نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: چطور می توان نرم افزاری نوشت که در آن یکسری اطلاعات از قبیل متن و صدا به صورت آنلاین رد وبدل شوند؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    یاسوج

Lightbulb چطور می توان نرم افزاری نوشت که در آن یکسری اطلاعات از قبیل متن و صدا به صورت آنلاین رد وبدل شوند؟

به نام خدا
    سلام ببخشید من قصد دارم نرم افزاری طراحی کنم که شبیه یه نرم افزار نقاشی هست اما کاربردش یه مقدار گسترده تره می خوام این نرم افزار به صورت آنلاین باشه من مثال می زنم مثلا اگه من توی این نرم افزار یه خطی رو رسم کردم خوب این خطی که من رسم کردم اطلاعاتش آنلاین ارسال بشه و مثل همون خط روی صفحه نمایش دیگران هم رسم بشه و یا اگه خط رو پاک کردم باز روی صفحه نمایش دیگران هم پاک بشه و کلا تا حد زیادی آنلاین باشه همچنین می خوام همزمان صدا هم ارسال بشه و توی گوشی دیگران پخش بشه مثلا فرض کنید من دارم توی محیط نرم افزارم یسری خطوطی رو میکشم و همزمان حرف هم می زنم می خوام این حرف زدن هم انتقال داده بشه و روی تلفن های دیگر کاربران پخش بشه شبیه یه سیستم وبینار که مثلن چن کاربر هستن و برگزار کننده وبینار وبینارش رو برگزار میکنه و اطلاعات منتقل میشن اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون اگه هم نمی تونید راهنمایی کلی کنید بخش بخش هم بتونید کمک کنید خوبه یا اینکه راهنمایی کنید که چه تکنولوژی هایی نیازه مثلا آیا باید از voip استفاده بشه یا از سوکت و این چیز ها نیازه یا غیره و اینکه تیکه تیکه هم کمک بشه خوبه خدا خیرتان دهد یا علی در پناه حق

نقل قول: چطور می توان نرم افزاری نوشت که در آن یکسری اطلاعات از قبیل متن و صدا به صورت آنلاین رد وبد

WebRTC برای ارتباط بلادرنگ جهت انتقال داده،صدا و تصویر هست.
    این لینک رو ببینید: https://webrtc.org/

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 24 شهریور 1391, 23:25 عصر
  2. چگونه می توان نرم افزاری که 2.2 گیگ حجم داره رو روی 3 تا سی دی توسط install shield قرار داد ؟
    نوشته شده توسط idhowen در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 26 اسفند 1387, 12:45 عصر
  3. سوال: آیا میشود نرم افزاری نوشت که درایو مجازی در کامپیوتر ایجاد کند
    نوشته شده توسط adeell در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 18 اردیبهشت 1387, 23:57 عصر
  4. چگونه می توان برنامه ای نوشت که توسط مودم دو کاپیوتر را به هم وصل کند؟
    نوشته شده توسط سمیرا شایان در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 19 بهمن 1384, 07:06 صبح
  5. چطور می توان برای یک برنامه که بانک آن DBISAM است DEMO کرد
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 27 خرداد 1384, 14:45 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید