نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مدت 1 ماه مشکل کانتک شدن به دیتا بیس را دارم ( انصافا یکی راهنمایی کنه )

منتظر تایید آدرس ایمیل

مدت 1 ماه مشکل کانتک شدن به دیتا بیس را دارم ( انصافا یکی راهنمایی کنه )

با سلام مدتی هست نمیتونم به دیتا بیس سرور از طریق لوکال کانکت بشم و خطا میده .
    این رو فهمیدم که از نت اسیا تک نمیتونم متصل بشم با نت های ضعیف و موبایل نت این کارو میتونم بکنم .
    به پشتیبان اسیا تک هم بار ها گفتم گفتند برسی کردیم و شما مشکلی ندارید .

دقیقا درخواست مشکل من و پاسخ چند باره اسیا تک به من اینه .
    مشکل من :
    با سلام
    خسته نباشد .
    کل ماجرا : بنده ویژوال استودیو کار هستم بعد اینکه نتم رو تمدید کردم به یه مشکل اساسی گرفتار شدم .
    که بعد از نصب مجدد ویندوز و ویژوال استودیو و اس کیو ال و در اخر ریست کردن کلی هاستینگ بند در اخر مشخص شد مشکل از طرف اسیا تک میباشد .

از کجا فهمیدم مشکل از اسیا تک میباشد ؟ : با نت گوشی همراه اول متصل شدم به لب تاب و ایرادی ندیدم و بدون خطا خیلی عادی کار کردم مثل همیشه .

مشکل چیست ؟ : بنده در ویژوال استودیو ASP میخواهم دیتا بیسی که تعریف و روی سرور قرار دارد رو به طریق لوکال اهراز هویت و تست کنم
    ( اینجور بگم متصل بشم به دیتا بیسم روی سرور )

با مشکلی که به صورت اسکیرن ضمیمه میکنم مواجه میشوم .
    کلا با نت ایرانسل هم تست کردم جواب داد
    با نت همراه اول هم جواب میده
    منتها نمیدونم چه اتفاقی افتاده که از طریق اسیا تک نمیتوانم روی فرمی که دیتا بیس دارم رو صفحه لود کنم و با خطا مواجه میشوم .
    لطفا برسی دقیق بفرمایید .

پاسخ آسیا تک به من :

با سلام و احترام
    مشترک گرامی TRACERT شما تکمیل و مشکل ROUTING ای دیده نمی شود . مشکل SERVER APPLICATION FAILURE از سمت خودتان می باشد و می توانید پیگیری نمایید . در ارور نمایش داده شده نیز به وجود مشکل در سرور اشاره دارد . از سمت سرویس دهنده مشکل و محدودیتی ایجاد نشده است
    به امید توفیق الهی

من بهشون میگم با نت های دیگه تست میکنم کار میکنه با نت 16 مگ شما نه اصلا تو کتشون نمیره . چیکار کنم یکی کمکم کنه واقعا

تصاویر هم ارسال شد

1.jpg

4.jpg
    واقعا کسی راهنمایی کنه

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: مدت 1 ماه مشکل کانتک شدن به دیتا بیس را دارم ( انصافا یکی راهنمایی کنه )

زیاد خودتون رو اذیت نکنید. ساز و کار کنترل ترافیک و فیلترینگ که مجبور هستند روی سرویس هاشون بگذارند تو اونجا درست تنظیم نشده.

بی خود هم وقت نگذارید برای قانع کردن پشتیبانی شون، چون پشتیبان ها دقیقا نمی دونند مشکل چیه.

الان مبین نت هم روی همه خدماتش همین مشکل رو داره (موقع اتصال به سرور SMTP برای ارسال ایمیل از روی PC، انگار پورت اش بسته است). 9 ماه پیگیرشون بودم، همه چی رو باهاشون چک کردم، آخرش بدون هیچ نتیجه مفیدی بی خیال شدم. هر وقت اینجور کارها رو دارم با ایرانسل یا همراه اول وصل می شم.

باز بروید خدا رو شکر کنید که الان می توانید راحت Hot Spot گوشی رو روشن کنید و کارتون رو انجام بدید. زمان ما از این امکانات نبود .

نقل قول: مدت 1 ماه مشکل کانتک شدن به دیتا بیس را دارم ( انصافا یکی راهنمایی کنه )

سلام
    من برای FTP همچین مشکلی داشتم و یه فیل تر شکن اجرا میکردم و connect رو میزدم و وصل میشه ... بعد اگه فیل تر شکن رو غیر فعال میکردم ( به دلیل پایین اومدن سرعت ) ، مشکلی پیش نمیومد تا زمان بستن برنامه FTP .

شما هم تست کنید ببینید نتیجه میگیرید یا خیر ؟

تاپیک های مشابه

1. مشکل در وصل شدن به دیتا بیس
    نوشته شده توسط aminbrleevb در بخش Management Studio
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 11 تیر 1393, 09:57 صبح
  2. مشکل در وصل شدن به دیتا بیس
    نوشته شده توسط MohseN16 در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 27 خرداد 1392, 21:32 عصر
  3. سوال: مشکل در وصل شدن به دیتا بیس
    نوشته شده توسط soft-c در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 9