نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: پس از دوره های مقدماتی زبان چگار کنیم؟

کاربر تازه وارد آواتار shayanboy2
    محل زندگی
    اراک

پس از دوره های مقدماتی زبان چگار کنیم؟

دوستان... من با مباحث اولیه زبان برنامه نویسی اشنا شدم... در در حال حاضر دارم روی برنامه نویسی اندروید با کاتلین کار میکنم.... قبل از اون هم کمی جاوا کار کرده بودم در حد اشنایی... میخواستم بدونم الان باید چجوری ادامه بدم؟ کتابخونه های زیادی توی اینترنت هستن و کد های نمونه... اما بعد از دانلود کتابخونه ها چجوری میتونم از اون ها استفاده کنم؟ یعنی چحوری باید متد ها رو یاد بگیرم؟ روش پیشرفت کردن در این زمینه چیه؟
    آخرین ویرایش به وسیله shayanboy2 : چهارشنبه 06 تیر 1397 در 11:30 صبح دلیل: غلط املایی

کاربر دائمی آواتار hharddy
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: پس از دوره های مقدماتی زبان چگار کنیم؟

یه دوره آموزشی برنامه نویسی تهیه کنید طبق سر فصل ها پیش برید. یا خودتون سرفصل ها و نگاه کنید به ترتیب تو اینترنت دنبال آموزش اون مبحث بگردید

محل زندگی
    اراک

به تازگی دوره کاتلین رو تموم کردم.. اما به هیج وجه دانش کافی برای نوشتن اپ رو کسب نکردم هنوز... نمیدونم برای قوی شدن بعد از این باید چه کار کنم...راه ادامه دادن چیه؟

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

من اون موقع ها که می‌خواستم اندروید رو شروع کنم، دوتا آموزش ویدئویی نگاه کردم که پروژه محور بود، یعنی آخر آموزش یه اپ ساخته میشد. به من خیلی کمک کرد از این جهت که چیزهایی رو یاد میگرفتم که برای ساخت اپ لازم بود ( و نه همه‌ی جزئیات ریز رو) و با کل فرآیند هم آشنا شدم.
    خب من پروژه ای که تو آموزش بود رو ساختم و بعد از اون خودم یه پروژه برای خودم درنظر گرفتم و سعی کردم اونو انجام بدم.

پیشنهاد من اینه که یه پروژه برای خودت درنظر بگیر که نه خیلی ساده باشه و نه زیادی پیچیده و بزرگ، و اونو خودت انجام بده. هرجا به مشکل خوردی میتونی سرچ کنی یا تو انجمن بپرسی.

من دوتا نیرو رو برای کار در شرکت آموزش دادم و پس از آموزش، یه پروژه بهشون دادیم که انجام بدن و بعد اون استخدام بشن. از رو تجربه بهتون میگم که تنها حالتی که ممکنه واقعن "یاد" بگیرید اینه که خودتون به تنهایی، یه پروژه رو به سرانجام برسونید.

محل زندگی
    اراک

نقل قول نوشته شده توسط Nevercom مشاهده تاپیک
    من اون موقع ها که می‌خواستم اندروید رو شروع کنم، دوتا آموزش ویدئویی نگاه کردم که پروژه محور بود، یعنی آخر آموزش یه اپ ساخته میشد. به من خیلی کمک کرد از این جهت که چیزهایی رو یاد میگرفتم که برای ساخت اپ لازم بود ( و نه همه‌ی جزئیات ریز رو) و با کل فرآیند هم آشنا شدم.
    خب من پروژه ای که تو آموزش بود رو ساختم و بعد از اون خودم یه پروژه برای خودم درنظر گرفتم و سعی کردم اونو انجام بدم.

پیشنهاد من اینه که یه پروژه برای خودت درنظر بگیر که نه خیلی ساده باشه و نه زیادی پیچیده و بزرگ، و اونو خودت انجام بده. هرجا به مشکل خوردی میتونی سرچ کنی یا تو انجمن بپرسی.

من دوتا نیرو رو برای کار در شرکت آموزش دادم و پس از آموزش، یه پروژه بهشون دادیم که انجام بدن و بعد اون استخدام بشن. از رو تجربه بهتون میگم که تنها حالتی که ممکنه واقعن "یاد" بگیرید اینه که خودتون به تنهایی، یه پروژه رو به سرانجام برسونید.
    بله بله... گویا باید همین کار رو انجام بدم

تاپیک های مشابه

1. چگونه یکی از instance های sql را حذف کنیم؟
    نوشته شده توسط Sh_ziyaee در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 28 فروردین 1391, 18:26 عصر
  2. فوری » از کار افتادن منو های .net 2 پس از آپلود سایت
    نوشته شده توسط nazaninam در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 18 تیر 1385, 13:28 عصر
  3. پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 29 فروردین 1385, 08:18 صبح
  4. مشکل با برنامه های پس از نصب دوباره دلفی
    نوشته شده توسط nasr در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 1