نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: حل خطای gtmetrix

حل خطای gtmetrix

سلام دوستان
    آیا میشه این خطا رو توی MVC از بین برد؟
    توی stackoverflow نوشته باید فایل های استاتیک رو توی یه دامنه دیگه آپلود کنی
    اما مثلا من الان تصویر هر خبر رو که آپلود میکنم توی هاست خودم آپلود میشه و واسه همه ی سایت ها همینه
    بعدش gtmetrix عکس های خبر هم به عنوان تصاویر استاتیک میشناسه
    چی کار کنیم این مشکل حل بشه؟

Thumbs up نقل قول: حل خطای gtmetrix

در هاست خودتون یک ساب دامین ایجاد کنید تحت عنوان cdn و یک تصاویر یا فایل هایی که میخوایید در سایت داشته باشید رو اونجا آپلود کنید .

وقتی که مرورگر یک تصویر استاتیک را درخواست می کند و کوکی ها را با درخواست ارسال می کند، سرور کوکی ها را نادیده می گیرد. این کوکی ها ترافیک شبکه غیر ضروری هستند.

نقل قول: حل خطای gtmetrix

در هاست خودتون یک ساب دامین ایجاد کنید تحت عنوان cdn و یک تصاویر یا فایل هایی که میخوایید در سایت داشته باشید رو اونجا آپلود کنید .
    البته اصل CDN این هست که بین Region های مختلف Sync بشه و وقتی کاربری بعنوان مثال از چین به سایت شما درخواست میده ، از سرور شرق آسیا بهش فایل های static رو بدید و اگر از آلمان request اومد ، از سرور اروپای غربی بهش فایل هارو بدید تا کمترین Latency رو داشته باشه.
    CDN هایی مثل Azure که بر بستر Akamai و Verizon هست دقیقا به این شکل کار میکنه و صرفا یک "دامین" با نام CDN به معنی وجود و منطق اصلی CDN نیست ، اما ممکن هست این ارور رو رفع کنه.

نقل قول: حل خطای gtmetrix

نقل قول نوشته شده توسط Moien Tajik مشاهده تاپیک
    البته اصل CDN این هست که بین Region های مختلف Sync بشه و وقتی کاربری بعنوان مثال از چین به سایت شما درخواست میده ، از سرور شرق آسیا بهش فایل های static رو بدید و اگر از آلمان request اومد ، از سرور اروپای غربی بهش فایل هارو بدید تا کمترین Latency رو داشته باشه.
    CDN هایی مثل Azure که بر بستر Akamai و Verizon هست دقیقا به این شکل کار میکنه و صرفا یک "دامین" با نام CDN به معنی وجود و منطق اصلی CDN نیست ، اما ممکن هست این ارور رو رفع کنه.
    بنده با شما کاملا موافقم و از این مورد کاملا اطلاع دارم ولی هدف از بین بردن اون خطا هستش که با این روش من از بین بردمش !!!

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 15
    آخرین پست: چهارشنبه 12 اسفند 1394, 03:56 صبح
  2. راه حل خطای : Concurrency violation: the UpdateCommand affected 0 of the expected 1 records
    نوشته شده توسط biyarjomandi در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 11 آبان 1392, 08:23 صبح
  3. سوال: حل خطای stack overflow exception
    نوشته شده توسط saman-arsenal در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 01 اردیبهشت 1392, 11:45 صبح
  4. حرفه ای: راه حل خطای کد زیر چیه؟ دسترسی به اشیا از طریق فرم دیگر!
    نوشته شده توسط hahaie در بخش C#‎‎
    پاسخ: 13
    آخرین پست: پنج شنبه 11 فروردین 1390, 02:01 صبح
  5. سوال: راهنمایی برای حل خطای به وجود آمده هنگام آپلود فایل به سرور
    نوشته شده توسط aminghaderi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 23 تیر 1389, 17:34 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید