نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: راهنمائی در ساخت جداول مورد نیاز

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

راهنمائی در ساخت جداول مورد نیاز

با سلام
    برای محاسبه مبلغ HSE برای هر پیمانکار باید مقدار کارکرد هر ردیف در چهار جدول زیر نوشته بشه
    1. جدول مسائل زیست محیطی
    2. جدول بهداشت شغلی
    3. جدل رعایت مسائل ایمنی
    4. حدول رعایت اصول عمومی
    برای اینکار من اومدم چهار جدول با ردیفهای موجود در کدوم ساختم که هر کدوم شامل ردیف، شرح و واحد هست که ممکنه در طول زمان تعداد سطرهای هر کدوم از جداول اضافه بشه
    جدول دیگه ای وجود داره که که باید بر اساس شماره قرارداد مقدار و مبلغ هر کدوم از ردیفها رو درون اون وارد کنم مشکلات من به شرح زیر هست
    مشکل اینجاست که نمیدونم باید بیام برای هر کدوم از جداول فوق الذکر یک جدول جداگانه بسازم و بر اساس شماره قرارداد و ردیف مربوطه مبلغ و مقدار رو وارد کنم یا میشه تمام اونا رو در یک جدول وارد کرد و برای هر قرارداد جدید یک ستون به این جدول اضافه کرد
    اگر روش دوم میسر هست در صورت تغییر در تعداد ردیف موجود در جداول فوق الذکر چطوری میشه ردیف های جدید اضافه شده رو به انتهای جداول قبلی اضافه کرد تا در محاسبه مبلغ با مشکل روبرو نشه
    با سپاس از تمامی دوستان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: راهنمائی در ساخت جداول مورد نیاز

یعنی هیچکس نظری در این مرود نداره
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببینید اگه همه ی جداول مرتبط فقط قراره یک ردیف اطلاعات داشته باشن حتما توی یک جدول بزنید ولی اگه قراره مثلا به ازای یک پیمانکار در جدول اول یک ردیف در دومی دو ردیف تو سومی جند ردیف اطلاعات ثبت بشه حتما از جداول جدا استفاده کنید

سلام، ممنونم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

ببینید اگه همه ی جداول مرتبط فقط قراره یک ردیف اطلاعات داشته باشن حتما توی یک جدول بزنید ولی اگه قراره مثلا به ازای یک پیمانکار در جدول اول یک ردیف در دومی دو ردیف تو سومی جند ردیف اطلاعات ثبت بشه حتما از جداول جدا استفاده کنید
    ممنون دوست عزیز

جداول بر اساس دستورالعملهای صادره و نوع کار تغییر میکنن ولی من اگر در یک جدول وارد کنم باید یک ستون به عنوان شرایط (اینکه در بخش ریست محیطی است یا به مسائل ایمنی کار مربوط میشه و .... بوجود بیارم

اگر یک جدول باشه مشکل در تعریف ردیف و نوع جدول بوجود میاد که باید دو ستون مجزا براش بسازم که هر بار بر اساس نوع جدول مقدار ردیف رو یک واحد اضافه کنم

و ارتباط اون رو با جدول دومم که مبلغ هر ردیف رو تعیین کرده برقرار کنم

ممنون میشم راهنمائی کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

میتونم خواهش کنم راهنمائی کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید