نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: تهیه گزارش از فایل دیتا بیس k1.dbf

تهیه گزارش از فایل دیتا بیس k1.dbf

با سلام خدمتت برنامه نویسان فاکس پرو یه بانک اطلاعاتی دارم به نام k1که در ان از فیلدهای date,,,,kala,,,,sum_vazn که فیلد dateاز نوع تاریخی بوده و kalaاز نوع کارکتربوده وsum_vaznاز نوع عددی میخوام یه گزارش تهیه کنم تو فاکس پرو تحت داس 2.6 که از تاریخ فلان تا تاریخ فلان باشه چی کار کنم.تشکر

نقل قول: تهیه گزارش از فایل دیتا بیس k1.dbf

اگر فاکس پرو 2.6 رو نصب دارید که یادمه که توی خودش یک report designer داشت کافی که یک گزارش جدید با اون ایجاد کنید و فایل dbf هم بهش بدید فکر کنم میتونستید wizrard هم اینکار کنید.
    البته اگر کاراکتر های فارسی ندارید میتونید با ویژوال فاکس پرو هم گزارش درست کنید اونجا هم گزارش ساز داره...

با سلام وتشکر بابت راهنماییتون اما من میخوام تاریخ انتخابی داشتم باشم که از تاریخ تا تاریخ باشه هرموقع که خواستم تاریخ انتخابی داشته باشم میشه کدنویسی شو اگه زحمتی نیست بگید یا با ااستفاده از اس کی ال کاتالوگ فاکس پرو راهنمایی کنید

منظورتون از اس کیو ال کاتالوگ یعنی یک کوئری رو بانک بزنید!
    خوب هر کوئری که بخواهید میتونید روی بانک تون بزنید و بعد گزارش دستورات زیر اجرا کنید!
    فایل گزارش را کنار جدول کپی کنید و به روش زیر ازش خروجی بگیرید!
    منتهی دوست عزیز تو ویژوال فاکس پرو 9 درست کردم واقعیت نه داس ندارم ونه فاکس تحت داس ....

SELECT * FROM K1 WHERE BETWEEN(K1.date,CTOD('01/01/1988'),CTOD('01/01/1988')) INTO CURSOR TMP
    REPORT FORM K1 PREVIEW

REPORT FORM K1 FOR BETWEEN(K1.date,CTOD('01/01/1988'),CTOD('01/01/1988')) PREVIEW

اینجوری هم میتونید!

REPORT FORM K1 FOR BETWEEN(K1.date,{^1988-01-01},{^1988-01-01}) PREVIEW
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله farhad_shiri_ex : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 در 21:50 عصر

بازم تشکر ازراهنماییتون ولی این سه دستور همش تو فاکس پرو تحت داس اجرا میشه یا در ویندوز

نقل قول نوشته شده توسط روح اله ذکاوت مشاهده تاپیک
    بازم تشکر ازراهنماییتون ولی این سه دستور همش تو فاکس پرو تحت داس اجرا میشه یا در ویندوز
    عرض کردم که فاکس تحت داس ندارم!
    باید در ویندوز و در محیط ویژوال فاکس پرو استفاده کنید.!
    اگر در جدول کاراکتر فارسی نداشته باشید مشکلی نداره بانک تون رو باز میکنه ولی اگر کاراکتر های فارسی باشه بهم ریخته نشون میده که باید جدول رو کانورت کنید!
    اگر هم که تحت داس بخواهید که من داس ندارم فکر نکنم دیگه کسی هم داشته باشه ولی روش ساخت توی فاکس داس هم تقریبا شبیه و همینطور نحوه استفاده از گزارش

اگر من اگه خواستم همین بانک اطلاعاتی رو شما دستور اس کیو الشو بهم داد ین تو ویزوال اجراکنم بایدتو یه پنجره کوچیک که سطر اول اون از تاریخ باشه وسطر دوم اون تا تاریخ را ازم بخواد اجرا کنم راستش کدنویسی این قسمت برام نا اشناست شما میتونید دستورشو بنویسید که من اجرا کنم میخوایید بانک اطلاعاتی رو بدم شما روش کد بنویسید

فیلدهای date,,,,kala,,,,sum_vazn که فیلد dateاز نوع تاریخی بوده و kalaاز نوع کارکتربوده وsum_vaznاز نوع عددی

یه برنامه میخواهید که تحت ویندوز خروجی برای نمایش ویا چاپ بده!
    بانک تون رو برام پی ام کنید سعی میکنم براتون انجام بدم

با استفاده از فایل jadid.dbf در کاتالوگ داده هایم را وارد میکنم تو قسمت اسکرین و بعد میرم قسمت کوایری یه گزارش درست کردم با استفاده از فایل jadid.dbf که خروجی گزارش فایل k2.dbf میده حالا تو خروجی این گزارش با استفاده از فایل k2.dbf میخوام تاریخ انتخابی داشته باشم

سلام
    بانک رو فرستادم
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 18 اسفند 1393, 10:07 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 01 آذر 1390, 22:08 عصر
  3. سوال: آیا تهیه گزارش از فایل XML منطقی است؟؟
    نوشته شده توسط ghrzarei در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 04 اردیبهشت 1388, 14:01 عصر
  4. ساختن فایل Web.sitemap از روی دیتا بیس
    نوشته شده توسط maxpayn2 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 28 بهمن 1386, 19:39 عصر
  5. ایجاد فایل دیتا بیس
    نوشته شده توسط (سیدشریفی) در بخش VB.NET
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 25 اسفند 1382, 09:46 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار