نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: زمان یادگیری جاوا

زمان یادگیری جاوا

سلام دوستان. ببخشید این سوالو می پرسم ولی من یه آماتور توی جاوا هستم.
    برای اندروید و کسب درآمد دارم جاوا یاد می گیرم میدونم که کاتلین هم وجود داره هم دیدم جاوا قدیمی و معروفه و قویه خیلی جاها هم بدرد می خوره گفتم جاوا یاد بگیرم.
    حالا که مدرسه ها تعطیل شده و تابستونه می خواستم بپرسم آیا جاوا رو تا حد متوسط میتونم تا آخر شهریور یاد بگیرم یا بایستی بیشتر بخونم؟؟؟؟؟

دمتون گرم دوستان برنامه نویس منتظر جوابتون هستم خیلی جواب سوال برام مهمه چون وقت زیادی ندارم برا یادگیری حداق تا حد متوسط قصد دارم تا حدودا حرفه ای شدن پیش برم ولی همین که بتونم چند تا برنماه درست حسابی برای انتشار تو مارکت های اندرویدی بنویسم تا اون وقت برام مهمه!!!!
    منتظرم خدا یارتون.

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: زمان یادگیری جاوا

در کاتلین کتابخونه هایی که استفاده می کنی همون کتابخونه های جاوا هستند (به جز ممکنه یه سری کتابخونه های اضافه برای برخی ویژگی ها اضافه شده باشه).
    در نتیجه با کاتلین شما سینتکس کد نویسیتون آسونتر هست ولی تفاوت زیادی با جاوا نداره چون سینتکس هر دو رو میتونید یادبگیرید ولی آشنایی به کتابخونه ها و توانایی استفاده از اونها مهارت شما رو افزایش میده که برای هر دو یکسان هست.
    ضمنا سوالتون رو خودتون میتونید حدس بزنید. چون به نظر من سینتکس رو تا حد خوبی میشه تو این مدت یادگرفت و با برخی کتابخونه ها آشنا شد (بستگی به پایه برنامه نویسیتون هم داره) ولی خیلیا واقعا با اینکه تلاش میکنند ولی اوایل به خصوص با کدنویسی رابطه خوبی نمیتونن برقرار کنن و درکش کنن. پس نمیشه گفت تا اون موقع چقدر یادمیگیرید. بلاخره شما شروع کنید هر چقدر یادگرفتید، مهمه از الان بدونید تا آخر شهریور چقدر یادمیگیرید؟ مثلا اگر کم یا زیاد باشه این مقدار چه تاثیری تو تصمیم گیریتون داره؟

نقل قول: زمان یادگیری جاوا

دمتون گرم ممنون فهمیدم

تاپیک های مشابه

1. سوال: سئوال درباره زبان برنامه نویسی جاوا و مدت زمان یادگیری
    نوشته شده توسط BahMan_MaX در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 11 بهمن 1395, 21:27 عصر
  2. یادگیری جاوا
    نوشته شده توسط mostafa612003 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 06 شهریور 1389, 18:00 عصر
  3. سوال: مدت زمان یادگیری جاوا