نمایش نتایج 1 تا 40 از 106

نام تاپیک: نرم افزارهای تجاری ام رو کرک و درخواست پول کردن که انتشار ندن. به نظرتون چیکار کنم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار rahmatipoor
    محل زندگی
    ---

نرم افزارهای تجاری ام رو کرک و درخواست پول کردن که انتشار ندن. به نظرتون چیکار کنم

با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

چند سالی هست که چند تا نرم افزار کوچیک دارم و روی سایت می فروشم. ( کد فعالسازی و شماره سریال نرم افزارها رو میفروشم )

الآن یه کسی ایمیل زده . گفته که کارش کرک نرم افزار هست و چند تا تصویر هم فرستاده و گفته که نرم افزارها رو کرک کرده البته عنوان کرده که در صورت در خواست میتونه نسخه کرک شده رو هم در اختیارم بذاره و درخواست پول کرده که نرم افزارهای کرک شده رو انتشار نده. به نظرتون چیکار کنم.

متن ایمیلی که طرف فرستاده رو براتون میذارم (امیدوارم کرک محترم! توی این سایت فعالیت نداشته باشه) :

سلام
    خسته نباشید
    تمامی نرم افزارهایی که بر روی سایت شما موجود هست از نظر پک شدن و کدنویسی مشکل دارن و امنیت نرم افزارها در سطح پایین هست
    بنده به علت داشتن تخصص در زمینه اپلیکیشن کرکینگ تعدادی از دوستان نرم افزارهای شما رو سفارش دادن برای کرک که هر کدوم از برنامه هاتون حدودا 5-7 دقیقه طول کشید تا لایسنسش رو دور بزنم و نیاز به فعال سازی نداشته باشن

اسکرین شات از 2 برنامه برای نمونه پیوست شد و در صورت نیاز نسخه کرک شده هم در اختیارتون قرار میدم

و دلیل این پیام:
    خیلی از نرم افزارهای درحال فروش در سطح اینترنت رو به بنده سفارش میدن تا لایسنس رو دور بزنم(مثل جواپ، مبین سافت و... که قبلا انجام دادم)

و سیاست کاری بنده این هست که بعد از انجام موفقیت آمیز این کار به شرکت سازنده پیام میدم که در صورت قبول همکاری برای تامین امنیت نرم افزار، نسخه کرک شده برنامه منتشر نشه
    و اما پیشنهادم این هست که بنده امنیت نرم افزارهای شما رو تامین کنم که در این صورت هیچ نسخه ی کرک شده از برنامتون منتشر نخواهد شد و در غیراینصورت باتوجه به سفارش کاربران نسخه کرک شده با قیمت خیلی پایین تر منتشر خواهد شد.
    (از جانب تهدید برداشت نکنید، تامین امنیت هدف هست)

نکته جالبش اینه که طرف قبل از این که ایمیل بزنه برای راه اندازی اس کیو ال سرور مشکل داشت و خودم ریموت وصل شدم براش راه اندازی کردم.

آی دی نرم افزار Any Desk و آی پی طرف رو هم دارم.

آخرین ویرایش به وسیله rahmatipoor : چهارشنبه 10 مرداد 1397 در 11:28 صبح

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 13
    آخرین پست: پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 14:03 عصر
  2. اصول طراحی و ساخت نرم افزارهای تجاری و اساسی
    نوشته شده توسط Omid.R.A.Candy در بخش VB.NET
    پاسخ: 20
    آخرین پست: جمعه 26 مهر 1392, 23:35 عصر
  3. درخواست فعال کردن مجدد تالار مربوط به ویروسها
    نوشته شده توسط www2006 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 14 مهر 1385, 12:28 عصر