نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: GridView با قابلیت sort و پیجینگ در asp.net core

GridView با قابلیت sort و پیجینگ در asp.net core

سلام من برای پروژه asp.net core دنبال یک کامپوننت Grid مناسب میگردم که کار باهاش راحت باشه. بسته telerik.ui.for.aspnet.core.2018.1.117.commercial رو از صفحه زیر دانلود کردم.

https://soft98.ir/software/programmi...dcontrols.html

این بسته، یک کامپوننت Grid قوی داره ولی حالا سوال من این هست که مگه این کامپوننت پولی نیست؟ آخه هیچ جاش اشاره نکرده که منقضی میشه!
    من دنبال یک کامپوننت Grid قوی و مورد اطمینان برای پروژه ام میگردم.

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: GridView با قابلیت sort و پیجینگ در asp.net core

به نام پکیج ای که دانلود کردی دقت کن: telerik.ui.for.aspnet.core.2018.1.117.commercial
    ورژن رایگان اش پسوندش Commercial نیست. این یعنی شما ورژنی که یکی خریده و به صورت Warez (انتشار غیر قانونی نرم افزارها) منتشر کرده رو دانلود کرده اید. البته خوب بر ما که تو ایران دسترسی به شبکه بین المللی مالی نداریم تا حتی اگر میخواستیم، بتونیم پولش رو بدیم چندان حَرَجی نیست.

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    به نام پکیج ای که دانلود کردی دقت کن: telerik.ui.for.aspnet.core.2018.1.117.commercial
    ورژن رایگان اش پسوندش Commercial نیست. این یعنی شما ورژنی که یکی خریده و به صورت Warez (انتشار غیر قانونی نرم افزارها) منتشر کرده رو دانلود کرده اید. البته خوب بر ما که تو ایران دسترسی به شبکه بین المللی مالی نداریم تا حتی اگر میخواستیم، بتونیم پولش رو بدیم چندان حَرَجی نیست.
    بسیار ممنون از پاسختون. بله این نسخه پولی هست. راستش من نسخه دیگه ای که مربوط بهش باشه رو پیدا نکردم. از طرفی میترسم بعد چند مدت این نسخه مثلا منقضی بشه یا به مشکل بخوره. آیا شما نسخه ای رو سراغ ندارید که از این نظر مطمئن باشه؟ اگر محصول دیگه از شرکت دیگه ای هم باشه اشکال نداره ، فقط دنبال یک Gridview با این امکانات و سهولت استفاده میگردم. خیلی ممنون.

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

ز طرفی میترسم بعد چند مدت این نسخه مثلا منقضی بشه یا به مشکل بخوره.
    خوب لازم نیست بترسی. چون محصولات تلریک، کلا مکانیسم محدودیت زمانی رو تو نسخه های Commercial شون ندارند. من تو X تا پروژه بدون مشکل از اینها استفاده کردم. کامپوننتهای شرکت های دیگه از لحاظ لایسنس خیلی محکم تر از Telerik می گیرند. یک راه سخت هم وجود داره که کلا بری سمت راهکارهای Open Source مثل jqGrid (که به نظر من به زحمت اش نمی ارزه).

تاپیک های مشابه

1. مشکل با بعضی کدهای جاوا اسکریپت در asp.net
    نوشته شده توسط maktab در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 28 بهمن 1390, 22:58 عصر
  2. آموزش: آموزش Load یک User control با Ajax جی کوئری در Asp.net
    نوشته شده توسط mmnoody2006 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: جمعه 04 شهریور 1390, 22:48 عصر
  3. حرفه ای: ارتباط با پایگاه داده SQL Server در ASP.NET (سی شارپ )
    نوشته شده توسط azv_2008 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 01 دی 1389, 18:25 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 10 شهریور 1387, 10:16 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •