نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: خطای عجیب در موقع بستن نرم افزار

کاربر دائمی آواتار khorsandreza
    محل زندگی
    تبریز

خطای عجیب در موقع بستن نرم افزار

سلام
    ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات
    من چند روز دلفی xe10-2 را نصب کردم برنامه های قبلی را از نسخه XE10-1 منتقل کردم حالا موقع خروج از برنامه خطائی به شکل زیر اتفاق می افته دوستان راهنمائی کنند
    err.jpg

نقل قول: خطای عجیب در موقع بستن نرم افزار

این پیغام یک گزارش از وجود Memory-Leak یا نشت حافظه توی برنامه شماست، در یک رویدادی متغیر عمومی ReportMemoryLearksOnShutdown رو True کردید، به خاطر همین این پیام نمایش داده میشه
    نمایش این پیام یعنی اینکه شما در برنامتون نشت حافظه دارید، یعنی جایی یک Object رو ساختید یا Create کردید اما آزاد یا Free نکردید و توی حافظه باقی مونده
    باید این موارد رو چک کنید و همه ی اشیا ساخته شده رو در پایان کارشون Free کنید

محل زندگی
    تبریز

سلام ممنون از راهنمائی تان ولی چنین متغییر را من اکتیو نکردم درسته من داخل برنامه عناصری را create و بلافاصله ازاد می کنم نمیدانم در تنظیمات پروژه جایی را دستکاری کرده باشم ولی چنین موضوعی به ذهنم نمیرسه و قتی برنامه را بصورت دیباک و Trace میکنم علی رغم خطا نشان داده میشه ولی به محل خطا منتقل نمیشه

این پیغام خطا نیست، درواقع یک گزارش از Memory-Leak هایی هستش که در طول کار برنامه اتفاق افتاده
    در جایی از Source متغیر ReportMemoryLeaksOnShutdown رو True کردید، اسمش رو توی سورس جستجو کنید پیدا میشه
    با False کردن این متغیر، این پیام دیگه نمایش داده نمیشه اما باید مشکلات گزارش شده رو حل کنید و Memory-Leak ها رو از بین ببرید

محل زندگی
    تبریز

ممنون تمام یونیت ها را جستجو کردم در یک کامپوننت این ReportMemoryLeaksOnShutdown ایتم را True کرده بودن من مقدارش عوض کردم حالا خطا نشان داده نمیشه دارم برنامه دوباره بررسی میکنم ببینم خطا کجا ها است
    یک سوال اعداد ابتدای سطرهای خطا نوشته 13 - 20 و یا 21 - 80 به چه چیزی اشاره می کند

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 9
    آخرین پست: پنج شنبه 14 دی 1391, 01:20 صبح
  2. مشکل در استفاده از نرم افزار Winchat
    نوشته شده توسط MSYNK در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 18 اردیبهشت 1391, 09:24 صبح
  3. خطای عجیب در زمان بستن برنامه
    نوشته شده توسط code_project در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 06 آذر 1389, 14:17 عصر
  4. یه سوال در مورد یه نرم افزار(( خیلی فوری))
    نوشته شده توسط white fox در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 04 مهر 1382, 21:43 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •