میخواین پیاده ش کنین خب بستگی به پروژه داره دیگه باید درموردش تحقیق کنین
    سوال من این هست که چجوری یک ایده رو توی ذهنم ایجاد بکنم؟ مثلا شرکت های EaGames و Konami و.. که بازی درست میکنن اونا چجوری ایده اون بازی رو پیدا میکنن ؟ سوال من این هست

تاپیک های مشابه

1. چگونگی شروع یک پروژه مهندسی نرم افزار؟
    نوشته شده توسط f در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 17:19 عصر
  2. چگونگی ساخت یک منوی داینامیک و کشویی
    نوشته شده توسط balis_pascal در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 05 خرداد 1390, 14:03 عصر
  3. چگونگی ساخت یک جستجو گر سریع برای جستجوی درون مقاله ای؟
    نوشته شده توسط saeed_programer در بخش SQL Server
    پاسخ: 9
    آخرین پست: پنج شنبه 30 مهر 1383, 20:23 عصر
  4. چگونگی ساخت یک کنترل تحت وب؟
    نوشته شده توسط saeed_programer در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 29 مهر 1383, 14:27 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید