نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: اجرای فایل pdf در شبکه LAN

Question اجرای فایل pdf در شبکه LAN

سلام
    من یک نرم افزار دارم که داخلش باید عدد فایل pdf رو وقتی در تکست باکس در کامپیوتر کلاینت می زنم روی سرور شبکه LAN از روی نرم افزار اصلی اجرا بشه
    خود نرم افزار با کمک دوستان انجمن تکمیل شده و وقتی از روی کامپیوتر کلاینت اجرا میشه مشکلی در باز کردن فایل pdf نداره ولی وقتی نرم افزار رو روی سرور می ریزم و بعد شورت کاتش رو از روی share اجرا می کنم نرم افزار اجرا میشه و مشکل نداره ولی وقتی عدد رو وارد می کنم برای باز کردن pdf خطا میده و pdf اجرا نمیشه
    نرم افزار اجرای pdf هم روی سرور و کامپیوتر کلاینت در یک مسیر نصب هست

filename = str(this.Value)+".pdf"
    ! /N AcroRd32.exe &filename

نرم افزار روی ویندوز سرور 2008 راحت و بدون مشکل اجرا میشه و این کد بالایی که عزیزان داخل انجمن لطف کردن دادن روی کامپیوتر شخصی کار میکنه ولی روی سرور نه

لطفا کمک کنید چکار کنم که بتونم با اجرای شورت کات از روی یک کامپیوتر کلاینت فایل pdf رو در روی سرور باز کنم

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

نقل قول: اجرای فایل pdf در شبکه LAN

خب طبیعیه که خطا بده برای اینکه فایل در آدرس دیگری هست. من با روش share کردن هیچ وقت برنامه ننوشتم و از این روش شما سر در نمیارم. من همیشه برنامه ای مخصوص سرور برای مدیر ارشد جهت مدیریت کردن دیتابیس و ... داشتم و یک برنامه برای همه کلاینت ها که به دیتابیس سرور متصل شده و کارهاشون رو انجام میدادند.
    حالا یا برنامه کلاینت سرور داری یا یک برنامه اصلی روی سرور مشترک است و بقیه میتوانند استفاده کنند که در هر دو مورد بهتر است به نحوی فایل به سرور منتقل بشه و همه از اونجا بهش دسترسی داشته باشند.
    این کار میشه به دو صورت انجام بشه:
    1- داشتن یک پوشه در سرور برای فایل ها و کپی اون فایل از کلاینت در پوشه سرور و بعد از اون دسترسی بقیه کلاینتها به فایل در آن پوشه است.
    2- ذخیره فایل در دیتابیس سرور و برای دسترسی به فایل در کلاینت، کپی کردن فایل از جدول و ذخیره در یک فایل موقت در سمت کلاینت است.
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دامغان

نقل قول: اجرای فایل pdf در شبکه LAN

نقل قول نوشته شده توسط hmgjob مشاهده تاپیک
    سلام
    من یک نرم افزار دارم که داخلش باید عدد فایل pdf رو وقتی در تکست باکس در کامپیوتر کلاینت می زنم روی سرور شبکه LAN از روی نرم افزار اصلی اجرا بشه
    خود نرم افزار با کمک دوستان انجمن تکمیل شده و وقتی از روی کامپیوتر کلاینت اجرا میشه مشکلی در باز کردن فایل pdf نداره ولی وقتی نرم افزار رو روی سرور می ریزم و بعد شورت کاتش رو از روی share اجرا می کنم نرم افزار اجرا میشه و مشکل نداره ولی وقتی عدد رو وارد می کنم برای باز کردن pdf خطا میده و pdf اجرا نمیشه
    نرم افزار اجرای pdf هم روی سرور و کامپیوتر کلاینت در یک مسیر نصب هست

filename = str(this.Value)+".pdf"
    ! /N AcroRd32.exe &filename

نرم افزار روی ویندوز سرور 2008 راحت و بدون مشکل اجرا میشه و این کد بالایی که عزیزان داخل انجمن لطف کردن دادن روی کامپیوتر شخصی کار میکنه ولی روی سرور نه

لطفا کمک کنید چکار کنم که بتونم با اجرای شورت کات از روی یک کامپیوتر کلاینت فایل pdf رو در روی سرور باز کنم
    منظورت اینه که یک پوشه رو تو سرور share کرذی و توش یک فایل pdf داری و میخوای از روی کلاینتها بتونی اجراش کنی؟اگه اینه یک راه حل استفاده از map drive هستش.

تاپیک های مشابه

1. سوال: کمک به اجرای فایل وورد در شبکه با کاربری دارای مجوز
    نوشته شده توسط Delphi2010 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 29 شهریور 1394, 09:53 صبح
  2. کمک در مورد اجرای یک فایل php در شبکه
    نوشته شده توسط hossein_rohollah در بخش PHP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 27 دی 1389, 22:39 عصر
  3. ارسال و دریافت فایل در شبکه LAN با دادن IP
    نوشته شده توسط roomezonline در بخش برنامه نویسی مرتبط با شبکه و وب در VB6
    پاسخ: 2