نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ارسال کد احراز هویت پیامکی (کد تایید شماره تلفن)

ارسال کد احراز هویت پیامکی (کد تایید شماره تلفن)

باسلام و خسته نباشیدخدمت اساتید محترم
    من با زامارین کار می کنیم می خواستم بدون مراحل ارسال کد احراز هویت برای شماره تلفن همراه چطوری هستش اگه امکانش هست لطف کنید کاملا توضیح دهید

نقل قول: ارسال کد احراز هویت پیامکی (کد تایید شماره تلفن)

کد ارسال احراز هویت یکی از امکانات سریع و خدماتی برای ارسال پیامک فعال سازی جهت تایید شماره موبایل کاربران در برنامه و یا اپلیکیشن است. ارسال پیامک تایید و یا احراز هویت به شماره موبایل گیرندگان، از طریق ماژول وب سرویس ارسال سریع در سامانه پیامک انجام می شود. ارسال با سرعت بالا بین 300 تا 400 میلی ثانیه و بهره گیری از خط خدماتی شده جهت ارسال پیام به تمام شماره ها باعث شده است تا برنامه نویسان و وب مسترهای بسیاری ازین امکان استفاده نمایند.ارسال کد احراز هویت از طریق کد نویسی انجام می شود. هم اکنون دو حالت کد نویسی برای ارسال کد احراز هویت وجود دارد که در ادامه معرفی خواهد شد: دو روش متفاوت ارسال کد احراز هویت :

1. http://restfulsms.com/api/VerificationCode در این حالت شما می بایست قبل از ارسال درخواست خود، اقدام به دریافت توکن نماییدو سپس ارسال کد را انجام دهید. دریافت توکن در هر 30 دقیقه و یا قبل از هر درخواست ارسال یکی از اقدامات لازم در این روش است.اگر نحوه دریافت توکن با نحوه ارسال درخواست متفاوت باشد عملا درخواست ارسال شما ترتیب اثر داده نمی شود و نحوه دریافت توکن و ارسال درخواست مشابه یکدیگر است. در این حالت برای ارسال کد فعال سازی دو درخواست سمت ما ارسال می شد. دریافت توکن به نوعی هویت ارسال کننده را سمت ما مشخص می نمود.در بدنه برنامه نیز تنها کد و شماره موبایل گیرنده قرار می گیرد. 2. http://restfulsms.com/SendVerificati...ile=9125867859راه دوم بسیار ساده و کوتاه است. در این حالت نیازی به دریافت توکن نمی باشد. در همان url با ارسال نام کاربری و رمز عبور، هویت ارسال کننده مشخص می شود و در ادامه با ارسال کد و شماره موبایل گیرنده، ارسال کد احراز هویت انجام خواهد شد. تمام اطلاعات لازم در همان url به صورت POST ارسال خواهد شد و نیازی به برنامه نویسی دیگری ندارد. هر کدام از روش ها می تواند مناسب نوع خاصی از ارسال باشد و هریک به تنهایی دارای سرعت بالایی است.

از راهنمایی شما سپاس گذارم
    من میخوام کاربر وقتی شماره مبایل خودش رو وارد کرد کد احراز هویت براش ارسال بشه این توی روش دوم شما به چه شکلی انجام میشه؟

نقل قول نوشته شده توسط EBRAHIMIEKOKDARAGHI مشاهده تاپیک
    از راهنمایی شما سپاس گذارم
    من میخوام کاربر وقتی شماره مبایل خودش رو وارد کرد کد احراز هویت براش ارسال بشه این توی روش دوم شما به چه شکلی انجام میشه؟
    لطفا پاسخ دهید خیلی ضروریه !!!

نقل قول نوشته شده توسط EBRAHIMIEKOKDARAGHI مشاهده تاپیک
    لطفا پاسخ دهید خیلی ضروریه !!!
    سلام دوست عزیز
    فکر میکنم تا الان پاسخ سوالتون رو گرفتید اگر نه پیشنهاد میکنم به این لینک مراجعه کنید https://amoot.co/2lt توضیحات کاملی نوشته شده ک میتونه بهتون کمک کنه و تجربه طولانی ک من از این سرویس OTP دارم اینه که بصورت تمام و کمال میتونه کار احراز هویت را برای سایت شما انجام بده و خودتون هم میتونید به راحتی یکسری قابلیت هایش را شخصی سازی کنید

موفق باشید

تاپیک های مشابه

1. سوال: عضویت با تایید مدیر
    نوشته شده توسط saeid6366 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 14 شهریور 1392, 13:06 عصر
  2. سوال: تایید هویت با دو پنل جدا
    نوشته شده توسط shahab_ksh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 20 تیر 1391, 09:33 صبح
  3. تابع رندوم برای دادن آیدی به هر کاربر برای تایید هویت)
    نوشته شده توسط bbc_sh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 05 آبان 1387, 16:07 عصر
  4. من چگونه می توانم تایید هویت تودرتو را پیاده سازی کنم
    نوشته شده توسط asgari2005 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 16 خرداد 1384, 18:55 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید