نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ساخت نرم افزارهای مدیریتی به صورت وب فرم asp.net

ساخت نرم افزارهای مدیریتی به صورت وب فرم asp.net

سلام و خسته نباشید.
    یه مشورت میخواستم بنده میخوام تمام نرم افزار های که مدیریتی یا حسابداری هستش رو به صورت Web browser بنویسم دوستان کسی نظری داره ممنون میشم.
    میخوام بدانم جواب بده هستش چون میخوام برنامه تعاونی، فروشگاه، سوپر مارکت و هر نرم افزاری ویندوزی دیگه فقط به صورت مرورگر بیاد بالا میخواستم بدانم چطور هستش خوب هستش یا خیر. دوستان کسی نظری راجب این مورد داره یا خیر.
    ممنون میشم نظرتان بدید با تشکر میدانم خیلی سخت هستش ولی میخوام روی اطلاعات مدیریت داشته باشم و همین طور ایراد داشت از راه دور درست کنم بدان این که مشتری ام متوجه ایراد بشه از هرجا که بودم مشکل اش رو برطرف کنم.

نقل قول: ساخت نرم افزار های مدیریتی به صورت وب فرم asp.net

نقل قول نوشته شده توسط davidrobert مشاهده تاپیک
    سلام و خسته نباشید.
    یه مشورط میخواستم بنده میخوام تمام نرم افزار های که مدیریتی یا حسابداری هستش رو به صورت Web browser بنویسم دوستان کسی نظری داره ممنون میشم.
    میخوام بدانم جواب بده هستش چون میخوام برنامه تعاونی، فروشگاه، سوپر مارکت و هر نرم افزاری ویندوزی دیگه فقط به صورت مرورگر بیاد بالا میخواستم بدانم چطور هستش خوب هستش یا خیر. دوستان کسی نظری راجب این مورد داره یا خیر.
    ممنون میشم نظرتان بدید با تشکر میدانم خیلی سخت هستش ولی میخوام روی اطلاعات مدیریت داشته باشم و همین طور ایراد داشت از راه دور درست کنم بدان این که مشتری ام متوجه ایراد بشه از هرجا که بودم مشکل اش رو برطرف کنم.
    سلام باتوجه به اینکه هرروز اینترنت پیشرفت بیشتری میکنه و کاربرا به سمتش کشیده میشن، ایده خوبی هستش البته فقط وب خوب نیست، میتونید دیتابیس اصلی رو روی وب بزارید و از طریق وب سرویسی که براش طراحی میکنید از طریق ویندوز اپلیکیشن یا موبایل اپلیکیشن یا همون وب سایت بهش دسترسی داشته باشید و کارهای مدیریتی رو انجام بدید. اینجوری به نظر من خیلی بهتر هستش و طیف وسیعی از کاربران پلتفرم های مختلف رو پوشش میدید.
    در مورد رفع ایراد هم بستگی به خودتون داره که ایا اپلیکیشن رو خودتون میزبانی کنید و برای هر کاربر یه اکانت تعریف کنید یا اینکه کلا برنامه رو بدید کاربر خودش روی هاستش نصب کنه، اگر گزینه اول باشه مسئولیت نگهداری از اطلاعات خیلی سخت و خطرناکه هر اتفاقی بیوفته اطلاعات کاربر ازبین بره شما مسئولی اما میتونید سریع رفع ایراد کنید و ... اما اگر بدید کاربر رو هاست خودش نصب کنه مسئولیتی بابت این موضوع ندارید و تغییرات رو هم میتونید در قالب اپدیت برای کاربرا ارسال کنید تا بصورت دلخواه نصب کنن

