نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ارسال اطلاعات به بانک با curl

ارسال اطلاعات به بانک با curl

سلام دوستان وقت بخیر
    من یک درگاه پرداخت راه اندازی کردم وقتی که پرداخت انجام میشه و از سایت بانک بر میگرده توی سایت خودم من باید اون تراکنش رو تایید کنم و تاییدیه رو بفرستم برای بانک تا واریزش به حساب ما انجام بشه.این کار رو با curl دارم انجام میدم.ولی وقتی ارتباط برقرار میکنم سایت کلا نزدیک به 30 ثانیه هنگ کامل میکنه و هیچ صفحه ای رو از هر مرورگری هم تست کنی باز نمیشه تا اون مدت درگیری با curl انجام بده که بعد از اینکه درگیری آزاد میشه میاد توی سایت من ولی بدون اینکه کاری انجام بده و جلوی بقیه کارهارو هم میگیره.لازم به ذکر هست curl در سرور ما فعال هست چون توسط اون به وب سرویس ارسال پیامکمون وصل میشیم.میخواستم ببینم راه دیگه ای هست که این کار رو بشه انجام دادی.راهی هست که بعد از اینکه پرداخت انجام میشه و callnack میکنه به سایت خودنم من تراکنش رو چک کنم و تاییدیه اون رو دوباره برا بانک بفرستم.ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: ارسال اطلاعات به بانک با curl

میتونی از file_get_contents بجای curl استفاده کنی
    در کل چیزی که شما میگی عجیبه و من تا حالا ندیدم شاید سرورت مشکلی داره ! اگه دسترسی ssh داری پروسس های سرور رو چک کن تو اون لحظه ببین چجوریاست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

سلام این جوری که بنده حدس زذم بایست از درگاه بانک ملت استفاده کرده باشی که اگر دقت کنید عرض کردم اگر چنین چیزی باشه به هیچ وجه از curl استفاده نکنید بلکه بایست از soapClient استفاده نمایید .چون توی درگاه بانک ملت وقتی تراکنش توی بانک انجام میشه به سایت شما back میشه و حالا بایست verify کنی و در صورت verify کامل حالا بایست settle بزنی والا بایست Reversal بزنی.

امیدوارم مفید بوده باشه و کارت حل بشه

نقل قول نوشته شده توسط charcharkh مشاهده تاپیک
    سلام این جوری که بنده حدس زذم بایست از درگاه بانک ملت استفاده کرده باشی که اگر دقت کنید عرض کردم اگر چنین چیزی باشه به هیچ وجه از curl استفاده نکنید بلکه بایست از soapClient استفاده نمایید .چون توی درگاه بانک ملت وقتی تراکنش توی بانک انجام میشه به سایت شما back میشه و حالا بایست verify کنی و در صورت verify کامل حالا بایست settle بزنی والا بایست Reversal بزنی.

امیدوارم مفید بوده باشه و کارت حل بشه

ممنون از کمکتون
    درگاه بانک ملت رو راه انداختم با nusoap و مشکلی هم بابت verify و این چیزاش نداشتم.برا بانک صادرات برای verify مشکل داشتم که با پیگیری از بانک گفتن برای استفاده از curl باید پورت 8081 رو روی سرور بازکنی.منم رفتم پورت رو باز کردم تست کردم درست شد.

ممنون از همه دوستان

تاپیک های مشابه

1. اشکال در ارسال اطلاعات به بانک با استفاده از EF
    نوشته شده توسط maktab در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 24 تیر 1391, 14:43 عصر
  2. سوال: تنظیم تکس باکس برای ارسال اطلاعات به بانک وب
    نوشته شده توسط احمد سامعی در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 05 تیر 1389, 09:12 صبح
  3. سوال: change فرم ها و ارسال اطلاعات به بانک از طریق غیر معمول
    نوشته شده توسط newmusic در بخش برنامه نویسی با MFC و ++Visual C
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 05 تیر 1388, 02:06 صبح
  4. کمک خطا در ارسال اطلاعات به بانک Access
    نوشته شده توسط Soroush_webmaster در بخش Classic ASP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 11 دی 1385, 13:58 عصر
  5. کمک فوری : خطا در هنگام ورود اطلاعات به بانک با دستور insert
    نوشته شده توسط mohsen_borzooei در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 06 آبان 1385, 09:03 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •