نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: استفاده از کلاس برای اتصال به دیتابیس به جای App.config در EF

استفاده از کلاس برای اتصال به دیتابیس به جای App.config در EF

سلام و خسته نباشید.
    من میخوام از رشته اتصال Ef استفاده کنم ولی نمیخوام این رشته اتصال درون App.config باشه میخوام این رشته اتصال داخل کلاس باشه و از کلاس رشته اتصال به دیتابیس بخوان و درون این قسمت

public partial class DbStore : DbContext
    {
    public DbStore()
    : base("name=DbStore")
    {

}
    }

به هیچ عنوان سیستم App.config نشناسه و رشته اتصال به دیتابیس کلاس باشه دوستان راهی سراغ دارن من یک روش گیر آوردم که میاد مقدار داخل ConnectionString رو تغییر میده که اصلا مناسب ندیدم چون اون تغییرات داخل برنامه قابل دیدن هستش تنها راهی که کاربر به سورس و رشته اتصال من دسترسی پیدا نمیکنه کلاس هستش دوستان راهی سراغ دارید به جای App.config از کلاس استفاده کنم بگید ممنون میشم.

نقل قول: استفاده از کلاس برای اتصال به دیتابیس به جای App.config در EF

بلخره از یه سایت دستورتش گیر آوردم https://stackoverflow.com/questions/...database-first
    این هم روش کار با دستور

public partial class MyContext
    {
    public MyContext(string connStr)
    : base(string.Format(@"metadata=res://*/MyContext.csdl|res://*/MyContext.ssdl|res://*/MyContext.msl;provider=System.Data.SqlClient;provi der connection string='{0}'", connStr))
    {
    }
    }

کاربر دائمی آواتار sds1920
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    بلخره از یه سایت دستورتش گیر آوردم https://stackoverflow.com/questions/...database-first
    این هم روش کار با دستور

public partial class MyContext
    {
    public MyContext(string connStr)
    : base(string.Format(@"metadata=res://*/MyContext.csdl|res://*/MyContext.ssdl|res://*/MyContext.msl;provider=System.Data.SqlClient;provi der connection string='{0}'", connStr))
    {
    }
    }
    ببینید دوست عزیز. این کاری که شما دارید انجام میدید یک ایراد داره و اونم Hard code کردن هست. یعنی اگر یه زمانی آدرس سرور تغییر کرد شما مجبورید یه نسخه دیگه ارائه بدید. پیشنهاد من به شما اینه که اگر قصد دارید امنیت برنامه رو افزایش بدید بهتره Connection String رو به صورت رمزنگاری شده داخل یه فایل دیگه قرار بدید و موقعی که Context قراره ایجاد بشه اطلاعات فایل رو بخونید. اینجوری وابستگی کد به Connection String هم از بین میره

نقل قول نوشته شده توسط sds1920 مشاهده تاپیک
    ببینید دوست عزیز. این کاری که شما دارید انجام میدید یک ایراد داره و اونم Hard code کردن هست. یعنی اگر یه زمانی آدرس سرور تغییر کرد شما مجبورید یه نسخه دیگه ارائه بدید. پیشنهاد من به شما اینه که اگر قصد دارید امنیت برنامه رو افزایش بدید بهتره Connection String رو به صورت رمزنگاری شده داخل یه فایل دیگه قرار بدید و موقعی که Context قراره ایجاد بشه اطلاعات فایل رو بخونید. اینجوری وابستگی کد به Connection String هم از بین میره
    سلام و خسته نباشید.
    دوست عزیز بنده این کد که قرار دادم آماده هستش که از اینترنت قرار دادم. ولی در اصل آدرس کانکشن من پویا هستش و هم تغییر میدم و همین طور مخفی میکنم آدرس و تمام سورس ام رو داخل برنامه و کسی به این راحتی از حالت کد در نیاره امنیتش اش حداقل برای کاربرا ضعیف رعایت شه و تمام کدهای من تبدیل میشه به صفر و یک

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 21 تیر 1395, 11:29 صبح
  2. سوال: استفاده از جاوااسکريپت براي وليديشن به جاي Validator هاي Asp.net
    نوشته شده توسط bftarane در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 09 دی 1391, 23:16 عصر
  3. استفاده از LINQ برای اتصال به دیتابیس های مختلف
    نوشته شده توسط ahrimaneahurai در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 30 مرداد 1390, 23:49 عصر
  4. استفاده از ocx و dll به جای نوشن کد در event ها
    نوشته شده توسط ali190 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 13 مرداد 1389, 17:27 عصر
  5. استفاده از سیم‌کارت برای اتصال به اینترنت در لینوکس
    نوشته شده توسط mirmousavi.m در بخش توسعه‌ی لینوکس و نرم افزارهای آزاد
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 12 خرداد 1389, 12:39 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید