نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: اپلیکیشن موبایل به صورت وب اپ یا اندروید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

اپلیکیشن موبایل به صورت وب اپ یا اندروید

با سلام
    راهنمایی میخواستم در مورد نوشتن یه برنامه موبایل
    ما یه پروژه برنامه موبایل داریم با موضوع سینما و فروشگاه انلاین
    برنامه به این صورت کار میکنه که بلیط های سینماهای کل کشور رو با 50 درصد تخفیف برای فروش انلاین به اشتراک میزاره
    ما برنامه نویسی اندروید زیاد بلد نیستیم ، به این نتیجه رسیدیم که بیایم با php بنویسیم و روی سایت پیاده کنیم در حالت رسپانسیو
    سپس از ادرس سایت یه تبدیل به apk بگیریم
    نمیدونیم معایب اینکار چیه و نمیخواهیم بیایم هزینه کنیم و وقت بزاریم برنامه رو بنویسیم و تبدیل کنیم و بعدا پشیمون بشیم .
    دوستان راهنمایی کنن معایب و مزایای این دو برنامه نویسی چیه ؟
    با تشکر از سایت خوبتون

نقل قول: اپلیکیشن موبایل به صورت وب اپ یا اندروید

با سلام
    اساس کار این برنامه ها ویا حتی سایت هایی که هزینه ای میگیرن وب سایت شما که البته باید حتما رسپانسیو باشه را تبدیل میکنن به خروجی اندروید ویا آی او اس ، این که البته تا اونجا که من اطلاع دارم کدهایی که به css, js ,html5 هستند را تبدیل میکنن برای php بعید میدونم حالا چطور این کار را انجام میدن به راحتی بسته هایی را آماده کردن با فریم وورک های چند رگه مثل ReactJS , NODE-JS و امثال هم البته معروفترین شون این هستند که فقط یک یا دوتا اکیتیویتی براش تعبیه میکنن با یکسری متریالهای گرافیکی که اونهم قبلا همه را به زبان Java Script نوشتند فقط کافی که در فایل پروژه ای که برای شما درست میکنن سورسهای سایت شما را قرار بدهند بقیه کارهاشو خود ریکت ویا نود به همراه JNI Java و اندروید SDK ها انجام میده در عرض 2 الی 3 ساعت یه خروجی به شما میده و البته هم که برنامه موبایل هست و روی گوشی ها هم کار میکنه
    ولی معایبش هم : مطمئنا به شما سورسی نخواهند داد چرا چون مطمئن باشید که پیشنهاد قیمت پایین برای شروع کارشون برای اینکه کلا برنامه تون تبدیل به تبلیغ خواهد شد و البته ابزارهای دیگه ای برای اینکه بتونن از شما هزینه بگیرین هم خواهند داشت.
    و البته سرعت کمتر نسبت به سایت اصلی خودتون اونهم به علت اضافه شدن کلاسهای اندروید و جاوا می باشد ولی خیلی محسوس نیست.
    1- سایت شما باید رسپانسیو باشه.
    2- از Js - CSS - HTML5 -Jquery استفاده کرده باشید.
    خوب حالا اگر شما با جاوا اسکریپت وملحقاتش میخواهید ساییتون ایجاد کنید که دیگه چه کاری خودتون با یکی از همین فریم وورک های معروف برنامه موبایل هم براش بسازید خیلی ساده ست.
    اگر سایتتون با php و الان نوشته شده آماده است که می تونید به راحتی با یک WebView در یک اکتیویتی سایتتون را در برنامه های اندرویدی نمایش بدید حتی میتونید از وب ویو های متن باز از سایت گیت هاب استفاده کنید و کمی هم تغییرات بدید نیازی هم به یاد گرفتن اندروید به صورت حرفه ای نداره کافی نصب وراه اندازی اندروید و جاوا را انجام بدید در کل ساختن اکتیویتی هم یه نصف روز کار میبره.
    در هر حال قبل از اقدام به تبدیل به نظرم حتما چند تا برنامه که با این روش کار شده اند را حتما تست کنید برنامه ای برای سایت های معروف نباشه چون اون شرکتها خودشون تبدیل را انجام میدهند حتما برنامه هایی که با همین سایت هایی که کارشون تبدیل هست را مشاهده کنید مطمئن باشید خیلی چیزها دستگیرتون می شود.

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    با سلام
    اساس کار این برنامه ها ویا حتی سایت هایی که هزینه ای میگیرن وب سایت شما که البته باید حتما رسپانسیو باشه را تبدیل میکنن به خروجی اندروید ویا آی او اس ، این که البته تا اونجا که من اطلاع دارم کدهایی که به css, js ,html5 هستند را تبدیل میکنن برای php بعید میدونم حالا چطور این کار را انجام میدن به راحتی بسته هایی را آماده کردن با فریم وورک های چند رگه مثل ReactJS , NODE-JS و امثال هم البته معروفترین شون این هستند که فقط یک یا دوتا اکیتیویتی براش تعبیه میکنن با یکسری متریالهای گرافیکی که اونهم قبلا همه را به زبان Java Script نوشتند فقط کافی که در فایل پروژه ای که برای شما درست میکنن سورسهای سایت شما را قرار بدهند بقیه کارهاشو خود ریکت ویا نود به همراه JNI Java و اندروید SDK ها انجام میده در عرض 2 الی 3 ساعت یه خروجی به شما میده و البته هم که برنامه موبایل هست و روی گوشی ها هم کار میکنه
    ولی معایبش هم : مطمئنا به شما سورسی نخواهند داد چرا چون مطمئن باشید که پیشنهاد قیمت پایین برای شروع کارشون برای اینکه کلا برنامه تون تبدیل به تبلیغ خواهد شد و البته ابزارهای دیگه ای برای اینکه بتونن از شما هزینه بگیرین هم خواهند داشت.
    و البته سرعت کمتر نسبت به سایت اصلی خودتون اونهم به علت اضافه شدن کلاسهای اندروید و جاوا می باشد ولی خیلی محسوس نیست.
    1- سایت شما باید رسپانسیو باشه.
    2- از Js - CSS - HTML5 -Jquery استفاده کرده باشید.
    خوب حالا اگر شما با جاوا اسکریپت وملحقاتش میخواهید ساییتون ایجاد کنید که دیگه چه کاری خودتون با یکی از همین فریم وورک های معروف برنامه موبایل هم براش بسازید خیلی ساده ست.
    اگر سایتتون با php و الان نوشته شده آماده است که می تونید به راحتی با یک WebView در یک اکتیویتی سایتتون را در برنامه های اندرویدی نمایش بدید حتی میتونید از وب ویو های متن باز از سایت گیت هاب استفاده کنید و کمی هم تغییرات بدید نیازی هم به یاد گرفتن اندروید به صورت حرفه ای نداره کافی نصب وراه اندازی اندروید و جاوا را انجام بدید در کل ساختن اکتیویتی هم یه نصف روز کار میبره.
    در هر حال قبل از اقدام به تبدیل به نظرم حتما چند تا برنامه که با این روش کار شده اند را حتما تست کنید برنامه ای برای سایت های معروف نباشه چون اون شرکتها خودشون تبدیل را انجام میدهند حتما برنامه هایی که با همین سایت هایی که کارشون تبدیل هست را مشاهده کنید مطمئن باشید خیلی چیزها دستگیرتون می شود.
    ضمن تشکر
    من یه بخش هایی از صحبت شما رو متوجه نشدم
    من برنامه مورد نیازم رو با php ، html5 ، css ، java , java script , ajax انجام دادم و روی هاست سوارش کردم و تماما رسپانسیو کردم .
    اومدم با نرم افزار تبدیل کردم به apk و روی موبایل هم خروجی خوبی گرفتم و روی چند نسخه تست کردم درست بود .
    خوبیش اینه که حجم برنامه کمه و بانک رو هاست قرار گرفته و امنیت دارم .
    معایبش رو نمیدونم نسبت به برنامه نویسی اندروید چیه
    میخوام بدونم من که این همه هزینه کردم برام برنامه رو به این صورت نوشتن ، آیا شروع به کار کنم و یا برم بدم یه گروه اندروید از پایه جاوا بنویسن ؟
    البته متوجه صحبت شما هستم که فرمودین اونها هم تقلب میکنن ، من با گروهی قرار داد میبندم که سورس کامل نشونم بدن و با جاوا و زبان اندروید باشه ، خودم هیچ اطلاعاتی از اندروید ندارم ، برای همین حسابی گیج شدم .

نقل قول نوشته شده توسط behroz.rivandi مشاهده تاپیک
    ضمن تشکر
    من یه بخش هایی از صحبت شما رو متوجه نشدم
    من برنامه مورد نیازم رو با php ، html5 ، css ، java , java script , ajax انجام دادم و روی هاست سوارش کردم و تماما رسپانسیو کردم .
    اومدم با نرم افزار تبدیل کردم به apk و روی موبایل هم خروجی خوبی گرفتم و روی چند نسخه تست کردم درست بود .
    خوبیش اینه که حجم برنامه کمه و بانک رو هاست قرار گرفته و امنیت دارم .
    معایبش رو نمیدونم نسبت به برنامه نویسی اندروید چیه
    میخوام بدونم من که این همه هزینه کردم برام برنامه رو به این صورت نوشتن ، آیا شروع به کار کنم و یا برم بدم یه گروه اندروید از پایه جاوا بنویسن ؟
    البته متوجه صحبت شما هستم که فرمودین اونها هم تقلب میکنن ، من با گروهی قرار داد میبندم که سورس کامل نشونم بدن و با جاوا و زبان اندروید باشه ، خودم هیچ اطلاعاتی از اندروید ندارم ، برای همین حسابی گیج شدم .
    دوست عزیز!
    اگر برنامه نویس سایت خودتون هستید که عرض کردم با ReactJs ویا NODE-Js حالا که از JS استفاده کردید به راحتی میتونید نسخه اندروید را هم خودتون بنویسید خیلی کار سختی نیست اصلا لازم به داشتن اطلاعات حرفه ای برای اندروید ندارید چون کلا با JS کار میکنید اون فریم وورک ها خودشون تبدیل را برای شما انجام میدن خیلی پیچیده نیست شما که با JS سایت را هندل کردید، مطمن باشید از عهده اندروید هم بر میاید.
    اگر هم نمی خواهید برنامه اندروید را خودتون بنویسید که خوب با همون شرکتهایی که اینطور خدمات میدن البته به شرط اصالت می تونید کار کنید.
    ولی در کل اگر خروجی APK دارید و تست هم کردید به نظرمن برای شروع خوبه چون کلا کار شما سمت وب داره انجام میشه با برنامه زیاد تاملی ندارید که بخواهید براش یک نسخه مجزا از ابتدا طراحی کنید فعلا راه اندازی کنید سایت و برنامه را هم با همون apk که گفتید سمت اندروید جلو ببرید وقتی یک بازخورد مناسبی از کاربران دیدید ویا قصد به روز رسانی داشتید سعی کنید در صورت نیاز حتما حتما یک نسخه مجزا برای نسخه های سیستم عامل های موبایلی هم در نطر بگیرید در هر حال خیلی تفاوت داره یک برنامه ای که از ابتدا نوشته شده باشه تا برنامه ای که آماده باشه و در عرض یک نصفه روز انجام بشه.
    خیلی بستگی به شرایط سایت شما سطح کارایی سایت و نسبت تعامل سایت با کاربران و همچنین جنس کاربران شما داره شاید اصلا خیلی نیازی به سمت اندروید نداشته باشند ویا بالعکس...

با سلام
    می تونید منو برای طراحی یک سایت فروشگاهی آنلاین برای گوشی راهنمای کنید و اینکه چطوری می تونم در اون قیمت گذاری بکنم بخصوص در مورد قیمت سامسونگ و قیمت گوشی سامسونگ. ممنون میشم

سلام
    مهندس این وب ویو چی هست
    چه قابلبتهای داره
    چطوری میشه یک سایت را برای اندروید نمایش بده

نقل قول نوشته شده توسط sg.programmer مشاهده تاپیک
    سلام
    مهندس این وب ویو چی هست
    چه قابلبتهای داره
    چطوری میشه یک سایت را برای اندروید نمایش بده
    با سلام
    وب ویو از اسمش مشخصه یک ویجت ویو برای نمایش اختصاصی صفحات وب داخل برنامه اندرویدی خودتون هست بجای استفاده از مرورگرهای نصب شده بر روی گوشی ویجت های اپن سورس هم زیاد داره قابلیت هم تا تعریف شما از قابلیت چی باشه مثلا یکیش اینه که دیگه نوار آدرس را نمایش نمی دهند.
    ولی در کل هدف این ویو ها نمایش اختصاصی وب سایت هست و می تونید سورس سایت خودتون هم در شاخه assets در پروژه اندروید داشته باشید و از همون طریق وب سایت خودتون را نمایش بدید البته اگر رسپانسیو باشه و کاربر هم تصور میکنه که داره از نسخه اندروید استفاده میکنه ونیازی به بارگذاری URL هم نیست ولی اختیاری می تونید فقط با آدرس سایت هم در زمان استارت اکتیویتی سایت را نمایش بدید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 03 مرداد 1395, 13:25 عصر
  2. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 03 دی 1394, 17:20 عصر
  3. نحوه ذخیره عکسها به صورت 24 بیت یا 32 بیت
    نوشته شده توسط Himalaya در بخش C#‎‎
    پاسخ: 6
    آخرین پست: یک شنبه 21 بهمن 1386, 19:05 عصر
  4. استفاده از dataset به صورت دینامیکی و یا xml dataset
    نوشته شده توسط hamed_bostan در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 6