نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: کمک در طراحی یه سیستم آنلاین قرعه کشی افراد از داخل بانک اطلاعاتی در Asp.net

Post کمک در طراحی یه سیستم آنلاین قرعه کشی افراد از داخل بانک اطلاعاتی در Asp.net

با سلام
    دوستان هرکس پیشنهاد یا کمکی میتونه برام بده ممنون میشم
    تعیین کارشناس به قید قرعه
    من میخوام یه پروژه طراحی کنم وب سایتی دات نتی که بتونه افراد را بر اساس فیلتر های زیر به صورت تصادفی انتخاب کند یه جورایی سیستم قرعه کشی انلاین
    1- مثلا افراد مورد نظر قبلا تو بانک ذخیره شده اند و با هر بار قرعه کشی شخصی با دستمزد مشخص (فیلتر است) (حمید ب ا دستمزد 2000000تومان ) و و رشته تخصصی مشخص به صورت رندوم انتخاب می شود و این در مرحله انتخاب یک شخص است با شرابط بالا
    2-ممکن است از همان جدول افراد به صورت دو نفره انتخاب داشته باشیم بازم باید سایت چک کند که نفر قبلی که انتخاب شده مثلا حمید با دستمزد 2000000 تومان دیگر این اقا انتخاب نشود
    3-ممکن است از همان جدول افراد به صورت انتخاب سه نفره نفره داشته باشیم بازم باید سایت چک کند که نفر قبلی که انتخاب شده دوباره تو لیست نباشد
    4-ممکن است از همان جدول افراد دو نفر به صورت انتخاب پنج نفره نفره نفره داشته باشیم بازم باید سایت چک کند که نفر قبلی که انتخاب شده دوباره تو لیست نباشد
    6-ممکن است از همان جدول افراد دو نفر به صورت انتخاب هفت نفره نفره نفره داشته باشیم بازم باید سایت چک کند که نفر قبلی که انتخاب شده دوباره تو لیست نباشد
    یه جورایی شبیه سیستم انتخاب کارشناس در دادگستری ها

نقل قول: کمک در طراحی یه سیستم آنلاین قرعه کشی افراد از داخل بانک اطلاعاتی در Asp.net

سلام
    یه خورده مبهم بود اما با این توضیحاتی که فرمودید و چیزی که من برداشت کردم :

1) باید یه فیلد به اون کارشناستون اضافه کنید به عنوان enable ، که وقتی انتخابش کردید اون رو false کنید و وقتی آزاد باشه ( قابل جستجو ) اون رو true کنید .
    2) شما از فیلتری استفاده میکنید ، یه select بزنید و ببینید چند نفر با این فیلتر بهتون نمایش داده میشه همچنین قید کنید که مقدار enable=true باشه . ( پس تعداد افرادی رو میاره که آزاد هستن و توی فیلتر شما جای دارن )
    3) یه کد Random بسازید ، که مثلا از بین 1 تا 10 نفر لیست شده ، یه شماره بهتون بده .
    4) چک کنید ببینید نفر مثلا چهارم که کد Random بهتون داده کیه ، اون رو انتخاب کنید و مقدار enable اون رو به false تغییر بدید .
    هم کاربر رو انتخاب کردید هم کاری کردید توی جستجو های بعدی بهتون نشونش نده .

تاپیک های مشابه

1. سوال: یه نمونه طراحی یه سیستم خبره
    نوشته شده توسط nazanin_nazanin در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 17
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 21:18 عصر
  2. کمک برای ساخت یه سیستم مدیریت محتوا
    نوشته شده توسط hesam_44 در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 13 مهر 1392, 17:12 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 05 شهریور 1392, 16:00 عصر
  4. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 25 فروردین 1392, 09:58 صبح
  5. سؤال درباره طراحی وب در asp.net به کمک vs2008
    نوشته شده توسط fa_karoon در بخش ASP.NET Web Forms