نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چطور میتونم عکسی داخل دیتا بیسم قرار بدم تا داخل اکتیویتی من نشون داده بشه؟

کاربر تازه وارد آواتار shayanboy2
    محل زندگی
    اراک

چطور میتونم عکسی داخل دیتا بیسم قرار بدم تا داخل اکتیویتی من نشون داده بشه؟

دوستان! میخوام یه کتاب اموزشی بسازم برای قرار دادن در مارکت.. کتاب رو ساختم که قابلیت جستجو و اضافه کردن علاقه مندی و اشتراک کذاری ... داره ... اما نیاز دارم که در هر موضوع که میخوام توضیح بدم در اولین صفحه اون یک یا چند عکس قرار بگیره یا حتی بین متن ها عکس قرار بدم... چطور میتونم این کار رو بکنم؟ یه سری برنامه ها رو دیدم که خیلی زیبا و با طراحی متریال این کار رو انجام دادن...ممنون میشم کمک کنید.

مدیر بخش آواتار rubiks.kde
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: چطور میتونم عکسی داخل دیتا بیسم قرار بدم تا داخل اکتیویتی من نشون داده بشه؟

ذخیره کردن عکس در داخل دیتابیس هزینه بالای نوشتن و خواندن داره و بهتره عکس به صورت معمول از assets و یا resource ها خودنده بشه و یا از جایی بیرون برنامه در زمان اجرا لود بشه مثلا اینترنت و یا ...

به چند صورت می تونید این کار رو بکنید یکی اینکه از html استفاده کنید و در قالب اون عکس و نوشته ها رو مدیریت کنید. یا اینکه از یه روش ابتکاری خودتون استفاده کنید مثلا هر صفحه یه فایل داشته باشه که ساختار اون صفحه رو توضیح میده و شما طبق اون میدونید چطوری عکس و متنها رو کنار هم بزارید و در نهایت view رو به صورت داینامیک و در زمان اجرا تولید کنید.
    مثلا ساختار یه صفحه می تونه این طوری باشه img-12 txt-13 img-44 img-55
    وقتی شما میخوایید این صفحه رو نشون بدید در زمان اجرا با خوندن این توضیحات میدونید که اول باید یه عکس بزارید که محتواش عکس شماره 12 هست بعد یه متن هست به شماره 13 و ...
    به این ترتیب view رو به صورت داینامیک با محتوای مشخص شده تولید می کنید.
    YES I AM Qt

Code Less
    Create More
    Deploy Everywhere

کاربر تازه وارد آواتار shayanboy2
    محل زندگی
    اراک

نقل قول: چطور میتونم عکسی داخل دیتا بیسم قرار بدم تا داخل اکتیویتی من نشون داده بشه؟

نقل قول نوشته شده توسط rubiks.kde مشاهده تاپیک
    ذخیره کردن عکس در داخل دیتابیس هزینه بالای نوشتن و خواندن داره و بهتره عکس به صورت معمول از assets و یا resource ها خودنده بشه و یا از جایی بیرون برنامه در زمان اجرا لود بشه مثلا اینترنت و یا ...

به چند صورت می تونید این کار رو بکنید یکی اینکه از html استفاده کنید و در قالب اون عکس و نوشته ها رو مدیریت کنید. یا اینکه از یه روش ابتکاری خودتون استفاده کنید مثلا هر صفحه یه فایل داشته باشه که ساختار اون صفحه رو توضیح میده و شما طبق اون میدونید چطوری عکس و متنها رو کنار هم بزارید و در نهایت view رو به صورت داینامیک و در زمان اجرا تولید کنید.
    مثلا ساختار یه صفحه می تونه این طوری باشه img-12 txt-13 img-44 img-55
    وقتی شما میخوایید این صفحه رو نشون بدید در زمان اجرا با خوندن این توضیحات میدونید که اول باید یه عکس بزارید که محتواش عکس شماره 12 هست بعد یه متن هست به شماره 13 و ...
    به این ترتیب view رو به صورت داینامیک با محتوای مشخص شده تولید می کنید.
    ممنونم اما من کتاب رو ساختم و از دیتا بیس استفاده کردم . در واقع از روی یه اموزش ویدیویی این کارو یاد گرفتم.. یکم اماتورم و نیاز به کمک بیشتری دارم

تاپیک های مشابه

1. خطا در ارسال دیتا از یک اکتیویتی به اکتیویتی دیگر ؟
    نوشته شده توسط ghasem110deh در بخش Android Studio
    پاسخ: 10
    آخرین پست: جمعه 10 دی 1395, 14:23 عصر
  2. مقایسه پایتون با سی شارپ
    نوشته شده توسط sourna در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1392, 11:15 صبح
  3. چطوری مقادیر فارسی یا عربی دیتابیسم رو با مقادیر فارسی یا عربی برنامم مقایسه کنم.
    نوشته شده توسط atoorpatkan در بخش تحلیل و طراحی بانک اطلاعات
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 29 آذر 1390, 21:53 عصر
  4. پاسخ: 18
    آخرین پست: پنج شنبه 17 شهریور 1390, 17:20 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •