نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مستر کارت برای google map API

مستر کارت برای google map API

سلام، گوگل جدیدا محدودیتی رو روی API نقشه اش اضافه کرده که اگه بخوای از map API استفاده کنی باید حتما یک شماره کارت معتبر (مستر یا ویزا یا ...) وارد کنی وگرنه نمیتونی از نقشه گوگل تو برنامت استفاده کنی، من هرچی تلاش کردم نتونستم شماره کارت معتبر با اسم و آدرس و شماره تلفن پیدا کنم، یعنی هر چی که پیدا کردم گوگل قبول نکرد، کل اینترنت رو هم زیر و رو کردم، لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم، کارم بدجور گیره، پروژه ای که مدت هاست داشتم روش کار میکردم داره به فنا میره

نقل قول: مستر کارت برای google map API

سلام؛
    از قرار معلوم این API Google Map داره دردسر بزرگی میشه. یکی از دوستانم هم تازه یه اپ با همین سرویس برای ویندوز ساخته بود که به یک باره با کاهش شدید تعداد ریکوئست‌های رایگان روبرو شد. نمی دونم این هندی ها چشونه، یکیش به کاربران مایکروسافت داره گند میزنه و یکی هم به کاربران گوگل!
    اگر از فیک ها استفاده می‌کنید باید بگم که امکانش نیست، چون قابل تشخیص هست. می تونید یه حساب پی پال تایید نشده باز کنید و اون رو اضافه کنید (به *** نیاز دارید). البته اگر از پی پال پشتیبانی میشه. در غیر این صورت، این رو سرچ کنید: ویزا کارت 1 دلاری. من برای چند مورد از این ها استفاده کردم، فقط حتما از جای مطمئن بخرید.

از قدیم گفتن آب در کوزه و ما تشنه لبان گرد جهان می گردیم
    خب عزیزم یه راه بهتر وجود داره (حداقل از نظر من که برنامه نویسی چندتا سایت کردم و همشون نقشه و لوکیشن دارن)
    من خودم از یکی از سرویس دهنده های نقشه داخلی (یا همون بومی) استفاده کردم. نقشه هاش از گوگل چیزی کم نداره، نزدیکای یکی از محلهای مورد نظرم (چون تازه ساز بود) یکم نواقص داشت، براشون فرستادم حدود یک روزه برام به نقشه هاشون اضافه کردن، رایگانم هست... خلاصه اش برای من هلو برو تو گلو بود دیه گوگل التماسم کنه هم برنمگردم بهش
    اگه می خوای متونی به آدرس addmap.parsijoo.ir بری، مشکلی داشتی پشتیبانیشون جواب میده، سر کاری نیستن

کاربر جدید
    محل زندگی
    Atisaz - Tehran

نقل قول نوشته شده توسط arsenal23 مشاهده تاپیک
    سلام، گوگل جدیدا محدودیتی رو روی API نقشه اش اضافه کرده که اگه بخوای از map API استفاده کنی باید حتما یک شماره کارت معتبر (مستر یا ویزا یا ...) وارد کنی وگرنه نمیتونی از نقشه گوگل تو برنامت استفاده کنی، من هرچی تلاش کردم نتونستم شماره کارت معتبر با اسم و آدرس و شماره تلفن پیدا کنم، یعنی هر چی که پیدا کردم گوگل قبول نکرد، کل اینترنت رو هم زیر و رو کردم، لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم، کارم بدجور گیره، پروژه ای که مدت هاست داشتم روش کار میکردم داره به فنا میره
    دوست عزیز راه حلی پیدا کردید؟ ما برای سایتمون مجبور شدیم دامنه رو از ir تغییر بدیم. الانم هم یه واترمارک for development purposes only روی نقشه میاد.

از OpenStreetMap استفاده کنید

تاپیک های مشابه

1. چطوری در google map api مختصات ملیک شده رو ذخیره میکنند؟
    نوشته شده توسط elham1611 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 09 خرداد 1392, 09:28 صبح
  2. آموزش: دانلود کتاب و کد google map api 3
    نوشته شده توسط elham1611 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 09 خرداد 1392, 03:26 صبح
  3. کار با دستورات html برای google map
    نوشته شده توسط vahid_d_0101 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    آخرین پست: سه شنبه 24 بهمن 1391, 23:55 عصر
  4. سوال: google map api v2 در موبایل
    نوشته شده توسط rozgol در بخش ASP.NET Web Forms
    آخرین پست: پنج شنبه 31 شهریور 1390, 21:34 عصر
  5. سوال: google map api
    نوشته شده توسط shahriyar3 در بخش PHP