نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: سایتتون در فایرفاکس درست بارگزاری نمیشه

سایتتون در فایرفاکس درست بارگزاری نمیشه

سلام. چند ماهیه که هر وقت میومدم وبسایتتون، استایل سایت بارگزاری نمیشد(من از فایرفاکس استفاده میکنم). تا اینکه امروز کنسول مرورگر رو باز کردم و پیام خطا رو دنبال کردم فهمیدم باید about:config?filter=security.mixed_content.block_a ctive_content که به طور پیشفرض فعال است رو غیرفعال کنم. ولی از لحاظ امنیتی خطرناکه. لطفآ وبسایت رو درست کنید. ممنون.

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: سایتتون در فایرفاکس درست بارگزاری نمیشه

سلام.

برای من این گزینه ای که گفتید فعاله، و سایت هم درست باز میشه.

کس دیگه ای چنین مشکلی داشته؟

منم الان این گزینه رو دوباره فعال کردم و سایت رو کاملا ریفرش میکنم مشکلی نداره.

البته مخلص آقای کرامتی هستم. اتفاقآ دیروز تو گوگل اسمتون رو جستجو کردم اما پیداتون نکردم. من از زمانی که دات نت رو ورژن 1.1 بود عاشق دات نت و C#‎‎ شدم. خصوصا کار با ASP.NET . متاسفانه اون موقع کتاب آموزش فارسی C#‎‎ نبود و تو اینترنت هم چیزی پیدا نمیشد یا من راه به جایی نمیبردم. یه مقداری از رو مثالها پیش میرفتم اما محدود. آرزوم بود که هر چه زودتر یاد بگیرم و مسلط بشم. متاسفانه بخاطر تصادف (14 سال پیش) و بیماری در حد همون آرزو باقی مونده تا هنوز. اما قطعآ هرچه زودتر خوب میشم و توانایی ذهنیم برمیگرده و C#‎‎ و ASP.NET رو یاد میگیرم. صبر ندارم که هرچه زودتر آموزش C#‎‎ 8.0 از پایه توسط یک ایرانی منتشر بشه. شما آقای مهندس تصمیمی بر این کار ندارید؟ پولی هم باشه میخرم. به شرطی که خوب و کامل آموزش داده باشید. با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله meSaad : جمعه 30 آذر 1397 در 09:17 صبح

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

ارادتمندم دوست عزیز.

هیچ وقت فکر نکن چون مدت زمانی به هر دلیل نتونستی برنامه نویسی کنی قدرتش از ذهنت دور میشه. فقط میره تو انباری. کافیه بیاریش بیرون و گرد و غبارش رو فوت کنی بره. شما شروع کن، هر جا کمک لازم داشتی من در خدمت هستم.

C#‎ 8.0 خیلی چیز جدید نداره. تا اینجا موارد جدیدش بر اساس مقاله های منتشر شده توسط تیم مربوطه هنوز به 10 تا نمی رسه. یک سری از موارد جدیدش رو در قالب یک مقاله منتشر کردم.

اگر می خواهی سی شارپ رو شروع کنی یک دوره آموزشی با محتوی مناسب آماده سازی مخاطب برای بازار کار قبلا آماده کردم که الان هم می تونی باهاش شروع کنی: آموزش ویدئویی سی شارپ - سطح 1

پشتیبان دوره هم خودم هستم.

لطفآ یک بار دیگه امتحان کنید. در مرورگر فایرفاکس من هر وقت در کانفیگ گزینه security.mixed_content.block_active_content روی true یعنی (حالت پیش فرض مرورگر) است استایل سایت شما بارگذاری نمیشه.

تاپیک های مشابه

1. سوال: میشه بگید سایتتون چش شده؟
    نوشته شده توسط 124578 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 15 آبان 1391, 07:53 صبح
  2. آموزش: ساخت لاگین برای سایتتون
    نوشته شده توسط ramtin-w در بخش PHP
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 10 آبان 1389, 18:20 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید