نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: داشتن چنددسته ی جدا گانه رادیو باتن در یک فرم و خواندن اطلاعات آن از دیتا بیس

داشتن چنددسته ی جدا گانه رادیو باتن در یک فرم و خواندن اطلاعات آن از دیتا بیس

سلام دوستان من یک همچین صفحه ای دارم
    Capture.JPG
    و می خواهم برای هر سوال کاربر یک جواب را انتخاب و بعد با زدن دکمه ذخیره اطلاعات ذخیره شود و مشکلم این جاست که اگر کاربر سوال اول را جواب داد و بعدی را جواب بدهد دکمه رادیو باتن سوال قبلی که انتخاب کرده حذف می شود . باید چه کار کنم که این اتفاق نیوفتد ؟ و باید چطوری اطلاعات را از دیتا بیس بگیرم و دوباره گزینه ای که کاربر انتخاب کرده را نشان دهم ؟
    لطفا زود تر کمکم کنید

نقل قول: داشتن چنددسته ی جدا گانه رادیو باتن در یک فرم و خواندن اطلاعات آن از دیتا بیس

بصورت زیر
    کد HTML:
    <form action="">  <input type="radio" name="gender" value="male"> Male<br>  <input type="radio" name="gender" value="female"> Female<br>  <input type="radio" name="gender" value="other"> Other</form>
    <form action="">  <input type="radio" name="gender2" value="male2"> Male<br>  <input type="radio" name="gender2" value="female2"> Female<br>  <input type="radio" name="gender2" value="other2"> Other</form>
    هر سوالی رو name منحصر به فرد بدید

نقل قول: داشتن چنددسته ی جدا گانه رادیو باتن در یک فرم و خواندن اطلاعات آن از دیتا بیس

خیلی ممنون ولی مشکل حالا اینجاست که اون دوتا فرم را با یک دکمه چطوری submit کنم ؟

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

بزارشون توی یک فرم ... نیاز به 2 فرم نداری

تاپیک های مشابه

1. اشکال چندین باتن در یک فرم
    نوشته شده توسط baidin در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 20 اردیبهشت 1395, 11:37 صبح
  2. پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 12 مرداد 1391, 18:21 عصر
  3. ساخت marque و خواندن اطلاعات آن از جدول در اكسس
    نوشته شده توسط sara_mp در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 11:13 صبح