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    سلام باتوجه به اینکه هرروز اینترنت پیشرفت بیشتری میکنه و کاربرا به سمتش کشیده میشن، ایده خوبی هستش البته فقط وب خوب نیست، میتونید دیتابیس اصلی رو روی وب بزارید و از طریق وب سرویسی که براش طراحی میکنید از طریق ویندوز اپلیکیشن یا موبایل اپلیکیشن یا همون وب سایت بهش دسترسی داشته باشید و کارهای مدیریتی رو انجام بدید. اینجوری به نظر من خیلی بهتر هستش و طیف وسیعی از کاربران پلتفرم های مختلف رو پوشش میدید.
    در مورد رفع ایراد هم بستگی به خودتون داره که ایا اپلیکیشن رو خودتون میزبانی کنید و برای هر کاربر یه اکانت تعریف کنید یا اینکه کلا برنامه رو بدید کاربر خودش روی هاستش نصب کنه، اگر گزینه اول باشه مسئولیت نگهداری از اطلاعات خیلی سخت و خطرناکه هر اتفاقی بیوفته اطلاعات کاربر ازبین بره شما مسئولی اما میتونید سریع رفع ایراد کنید و ... اما اگر بدید کاربر رو هاست خودش نصب کنه مسئولیتی بابت این موضوع ندارید و تغییرات رو هم میتونید در قالب اپدیت برای کاربرا ارسال کنید تا بصورت دلخواه نصب کنن
    برای مشتری هام به سلیقه خودشون بخوان روی سیستم خودشون باشه یا سرور خودشون ولی بعدا وضعیت مایلیم خوب بشه یه سرور برای خودم راه میاندازم تو خانه و همه مشتری هام به اون وصل میکنم حتی مشتری که برای شون به صورت ویندوز نوشتم اسکیول سرور نصب کردم و گفتم هر روز بیاد از دیتابیس بکاپ بگیره و نیاز به پشتیبان گیری نباشه و چون پروسیجر نویسی میکنم روی اسکیول میتوانم از راه دور به دیتابیس وصل بیشم و تغییرات بدم و هاست هم بیاورم روی سیستم خودم یه حساب به مشتری ام میدم هزینه هاست دامنه هم از مشتری ام میگیرم و به سایت بهش میدم تا از هر جا خواست بهش دسترسی داشته بهش.
    هدف من این هستش بتوانم خودم مدیریت کنم و خطای داشت برطرف کنم و علاوه بر اینکه از فروش برنامه، دستگاه پوز، و Caller ID و همین طور فروش پیامک هزینه بگیرم بابت دادن هاست و دامنه نیز از مشتری هر سال هزینه بگیرم. هم امنیتش رو لحاظ کنم و هم مشتری متوجه ایراد نشه و از مرکز آپدیت کنم و لحظه به لحظه امکانات بیشتر بدم تا مشتری بیشتر جذب بشه.

فقط یه نکته که هست اینکه من خودم به شخصه حاضر نیستم ریز اطالاعات شرکتم در اختیار کس دیگه باشه
    مثلاً خرید یا فروش و یا مثلاً سود شرکتم

اطلاعات هیچ کسی دست کسی دیگه نمیفته بنده برنامه هام به هرکسی دادم حتی سازمان ها سه تا جدول قرار دادم یک جدول خطا و دوم فرم جدول خطا و یک سوم جدول خطا هاساختم و خطا رو داخل اون جدول ذخیره میکنم با امنیت بالا در ویندوز فرم خطا ها رو ذخیره میکنم که نیاز به گفتن اینکه خطا برای چی هستش نباشه خودم خطا بررسی و خطا رو برطرف میکنم اما درست مثل این سایت مشتری میخواد به صورت هاست دامنه باشه اون موقع خودم سرور راه انداختم هم هاست دامنه به مشتری های خودم میفروشم و به مردم دیگه هاست دامنه، پیامک و فروشگاه دستگاه های مرتبت بتوانم هزینه در بیارم میفروشم. بخاطر همین تصمیم گرفتم وب فرم کنم برنامه هام رو اون که خواست روی سیستم خودش یا سرور خودش پیاده میکنم اونیکی که خواست روی هاست دامنه بیرون پیاده کنه به جای که بره از هاست دامنه غریبه استفاده کنه از برای من استفاده کنه و هزینه اش بره تو جیب خودم به جای اینکه بره تو جیب غریبه

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

نقل قول: ساخت نرم افزارهای مدیریتی به صورت وب فرم asp.net

راجب کل ایده تون نمیخوام نظر بدم. اما اون قسمتی که گفتید تو خونه یه سرور راه اندازی میکنم یه چیزی بگم . هزینه نگهداری از این سیستم شاید شاید براتون بعدا ضرر ده باشه تا سود ده.

اینترنت شما باید خیلی مطمئن باشه از نظر قطعی . پهنای باند خیلی زیادی رو نیاز داره. سیستم همیشه باید روشن باشه(درسته بعد از اوقات اداری ممکنه کسی برنامه حسابداری رو باز کنه ولی شما باید بدترین حالت رو مد نظر قرار بدید)پس سیستمتون همیشه باید آنلاین و متصل باشه. نیاز به برق اضطراری دارید. تا در صورت قطعی برق جایگزین بشه(تنها یو پی اس رو مد نظر قرار ندید. احتمال اینکه مدت زمان خاموشی زیاد باشه رو هم در نظر بگیرید). بکاپ گیری منظم و مطمئن. رمز نگاری اطلاعات و داده های کاربراتون (همشون مثلا اسم شرکت تو جدول تنظیمات) . خرید دیواره آتش برای سیستم سرور.
    یکی از مهمترین مشکل به نظر من کاهش شدید سرعت هست. ممکنه شما تجهیزات و پهنای باند و.. خوبی داشته باشید ولی کلاینت شما شاید نت خوبی نداشته باشه.
    من خودم به شخصه دوست دارم اینگونه نرم افزارهایی که میخرم تحت ویندوز باشه و رو سیستم خودم نصب بشه . البته هر کی یه نظری داره .

نقل قول: ساخت نرم افزارهای مدیریتی به صورت وب فرم asp.net

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    راجب کل ایده تون نمیخوام نظر بدم. اما اون قسمتی که گفتید تو خونه یه سرور راه اندازی میکنم یه چیزی بگم . هزینه نگهداری از این سیستم شاید شاید براتون بعدا ضرر ده باشه تا سود ده.

اینترنت شما باید خیلی مطمئن باشه از نظر قطعی . پهنای باند خیلی زیادی رو نیاز داره. سیستم همیشه باید روشن باشه(درسته بعد از اوقات اداری ممکنه کسی برنامه حسابداری رو باز کنه ولی شما باید بدترین حالت رو مد نظر قرار بدید)پس سیستمتون همیشه باید آنلاین و متصل باشه. نیاز به برق اضطراری دارید. تا در صورت قطعی برق جایگزین بشه(تنها یو پی اس رو مد نظر قرار ندید. احتمال اینکه مدت زمان خاموشی زیاد باشه رو هم در نظر بگیرید). بکاپ گیری منظم و مطمئن. رمز نگاری اطلاعات و داده های کاربراتون (همشون مثلا اسم شرکت تو جدول تنظیمات) . خرید دیواره آتش برای سیستم سرور.
    یکی از مهمترین مشکل به نظر من کاهش شدید سرعت هست. ممکنه شما تجهیزات و پهنای باند و.. خوبی داشته باشید ولی کلاینت شما شاید نت خوبی نداشته باشه.
    من خودم به شخصه دوست دارم اینگونه نرم افزارهایی که میخرم تحت ویندوز باشه و رو سیستم خودم نصب بشه . البته هر کی یه نظری داره .
    بنده راجب تمام این موارد اطلاع دارم و میدانم چقدر هزینه برای من میفته و میخوام درست مثل تلگرام رایگان درست کنم و همه از سرور استفاده کنن و اجازه دخالت هیچ سازمانی هم بهش ندم با امنیت بالا پیام رسان ریگان هدف هستش بسازم رایگان کل دنیا استفاده کنن ولی درست کل دنیا ازش استفاده میکنن و وضعیت مالی ام خوب نیست ولی سعی دارم هر جوری باشه این مورد راه بندازم تا کل دنیا بشناسن من رو و تمام سفارش ها رو بگیرم تا حسابی پیشرفت کنم تا برم سراغ هوش مصنوعی
    و همین طور برنامه های خودم رو به صورت سایت کنم تا روی همون سرور راه بندازم

این هم بگم علت ایجاد این تاپیک این هست من میخوام خیلی اطلاعات درست مثل دیتاگرید ویو یک جا از دیتاگرید ویو ذخیره میکنم از Gridview میخوام انجام بدم جواب میده یا محاسبات لحظه میخوام انجام بدم میخوام بدانم جواب میده و به سرور فشار نمیاد یا همچین مسائل که حتی وقتی عمل محاسبه انجام میده بدون رفرش شدن اطلاعات محسابه و یا نمایش داده بشه.
    آخرین ویرایش به وسیله davidrobert : شنبه 24 شهریور 1397 در 15:38 عصر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 11 بهمن 1397, 00:04 صبح
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 10:37 صبح
  3. سوال: انتقال یک متن از دیتا بیسsql server2008 به یک lable در یک وب فرم ASP.NET
    نوشته شده توسط jojo_abadani7 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 04 مرداد 1389, 09:29 صبح
  4. اتصال به sql به صورت پارامتری از asp.net
    نوشته شده توسط hamedj2001 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 31 شهریور 1383, 10:10 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید