نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: لپتاپ

محروم شده
    محل زندگی
    تهران

لپتاپ

برای خرید یک لپتاپ خوب چه نکاتی باید رعایت شود؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: لپتاپ

نمیدونم جای درستی تاپیک مطرح شده یا نه ولی بهر حال به خیلی عوامل از جمله بودجه ربط داره من خودم خیلی هزینه نکردم (البته ناخواسته) ولی خب مشکلاتی هم داشتم

اگر میخایی برنامه نویسی کنی و راحت باشی اولین نکته مانتیتور هست که حتما 15 باشه و حتما حتما هم تاکید میکنم حتما صفحه مات باشه وگرنه چشمات داغون میشه

این صفحات براق led پشت ویترین مغازه خیلی قشنگ هست ولی توی برنامه نویسی معضلی هست

وقتی 15 باشه خب طبیعتا صفحه کلید بزرگتر میشه که کلید اعداد هم داره که راحت بتونی عدد بنویسی اگر کوچیک باشه فرض کن میخاهی بزنی 10 یک رو بایست از یطرف صفحه بزنی و صفر رو از طرف دیگه که کارتو کند میکنه و اعصاب خورد کن میشه

خب بعد از ظاهر حالا میریم سراغ باطن البته قسمت قبل اسم ظاهر بود ولی توی کارایی خیلی تاثیر داره

در مورد سخت افزار هم گفتم بسته به بودجتون داره ولی لاقل cpu دو هسته ای باشه حالا i3 یا i5 یا i7 که البته سون خب گرونتر هست ولی ارزششو داره

معمولا لپ تابهای امروز حداقل دیگه 500 گیگ هستند یا 1T که همون اولی هم مناسب خیلی مهم نیست مگر اینکه بخواهی فیلم آموزشی زیادی توش بریزی که امرش فرق میکنه

یه نکته خیلی خیلی مهم سعی کنید درگاه یو اس بی از پشت بخوره یا اگر از بغل جا داشت بسمت مانیتور باشه ن چاییکه دستت با موس کنارش هست چون گرفتار همون مسیله ای میشی که من دچارش شدم درگاه موست شل میشه همش میبینی موش کار نمیکنه و بایست یه ذره یو اس بی موس رو تکون بدی تا درست بشه

کلا اگر درگاه یو اس بی یا کابل lan از پشت مانیتور یا اگر بغل هست دورترین نقطه به دست و نزدیکترین نقطه به مانیتور باه خوبه

موس خوب هم بگیر یه دره بیشتر هزینه کن و موس خوب بگیر ارزش داره ( dpi بالا) اگر خواستی کار گرافیکی انجام بدی راحتتری

موفق باشید

نقل قول: لپتاپ

دوستان برای خرید لپتاپ حتما به سایت آنالیزمارکت سربزنید اونجا میتونید قیمتای مختلف لپتاپ رو در فروشگاه های مختلف مقایسه کنید و خرید کنید http://analizmarket.ir

تاپیک های مشابه

1. سوال: شبکه کردن لپتاپ و پی سی + استفاده همزمان از اینترنت غیرwireless
    نوشته شده توسط Kasrasaint در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 01 اردیبهشت 1391, 20:55 عصر
  2. کمک در به اشتراک گذاری فایل بین دو لپتاپ
    نوشته شده توسط Hadi-Hashemi در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 17 اسفند 1390, 13:23 عصر
  3. مودم و لپتاپ
    نوشته شده توسط در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 4