نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: آیا ساعت قرار دادن محتوی در سایت تاثیری در سئو و ایندکس کردن گوگل داره؟!

Exclamation آیا ساعت قرار دادن محتوی در سایت تاثیری در سئو و ایندکس کردن گوگل داره؟!

سلام روزتون خوش دوستان
    یکی از دوستانم رفته جایی برای مصاحبه کاری ، ازش سوال پرسیدن که چه ساعتی باید کانتنت توی سایت قرار بدی که گوگل ایندکس کنه و توی سئو تاثیر بیشتری داشته باشه ، به ایشون گفتن که اگر بعد از این تایم مطلبی داخل سایت قرار بدی جزو مطالب روزه بعد ایندکس میشه و تاثیر سئوش میره برای روزه بعد نه همون روز !
    من واقعا چیزی در این مورد پیدا نکردم از اساتید و دوستان کسی تابحال با این موضوع برخوردی داشته ؟

نقل قول: آیا ساعت قرار دادن محتوی در سایت تاثیری در سئو و ایندکس کردن گوگل داره؟!

اساتید عزیز چیزی در این مورد شنیدین ؟؟

کاربر دائمی آواتار Mojtaba0
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: آیا ساعت قرار دادن محتوی در سایت تاثیری در سئو و ایندکس کردن گوگل داره؟!

البته نظم داشتن در انتشار محتوا برای گوگل بسیار اهمیت داره. من این مورد را در چندین سایت مورد بررسی قرار دادم. البته سئو فقط یک معیار نیست. برای سئو عوامل بسیار زیادی موثر هستن که در مورد آموزش سئو میتونید تو گوگل هم سرچ کنید. فرکانس خزش ربات ها در سایت شما بستگی به بروزرسانی های سایت شما داره. و مثلا اگر در یک دوره به طور منظم و روزانه در ساعت خاصی سایت بروزرسانی بشه خود گوگل فرکانس خزش در سایت شما را روزی یکبار و در ساعت مشخص قرار می ده. بنابراین مطلب جدید بلافاصله ایندکس میشه.
    به نظر من و تجربه شخصی 100درصد نظم داشتن در بروزرسانی سایت موثر هست و بسیار با اهمیت در سرعت ایندکس هست.
    موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا قرار دادن Login در updatePanel امنیت سایت رو تهدید میکنه؟
    نوشته شده توسط ali.n93 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 07 فروردین 1393, 11:40 صبح
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 20 شهریور 1390, 20:41 عصر
  3. قرار دادن فیلم در سایت
    نوشته شده توسط iekrang در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 18 فروردین 1385, 10:22 صبح
  4. قرار دادن مقاله در سایت
    نوشته شده توسط در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 شهریور 1382, 19:01 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •