سلام من یکی از درایوهای سیستممو با بیت لاکر ویندوز قفل کردم و پسوردش یادم رفته طبق سرچ هایی که تو نت کردم گفته از طریق ریکاوری کی میشه درایو رو باز کرد. زمانیکه که بخای عملیات بیت لاکر و پسوردگذاری روی درایو رو انجام بدی توی ویزاردش ی پنجره میاره تحت عنوان اینکه از ریکاوری کی چجوری میخای بک اپ بگیری (برای وقتیکه پسورد یادت رفت)؟4 تا اپشن داره ذخیره تو حساب مایکروسافت,ذخیره تو فلش,ذخیره بعنوان ی فایل روی هارد و چهارمی پرینت ریکاوری کی
من درست یادم نمیاد که ذخیره ی فایل روی هارد رو انتخاب کردم یا پرینتشو ولی میدونم یکی از دو گزینه اخر بود. من طبق این گفته /helpf1.ir/bitlocker2 که تو نت هس پیش رفتم منتهی وقتی روی i forget my password و بعدگزینه Type the recovery key و سپس more informationمیزنم کد رمزگذاری شده توسط خود نرم افزار تحت عنوانfull bitlocker recovery key identification رو نشون میده عکسش رو هم فرستادم ولی مشکل اینجاس که فایل نت پدش رو پیدا نکردم که یا پاک شده یا موجوده و نمیتونم پیداش کنم یا من روش چهارم یعنی پرینتو زدم. در ضمن من سیستمم به پرینتر وصل نیس و همینجوری چون ویزاردو رد کنم روی پرینت زدم ولی از نظر نرم افزاری ی پرینتر تعریف شده.....راهی برای باز کردن درایوم و دسترسی ب اطلاعاتش هس؟؟؟...........این فایل نت پد کجاست توی مای داکیومنت؟چجوری پیداش کنم؟؟اگه پاک شده باشه با ریکاوری میتونم برگرذونمش؟؟اگه پرینتشو زده باشم راهی هس برا پیداکردن فایلای ارسال شده ب سیستم بی پرینتر؟!