نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: ره اندازی وب سایت در هاست

ره اندازی وب سایت در هاست

با سلام و احترام خدمت اساتید محترم
    من یک وب سایت برای یک شرکت پیاده سازی کردم و وهاست و دامنه خریداری شد (سرورپارس)
    من فایلها را طبق راهنمایی شرکت سروپارس آپلود کردم وسایت بدون هیچ اشکاری برای اولین بار ران شد واجراشد وبعد بنا به دلایلی برنامه رو روی ریشه هاست حذف کردم
    ویه سری تغییرات و وب سایت دادم که توسیستم لوکال لب تاب بدون اشکال اجرا شد و مجددا پابلیش کردم و رو هاست گذاشتم با کمال تعجب یه سری از script ها و css ها اجرا نشد
    چند بار حذف کردم ودوباره رو هاست گذاشتم ولی اشکال ادامه داره درحالیکه تو کامپیوترخودم هیچ اشکالی نداره اصلا من هیچ تغییری روی فایلهای script یا css نداشتم
    لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروریه !!! شرکت مالک سایت هم داره فشار میاره موندم چی کارکنم و سروپارس هم کمک نمی کنه

نقل قول: ره اندازی وب سایت در هاست

سلام دوست من.
    اگر مشکل شما همونی باشه که فکر میکنم، از داخل کنترل پنل هاست IIS رو ریست کنید.
    الته قبلش میتونید Ctrl+Shift+R رو بزنید، یا با فیلتر شکن تست کنید.
    اگر حل نشد، فایلهایی که میفرمایید مشکل داره رو مستقیم با آدرسشون باز کنید ببینید اصلا توی مرورگر براتون بالا میاره؟
    با مرورگر کروم سایت رو باز کنید، کلیک راست کنید، گزینه Inspect element رو بزنید تب console رو باز کنید و متن خطا رو بخونید ببینید مشکل چیه.
    البته اینها رو اول انجام بدید و در مرحله آخر مورد اول رو انجام بدید.

با سلام و تشکر از جوابتون
    من با توجه به راهنمایی تون با مرورگر کروم به کنسول رفتم این ارور ها رو دیدم لطفا راهنمایی کنید
    error.PNG

با سلام مجدد من متوجه شدن با پابلیش کردن مشکل ایجاد شده چون وقتی فایلها رو مستقیم می زارم توهاست برنامه بدون مشکل اجار میشه
    لطفا اگه وقت دارید راهنمایی کنید

خطای اول شما که داره میگه اجازه دسترسی به این فایل رو ندارید (خطای 403) که فکر میکنم کلا اشتباه نوشته شده آدرس و دایرکتوری بروزینگ هم غیرفعاله 403 میده
    خطای دوم و سوم همه میگه فایل JQuery شما لود نشده یا بعد از اینها داره لود میشه در صورتی که باید اول جی کوئری لود بشه
    دو خطای آخر هم که میگه شما دوتا المنت داری با یک آی دی یکی UserId و دومی Password
    مشکلی که شما داری بخاطر جی کوئری باید باشه که درست لود نمیشه،
    شما وقتی پابلیش میکنی مطمعن هستی که فایلهات هم داره پابلیش میشه؟یعنی تو مسیرهایی که انتظار داری واقعا فایلهای اسکریپت شما وجود داره؟ با مرورگر مستقیم باز میکنی باز میشن یا حطای 404 میده؟

با سلام
    ممنون از راهنمایی هاتون
    من آدرس اسکریبپ ها و css ها رو که ازطریق BundleConfig داده بودم به همین خاطر (فکر کنم) تو هاست نمی خوند آدرس ها رو فایل Layout مجزا گذاشتم درست شد

تاپیک های مشابه

1. مشکل در اجرای صفحه ای از وب سایت در هاست
    نوشته شده توسط mhq1368 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 02 بهمن 1392, 18:23 عصر
  2. سوال: خطا در اجرای وب سایت در هاست
    نوشته شده توسط htmbarnamenevisl در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 07 مهر 1389, 01:15 صبح
  3. روش نصب و راه اندازی وب سرویس در هاست
    نوشته شده توسط mjfakhr در بخش WCF , Web Services , .Net Remoting
    پاسخ: 0