نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: تشکر از سایت خوبتون و درخواست راهنمایی:

کاربر جدید
    محل زندگی
    در حال حاضر اصفهان. اما همیشه آرزو داشتم در قم ساکن بودم

تشکر از سایت خوبتون و درخواست راهنمایی:

با عرض سلام. من دو ساله در سایتتون عضو شدم و سؤالات محدودی در بخش عمومی پاسخ دادم و یکی دو بار درخواستی مطرح کردم که کسی بهم پاسخ نداد! من از نابینایان هستم و از برنامه های کرک استفاده نمیکنم، از libreoffice استفاده میکنم، اما این برنامه برای نابینایان، (خصوصا برای من که با متون اسلامی سر و کار دارم) مشکلات زیادی داره. با برنامه نویسهاش مطرح کردم، گفتن اگه خودتون برنامه نویسی بلدین بیاین درستش کنین و اگه هم نیستین از یک برنامه نویس کمک بگیرین! دو روز پیش در قسمت پروژه های متنباز، درخواستم رو مطرح کردم، اما نمیدونم مطلبم منتشر نشده یا کسی پاسخ نداد و کلا من نتونستم پیداش کنم. این سایت مفید هم که مخصوص برنامه نویسهاست، میخواستم لطف کنین و راهنماییم بفرمایین با چه فردی باید تماس بگیرم و چطوری درخواستم رو مطرح کنم؟ با تشکر مجدد از شما.

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: تشکر از سایت خوبتون و درخواست راهنمایی:

سلام.
    با توجه به رنک بالای سایت برنامه نویس خیلی از اسپمرها جهت سوء استفاده و بک لینک گرفتن در این سایت پست های جدید حاوی لینک های متعدد ایجاد می کنند. سیستم ضد اسپم سایت پست های افرادی که تعداد پست های کمی دارند و در پست هاشون لینک های بیش از یک تعداد مشخصی دارند رو به صورت خودکار به عنوان اسپم ارزیابی می کنه و اون پست ها رو جهت مرور مدیران در حالت "مدیریت شده (Moderated)" قرار میده، و بنابراین کاربران عادی سایت تا قبل از تایید مدیران نمی توانند چنین پست هایی رو ببینند. پست شما هم شامل این قاعده شده بود. الان پست تون رو تایید کردم و برای همه قابل مشاهده است:
    درخواست کمک برای حل یک مشکل در libreoffice writer

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 29 اردیبهشت 1394, 23:38 عصر
  2. پاسخ: 19
    آخرین پست: شنبه 15 آذر 1393, 22:00 عصر
  3. درخواست راهنمایی برای دیتابیس یک سایت اتوماسیون
    نوشته شده توسط shervinrv در بخش تحلیل و طراحی بانک اطلاعات
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 01 مرداد 1393, 01:15 صبح
  4. سایت هایی که خودتون نوشتید
    نوشته شده توسط hadi0x7c7 در بخش ASP.NET MVC