نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: اجرای برنامه تحت dos در ویندوز 7 با قابلیت دسترسی به پورتهای پرینتر

اجرای برنامه تحت dos در ویندوز 7 با قابلیت دسترسی به پورتهای پرینتر

با سلام
    یه برنامه تحت داس دارم که باید روی ویندوز7 اجرا بشه .
    به همین منظور از dosbox استفاده کردم . ولی مشکلی که هست پورتهای پرینتر (lpt1, ...( رو نمیشناسه .
    دوستان آیا بجز نصب wmware راه حل دیگه ای سراغ دارید .
    ضمنا برنامه دارای نرم افزار فارسی ساز اختصاصی است

نقل قول: اجرای برنامه تحت dos در ویندوز 7 با قابلیت دسترسی به پورتهای پرینتر

من با استفاده از VMware Workstation ویندوز xp رو نصب و به پورتهای پرینتر دسترسی دارم .
    آیا کسی راه حل بهتری سراغ داره ؟
    ظاهرا dosbox هم اجازه دسترسی به پورتها رو نمیده .

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevis76 مشاهده تاپیک
    من با استفاده از VMware Workstation ویندوز xp رو نصب و به پورتهای پرینتر دسترسی دارم .
    آیا کسی راه حل بهتری سراغ داره ؟
    ظاهرا dosbox هم اجازه دسترسی به پورتها رو نمیده .
    کلا سراغ DosBox نرید خیلی بهتره چون مشکل بزرگش اینه که اگر استفاده کردید حتما دقت کنید برنامه فوق یک WIN32 اپلیکیشن می باشد که در یک نخ تحت کنترل سیستم عامل اجرا شده است و برنامه های تحت داس اساسا بدون نخ هستند ONLINE می باشند!
    به همین علت اگر در برنامه داس باکس یک برنامه فاکس پرو تحت داس که در شبکه به دیتا های SHARE شده دسترسی دارد میخواهید استفاده نمایید برای INSERT or UPDATE or DELETE کردن داده ها ازش استفاده ننمایید به این علت که تداخل نوشتن در بانکها به وجود می آید و برخی از اطلاعات ثبت نخواهند شد. فقط برای READ کردن داده ها از آن استفاده کنید.
    بهترین روش هم آیا کلا ویندوز XP داشته باشید ویا از VMware استفاده کنید.

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    کلا سراغ DosBox نرید خیلی بهتره چون مشکل بزرگش اینه که اگر استفاده کردید حتما دقت کنید برنامه فوق یک WIN32 اپلیکیشن می باشد که در یک نخ تحت کنترل سیستم عامل اجرا شده است و برنامه های تحت داس اساسا بدون نخ هستند ONLINE می باشند!
    به همین علت اگر در برنامه داس باکس یک برنامه فاکس پرو تحت داس که در شبکه به دیتا های SHARE شده دسترسی دارد میخواهید استفاده نمایید برای INSERT or UPDATE or DELETE کردن داده ها ازش استفاده ننمایید به این علت که تداخل نوشتن در بانکها به وجود می آید و برخی از اطلاعات ثبت نخواهند شد. فقط برای READ کردن داده ها از آن استفاده کنید.
    بهترین روش هم آیا کلا ویندوز XP داشته باشید ویا از VMware استفاده کنید.
    ممنون از راهنماییتون

تاپیک های مشابه

1. دسترسی کامل به پوشه های ویندوز با C#‎
    نوشته شده توسط Abbas Naghdi در بخش C#‎‎
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 07 مهر 1393, 20:50 عصر
  2. ایجاد دسترسی کامل به پوشه ها در ویندوز 7
    نوشته شده توسط hadi_peek در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 08 اردیبهشت 1391, 23:51 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید