نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: فشرده کردن یک فایل

فشرده کردن یک فایل

سلام دوستان گرامی . من کارمند اداره آموزش و پرورش هستم به صورت آماتور ویژوال بیسیک کار کردم . یکی از مشکلاتی که در حوزه آموزش و پرورش ما درگیر اون هستیم اینه که اطلاعات سیستم های دانش آموزی بدلیل وجود انواع ویروس ها یا سهل انگاری در نگهداری حذف میشه . من چند وقتیه به فکر افتادم که برنامه ای بسازم که آخرین بک آپ سیستم دانش آموزی مدارس رو به صورت خودکار در یک ftp آپلود کنه و ما اونو برای بایگانی دانلود و نگهداری کنیم . . من تا یه جاهایی پیش رفتم اما بک آپ مدارس پسوند .bak داره که حجمش خیلی زیاده و برای آپلودش باتوجه به سرعت کم اینترنت مدارس خیلی وقت گیره و در صورتی که اون فایل رو فشرده کنیم به صورت چشمگیری حجمش کم میشه . از اساتید بزگوار میخوام در نوشتم کدی که بتونم یک آدرس رو در تکست باکس بنویسم مثلا "C:\Program Files\Pajoohesh\Dana\Danabackup64309802-971011.bak " و با فشردن یک دکمه این فایل در همون آدرس فشرده سازی بشه یعنی یا به zip یا rar تبدیل بشه که من بتونم اونو آپلود کنم . ممنون میشم کمکم کنید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: فشرده کردن یک فایل

پیام خصوصی بده بهم

نقل قول نوشته شده توسط Behrouz3363 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان گرامی . من کارمند اداره آموزش و پرورش هستم به صورت آماتور ویژوال بیسیک کار کردم . یکی از مشکلاتی که در حوزه آموزش و پرورش ما درگیر اون هستیم اینه که اطلاعات سیستم های دانش آموزی بدلیل وجود انواع ویروس ها یا سهل انگاری در نگهداری حذف میشه . من چند وقتیه به فکر افتادم که برنامه ای بسازم که آخرین بک آپ سیستم دانش آموزی مدارس رو به صورت خودکار در یک ftp آپلود کنه و ما اونو برای بایگانی دانلود و نگهداری کنیم . . من تا یه جاهایی پیش رفتم اما بک آپ مدارس پسوند .bak داره که حجمش خیلی زیاده و برای آپلودش باتوجه به سرعت کم اینترنت مدارس خیلی وقت گیره و در صورتی که اون فایل رو فشرده کنیم به صورت چشمگیری حجمش کم میشه . از اساتید بزگوار میخوام در نوشتم کدی که بتونم یک آدرس رو در تکست باکس بنویسم مثلا "C:\Program Files\Pajoohesh\Dana\Danabackup64309802-971011.bak " و با فشردن یک دکمه این فایل در همون آدرس فشرده سازی بشه یعنی یا به zip یا rar تبدیل بشه که من بتونم اونو آپلود کنم . ممنون میشم کمکم کنید .
    باسلام
    از ابزار های مخصوص این کار استفاده کنید.
    مثل Xceed.Zip.dll که ابزار رایگان و قوی هم هستش + نمونه کد های زیاد با امکان انتخاب نحوه فشرده سازی و...

+

نمونه های زیاد داخل همین سایت

کاربر دائمی آواتار SlowCode
    محل زندگی
    اردبیل

من جای شما باشم رمز دیتابیس رو پیدا میکنم بعد با برنامه full-convert-enterprise ازش خروجی json یا فرمت های دیگه که حجم کمتری دارن میگیرم بعد راحت میشه اپلود کرد.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 10 دی 1393, 11:58 صبح
  2. پیاده سازی کد هافمن برای فشرده کردن یک فایل
    نوشته شده توسط myysl97 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 10 تیر 1393, 13:57 عصر
  3. مبتدی: فشرده کردن یک فایل متنی (فوری)
    نوشته شده توسط 7Helia 00 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 14
    آخرین پست: دوشنبه 03 بهمن 1390, 00:05 صبح
  4. باز کردن یک فایل EXE از طریق دلفی
    نوشته شده توسط nasr در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 09 دی 1382, 16:53 عصر
  5. باز کردن یک فایل Microstation
    نوشته شده توسط saeed_vb در بخش VB.NET
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 17 مهر 1382, 19:43 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار