سلام

من یه بخش از برنامه من فایل حقوق و دستمزد رو ایجاد می کنه الان همه کار کردم و فایل هم ایجاد می شه اما مشکل اینه که با اون که تبدیل می کنم به ایران سیستم اما باز نمی شناسه با روش های مختلف هم تبدیل کردم اما مشکل حل نشد

من ابتدا فایل خود تامین اجتماعی رو باز می کنم با ابزار oldb بعد دیتاش رو حذف می کنم و دیتای جدید می ریزم توش

حالا می خوایم یه نمونه که 3 تا فیلد اولش رو مثلا یه سمپل برام اماده کنید که تبدیل به ایران سیستم درست باشه توش

با دی ال ال یا کد فرقی نمی کنه

زیاد گشتم تو وب و همه کد ها و دی ال ها و توابع اس کیو ال رو امتحان کردم اما درست تبدیل نمیشه تو سیستم من یه جای کارم میلنگه

برنامه من دات نت فریم ورک 3.5 هست و بانک برنامه من هم اس کیو ال 2005

مشکل من فقط سر کانورت صحیح هست من کلا فریاند رو نمی خوام

کد های استفاده شده
 GetCunnString = "Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0; Data Source=" & sPath & ";Extended Properties=dBase IV" 

تیکه کد من توی وی بی دات نت

Dim dBaseCommand As New System.Data.OleDb.OleDbCommand("SELECT * FROM " & sFName, dbXedConn)
Dim dBaseAdapter As New System.Data.OleDb.OleDbDataAdapter
dBaseAdapter.SelectCommand = dBaseCommand
Dim builder As OleDbCommandBuilder = New OleDbCommandBuilder(dBaseAdapter)
Dim ds As New DataSet
dBaseAdapter.Fill(ds)

Dim StrTemp1 As String = ""
ds.Tables(0).Rows.Clear()
dBaseAdapter.Update(ds)

With Tbl1
'Dim cnvt As New CONVERTLib.Convertor
''Dim cnvt2 As New IranSystemConvertor.ConvertToIranSystem
For i As Int16 = 0 To .Rows.Count - 1
Try

Dim drow As DataRow
drow = ds.Tables(0).NewRow
'drow = dBaseDataTable.NewRow
'1
drow("DSK_ID") = (.Rows(i)("CodeKargaTamin").ToString) ', IranSystemConvertor.IranSystemNumbers.Convert) 'کد کارگاه
' 2
StrTemp1 = CoName.Trim 'نام کارگاه

drow("DSK_NAME") = IranSystemConvertor.ConvertToIranSystem.ToIranSyst em(StrTemp1, IranSystemConvertor.IranSystemNumbers.DontConvert)
'...

ds.Tables(0).Rows.Add(drow)
dBaseAdapter.Update(ds.Tables(0))
Catch
End Try
Next
'cnvt = Nothing
End With

dbXedConn.Close()