نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مراحل اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولز

مراحل اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولز

همانطور که قبل اشاره کردم برای اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولز حتمأ باید یک حسابgmail داشته باشید. اگر تا به حال حساب gmail ایجاد نکرده اید آدرس گوگل را در مرورگر خود تایپ نمایید یک اکانت بسازید. تا درادامه با مراحل اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولز آشنا شوید.

اولین مرحله اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولزدر ابتدا بر روی آدرس https://www.google.com/webmasters/tools کلیک کنید یا آدرس را کپی نمایید و در قسمت آدرس بار مرورگر جای گذاری کنید. وارد صفحه ای همانند عکس زیر خواهید شد.
    دومین مرحله اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولزابتدا با وارد نمودن id gmail و password خود وارد حساب گوگل شوید. سپس در ادامه در قسمت سمت چپ صفحه ای که مشاهده می کنید بر روی دکمه ی Add Propertyکلیک نمایید.در ادامه صفحه زیر برای شما نمایان می شود. آدرس کامل وب سایت خود را حتمأ با http:// در کادر مشخص شده Add Property وارد نمایید. در تصویر زیر مشاهده می کنید آدرس سایت گوگل را برای شما مثال زده ام.
    برای مطالعه کامل آموزش به لینک مراجعه کنید.
    http://shaniweb.ir/google-webmaster-tools/

نقل قول: مراحل اضافه کردن سایت به گوگل وبمستر تولز

گوگل وبمستر ابزاری عالی و ساده برای مدیریت بهتر سایت است. من با استفاده از این ابزار میزان لینک هایی که به سایتم میاد، میزان بازدید ها، میزان سرچ هایی که انجام شده و همچنین صفحه ای که بیشترین بازدید سایتم رو داره مشادهده می کنم. این ابزار به صورت آمار و ارقام و جداول این اطلاعات رو به صاحبین وب سایت ها اعلام میکنه

محروم شده
    محل زندگی
    مشهد

ابزاری بسیار کاربردی برای تحلیل و آنالیز سایت هست و یک سئوکار میتونه گزارش های ارزشمندی برای ارتقا رتبه سایت ازش به دست بیاره.

نمره الف | تریداتس

دقیقا درست فرمودید. یک پیشنهاد به شما دوست گرامی برای بررسی میزان بازدید، روشهای تعیین رتبه الکسا وب سایت و همچنین افزایش رتبه بندی و .... را می توانید در مقاله آموزشی زیر مطالعه نمایید.
    روشهای افزایش رتبه الکسا
    در ضمن توصیه می کنم حتمأ این مقاله را برای افرادی که به تازگی وب سایت خود را راه اندازی نموده اند به اشتراک بگذارید. موفق باشید.

فارغ‌التحصیل رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم.
    در دو سال آخر دانشگاه علاقمند به سئو شدم.
    بعد از دانشگاه به صورت تمام وقت در این حوزه مشغول هستم و خوشحالم که باعث رشد ترافیک تجاری کسب وکارهای آنلاین می شوم.
    با کارآموزی سئو را عملی در مجموعه مانلی ادامه دادم. در شرکت توسعه و تجارت مانلی بر روی انواع پروژه های سئو از جمله فروشگاهی، خدماتی، گردشگری به مدت یک سال کسب تجربه کردم.
    با کسب وکارهای تیکبان، گردشا، موتن رو، آسرون، گینزا، آسان تندر، الانزا، پاور وب، ثروت آفرینان، مستر سیف، اسپیتامن، کوین کده و… افتخار همکاری به عنوان سئوکار داشتم.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با من می توانید «اسماعیل سحاب» را گوگل کنید.
    با سازمان ها و استارتاپ ها می توانم در حوزه های ذیل به صورت ساعتی، نیمه وقت، تمام وقت و دورکاری با حقوق توافقی همکاری کنم.
    • تکنیکال سئو
    • افزایش بازدید گوگل
    • بازاریابی محتوا
    • سئو خارجی و لینک سازی حرفه ای
    • سئو محلی
    • مشاوره سئو
    • آنالیز وضعیت سئویی وب سایت
    • استعلام قیمت سئو

اگر نیازمند رشد کسب و کارتان و مشتاق همکاری با من به عنوان متخصص سئو، مشاور و یا کارشناس سئو هستید، با شماره همراه ۰۹۱۸۷۰۹۹۲۷۸ تماس بگیرید.

تاپیک های مشابه

1. تعویض اتوماتیک کامپوننتهای استاندارد دلفی در پروژه با کامپوننتهای غیر استاندارد
    نوشته شده توسط جواد ملاولی در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 5
    آخرین پست: چهارشنبه 22 شهریور 1391, 23:21 عصر
  2. سوال: دنبال یه سایت می گردم که بتونم کدهای جاوا اسکریپت مورد نیاز وب مسترها رو توش پیدا کنم.
    نوشته شده توسط idocsidocs در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 05 دی 1389, 12:00 عصر
  3. رابط کاربری استاندارد برای تولید نرم افزار
    نوشته شده توسط online68 در بخش تحلیل و طراحی نرم افزار
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 03 اسفند 1388, 19:54 عصر
  4. استانداردهای تولید یا تهیه نرم افزار
    نوشته شده توسط hasty_f در بخش ارزیابی نرم افزار
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 27 خرداد 1386, 06:53 صبح

برچسب های این تاپیک