نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: آیا وب جاوا امن است؟؟

آیا وب جاوا امن است؟؟

من خیلی وقته مشینوم که 50ر درصد حمله های حکی به دلیل امنیت پایین جاوا بوده و جاوا درحال انقراضه(راست هم میگن چون من زیاد ندیدم که از جاوا در بحث وب استفاده کنن)
    میخوام کل وقت و ایندم رو توی بحث وب بزارم چون جهان به سمت وب میره
    خواستم ببینم آیا اصن انتخابم برای جاوا درست بوده(چون هم بهش شدیدا علاقه دارم و هم یکی از بهترین گزینه هاست برای این امر)؟؟
    ممنون میشم به ببرسی امینت جاوا و همچنین صحت انتخابم رو بررسی کنید
    ممنونتونم
    یک علاقه مند به جاوا

نقل قول: آیا وب جاوا امن است؟؟

نقل قول نوشته شده توسط seyedmm021 مشاهده تاپیک
    من خیلی وقته مشینوم که 50ر درصد حمله های حکی به دلیل امنیت پایین جاوا بوده و جاوا درحال انقراضه(راست هم میگن چون من زیاد ندیدم که از جاوا در بحث وب استفاده کنن)
    میخوام کل وقت و ایندم رو توی بحث وب بزارم چون جهان به سمت وب میره
    خواستم ببینم آیا اصن انتخابم برای جاوا درست بوده(چون هم بهش شدیدا علاقه دارم و هم یکی از بهترین گزینه هاست برای این امر)؟؟
    ممنون میشم به ببرسی امینت جاوا و همچنین صحت انتخابم رو بررسی کنید
    ممنونتونم
    یک علاقه مند به جاوا
    خیلی تعجب می کنم که چرا تا این زمان کسی پاسخ به این پست نداده!
    من نمیدونم شما در چه مرجع و یا توسط چه فرد آگاهی شنیدید که امنیت جاوا پایینه. به عنوان کسی که با بیشتر پلاتفرمهای توسعه سیستم های وب و ... آشنایی دارم و پروژه های متعدد انجام دادم ، هیچ تکنولوژی رو در حد جاوا نمی بینم. چه از نظر راندمان و چه از نظر امنیت. محدود بودن تعداد متخصصان جاوا در این کشور و همچنین نبودن منابع آموزشی گسترده در گذشته در زمان محدود بودن دسترسی عمومی به اینترنت پر سرعت تنها دلیل پر رنگ شدن سایر تکنولوژی ها است. موسسات آموزشی شناخته شده ای هم که بر روی دات نت تمرکز داشتند دلیل دیگر آن هستند.

بخش گسترده ای از پروژه های کوچک ، بزرگ ، موفق و مهم نرم افزاری در دنیا به زبان جاوا انجام شدن. و انتخاب جاوا یعنی امنیت سرمایه گزاری.
    ما در یک شرکت نرم افزاری موفق ،بهترین محصولاتمان را با جاوا پیاده کرده ایم که سرعت ، امنیت و کیفیت آن منحصر به فرد است.

همچنین فراموش نکنید که مهارت ، سلیقه و تجربه برنامه نویسان ، امر مهم دیگه ایست که نتیجه کار رو مشخص می کنه.

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا زبان جاوا برای نوشتن یک برنامه ی تحت وب از php و asp.net بهتر است؟؟ (دلایلتونو بگین)
    نوشته شده توسط golsa_6 در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 29 مرداد 1393, 21:24 عصر
  2. سرویسهای وب جاوا در مقابل دات نت
    نوشته شده توسط Inprise در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 15 اردیبهشت 1387, 23:08 عصر
  3. پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اسفند 1385, 15:24 عصر
  4. ایا با جاوا می توان active server pageنوشت مثل php یاaSP لطفا راهنما یی کنید
    نوشته شده توسط ali reza omid ali در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 27 آذر 1384, 07:44 صبح
  5. برنامه نویسان وب جاوا نگران اشیاء IDE نباشند ...
    نوشته شده توسط kianian در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 07 تیر 1384, 11:40 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •