نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: لایسنس نود 32

کاربر جدید
    تشکر کردن
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست

لایسنس نود 32

سلام من روی موبایل اندروید eset mobile security نصب کردم لایسنس میخوره از تو سایت nod32-mobile.ir لایسنس های رایگان 1 یا 2 ماهه بش میدادم تا چند ماه اپدیت میشد الان دیگه لایسنس ها عمل نمیکنه و ارور comunication failed میده لایسنس هاش از تو کدام سایت رایگان گیر بیارم نرم افزار اپدیتم کردم و برای لبتاپ eset end point antivirus 5.0.2214.4 نصب کردم یوزر پسورد میخوره با لایسنس رایگان 1 یا 2 ماهه که الان شده 15 روز اپدیت میشه و تا الان هیچ مشکلی نداشته ویروس ها رو همه گرفته ولی تو سایت هایی که لایسنس اورجینال 3 ماهه تا 1 ساله میفروشند نوشته این لایسنس های رایگان کامل نرم افزار را راه اندازی نمیکنند در حالی که کامل میکنند و تمام امکانات هم فعال میشه هم برا کامپیوتر و هم موبایل یعنی این دیتابیس که روزی 2 بار اپدیت میشه الکی میزنه اپدیت شده منظور از راه اندازی کامل و فول ورژن که میگه چی و از کجا معلوم این لایسنس ها واقعا اور جینال باشند و کامل راه اندازی کنند اورچینال واقعی تو خود سایت نود 32 هست که نمیشه خرید ایا این لایسنس های رایگان واقعا ایراد دارند و eset mobile security را وقتی نرم افزار اپدیت میکنی رو تریال ورژن روزانه اپدیت میگیره ولی وقتی رو فری ورژن هست و یا لایسنس رایگان میدی روزانه اپدیت نمیگیره البته قبلا اپدیت نمیکردم نرم افزار الان که اپدیت کردم درست شده البته الان رو فری ورژن نمیدونم با لایسنس رایگان اگه گیر بیارم روزانه اپدیت میگیره یا نه بعد از این که نرم افزار اپدیت کردم میخواستم ببینم اینم همین مشکل که میگه لایسنس رایگان کامل راه اندازی نمیکنه نرم افزار و میشه اموزش کامل این دو نرم افزار را بگذارید فارسی و برای این که ایست ایندپینت انتی ویروس تمام درایو های لبتاپ را اسکن کنه باید اسمارت اسکن را بزنی

کاربر جدید
    تشکر کردن
    0
    0 بار تشکر شده در 0 پست

نقل قول: لایسنس نود 32

سلام
    شما از هرجا خرید کنید وقتی آنتی ویروس قبولش کنه و آپدیت بشه یعنی واقعیه ، آنتی ویروس الکی عدد دیتابیسش بالا نمیره، فایل آپدیت دریافت میکنه و دیتابیسش آپدیت میشه، اگه کرکی هم صورت بگیره آنتی ویروس متوجه میشه و هشدار میده، در نتیجه حتی اگه غیراورجنال خرید کنید و اونا به هر روشی بتونن آپدیت کنن براتون آنتی ویروس قبولش داره، اگرم اکتیو بشه با روششون که همه بخش هاش باز میشه ، چیز خاصی نداره

تاپیک های مشابه

1. غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32
    نوشته شده توسط hamidreza1376 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 04 مهر 1391, 02:49 صبح
  2. سوال: طریقه ساخت زبانه مانند زبانه های نود 32 ؟؟؟
    نوشته شده توسط tam2145 در بخش VB.NET
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 17 اسفند 1390, 14:31 عصر
  3. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 21 مرداد 1390, 11:21 صبح
  4. سوال: منوهایی شبیه به نود 32
    نوشته شده توسط hamed6380 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 23 بهمن 1389, 19:32 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید