نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ایجاد دفترچه اقساط با اکسس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تربت حیدریه

ایجاد دفترچه اقساط با اکسس

با سلام
    در نمونه زیر روش ایجاد دفترچه اقساط رو با استفاده از حلقه For و Next و استفاده از توابع تاریخ شمسی براتون گذاشتم. که بدرستی انجام میشه. کد نویسی فرم رو خودم بصورت ابداعی انجام دادم . حالا اگه دوستان روش کد نویسی بهتری ازین فرم سراغ دارند میتونن بزارند تا بقیه هم استفاده کنند. ولی در عین حال این نمونه درست کار میکنه.
    توجه داشته باشید چون تعداد روز ماههای شمسی باهم برابر نیست و فروردین تا شهریور 31 روز،مهر تا بهمن 30 روز و اسفند 29 روزه و برای سال کبیسه 30روزه است، بهمین خاطر کدنویسی تاریخ اقساط یکم پیچیده میشه که تو این نمونه سعی کردم بدرسی انجام بشه.
    مثلا اگه وام شما 31 خرداد باشه باید تاریخ اقساط تیر و مرداد و شهریور 31 ام هر ماه، و اقساط مهر تا بهمن 30 ام هر ماه، اسفند 29 ام ماه (سال کبیسه 30 ام ماه) و دوباره از فروردین 31 ام هر ماه بهمین صورت تکرار بشه.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: ایجاد دفترچه اقساط با اکسس

نقل قول نوشته شده توسط sadegh1944 مشاهده تاپیک
    با سلام
    در نمونه زیر روش ایجاد دفترچه اقساط رو با استفاده از حلقه For و Next و استفاده از توابع تاریخ شمسی براتون گذاشتم. که بدرستی انجام میشه. کد نویسی فرم رو خودم بصورت ابداعی انجام دادم . حالا اگه دوستان روش کد نویسی بهتری ازین فرم سراغ دارند میتونن بزارند تا بقیه هم استفاده کنند. ولی در عین حال این نمونه درست کار میکنه.
    توجه داشته باشید چون تعداد روز ماههای شمسی باهم برابر نیست و فروردین تا شهریور 31 روز،مهر تا بهمن 30 روز و اسفند 29 روزه و برای سال کبیسه 30روزه است، بهمین خاطر کدنویسی تاریخ اقساط یکم پیچیده میشه که تو این نمونه سعی کردم بدرسی انجام بشه.
    مثلا اگه وام شما 31 خرداد باشه باید تاریخ اقساط تیر و مرداد و شهریور 31 ام هر ماه، و اقساط مهر تا بهمن 30 ام هر ماه، اسفند 29 ام ماه (سال کبیسه 30 ام ماه) و دوباره از فروردین 31 ام هر ماه بهمین صورت تکرار بشه.
    باسلام خدمت همه دوستان
    می خواستم بپرسم میشه همین کاررا بدون کد نویسی تو کوئری یا فرم ایجاد کرد (البته توگزارش میشه ولی من تو فرم یا کوئری میخوام )
    یعنی سه فیلد داشته باشیم اول مبلغ وام را توی فیلد وام دریافتی و تعداد اقساط را توی فیلد دوم و فیلد سوم را با فرمول c=a/b انجام بده و این کار به تعداد قسط مثلا 20 بار کم
    اقساط از وام دریافتی کسر بشه ..؟؟

مثلا
    شماره قسط وام دریافتی تعداد قسط قسط ماهیانه مانده اقساط
    ريال 35,000,000 20 ريال 1,750,000
    1 ريال 33,250,000
    2 ريال 31,500,000
    3 ريال 29,750,000
    4 ريال 28,000,000
    5 ريال 26,250,000
    6
    7

یعنی کسر اقسط وام توی کوئری بدون vba و تا انتهای قسط اجرابشه

ضمن تشکراز آقای صادقی
    میشه از شما خواهش کنم تغییراتی تو این کد vba تون بدهید تا اسم وام گیرنده و یا آیتم های چون مانده قسط توی چاپ گزارش ها ت بیاد

ضمن تشکراز آقای صادقی بابت این نمونه جالب
    میشه از شما خواهش کنم تغییراتی تو این کد vba تون بدهید تا اسم وام گیرنده و یا آیتم های چون مانده قسط توی چاپ گزارش هات بیاد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •