نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: کار نکردن scaffolding و ساخت Dependency ها در زمان ساخت اولین کنترلر

Lightbulb کار نکردن scaffolding و ساخت Dependency ها در زمان ساخت اولین کنترلر

سلام دوستان

من پروژه Core MVC خودم رو به صوت Empty درست می کنم و فولدر Controllers رو هم ایجاد می کنم اما اولین کنترلر رو که می خوام Add MVC Dependencies رو واسم نمی آره که به صورت مثال Full یا Minimal رو انتخاب کنم که فولدر ها و بقیه موارد اتوماتیک ساخته بشه

ممنون می شم راهنمایی کنید

با تشکر

نقل قول: کار نکردن scaffolding و ساخت Dependency ها در زمان ساخت اولین کنترلر

سلام,

بنده چک کردم مشکلی نداشت.
    این پکیج برای فعال شدن Scaffolding باید روی پروژتون نصب باشه : Microsoft.VisualStudio.Web.CodeGeneration.Design
    سعی کنید از ورژن آخر Visual Studio هم استفاده کنید ( 15.8.7 )

سلام

ممنون بابت پاسختون

من پکیجی که فرمودید رو نصب کردم و ورژن ویژوال من هم 15.8.7 هستش اما نمی دونم چرا این مورد رو انجام نمی ده فقط Controller رو می سازه و دیگه اون وابستگی ها و پوشه های MVC رو نمی سازه .

ممنون می شم راهنمایی کنید

با تشکر

پوشه Models رو که خودتون باید بسازید و Entity هاتون رو داخلش قرار بدید.
    پوشه Views هم اگر از View Scaffolder استفاده کنید ایجاد میشه و اگر از Api Scaffolder استفاده کنید فقط Controller براتون Generate میشه.

دیگه اون وابستگی هارو نمیسازه
    منظورتون از وابستگی هارو متوجه نشدم ; چه وابستگی های دیگه ای ؟

سلام

ممنون بابت توضیحاتتون . طبق آموزشی که داشتم می دیدم و گزینه های دیگه سوال من این هستش که چرا اصلا پنجره Add MVC Dependencie برای من باز نمی شه ؟ منظورم از وابستگی رو اشتباه مطرح کردم منظورم همون ساخت اتوماتیک فولدر های MVC هستش

ممنون

من پنجره ای که میگید رو تا به حال ندیدم. البته کنترلر های در MVC فقط کلاس #C هستند. حتما لازم نیست از دیالوگ استفاده کنید. گزینه ی Add Controller روی فولدر Controllers همیشه کنترلر ایجاد میکنه.

نقل قول نوشته شده توسط hakim22 مشاهده تاپیک
    من پنجره ای که میگید رو تا به حال ندیدم. البته کنترلر های در MVC فقط کلاس #C هستند. حتما لازم نیست از دیالوگ استفاده کنید. گزینه ی Add Controller روی فولدر Controllers همیشه کنترلر ایجاد میکنه.
    سلام

ممنون بابت پاسختون . من تصویر پنجره ای رو که می گم ضمیمه می کنم خدمتتون . ولی در هر صورت می دونم دستی همه رو می شه ایجاد کرد و کار خاصی نیست ولی خواستم بدونم چرا توی هر آموزشی این صفحه رو می آره ولی واسه من باز نمی شه

تاپیک های مشابه

1. dependency-معماری 1+4
    نوشته شده توسط رضا ارزانی در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 22 اسفند 1391, 19:55 عصر
  2. سوال: Dependency Properties
    نوشته شده توسط sh_omid در بخش Silverlight
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 24 مهر 1389, 18:10 عصر
  3. Scaffolding
    نوشته شده توسط mohsenshahab در بخش CodeIgniter
    پاسخ: 2