نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نمایش یک تصویر در زمان خاص

نمایش یک تصویر در زمان خاص

با سلام و احترام خدمت تمام اساتید
    دوستان من میخوام یه برنامه داشته باشم که روی سیستم کاربر اجرا بشه و در یک زمان خاص که براش مشخص کردم یک تصویر را به مدت 1 دقیقه روی دسک تاپ کاربر نمایش بده. مثلا من میخوام در ساعت 8 صبح عکس شماره 1 به مدت یک دقیقه نمایش داده بشه و در ساعت 8 شب عکس شماره2 نمایش داده بشه. ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول: نمایش یک تصویر در زمان خاص

سلام دوست عزیز بهترین راه به نظر من استفاده کردن از یک تایمر هستش.شما یک تایمر در فرمتون قرار بدین و شرط مربوطه رو در زمان دلخواهتون اعمال کنید.
    موفق باشید

من دقیقا میخوام یه سرویس در بکگراند داشته باشم که سر یه تایم مشخص یه فایل را اجرا کنه. البته میخوام این سرویس توی بکگراند کل سیستمهای شبکه که روشن هستند اجرا بشه

آقا توراخدا کمککککککککککککککک

سلام دوست عزیز بهترین راه اینه شما در دیتابیس خودتون چند عکس رو قرار بدین و در زمان لازم و در حین اجرای برنامه اون عکس ها رو فراخوانی کنید.لازم میدونم بگم چون میخواین توی چند سیستم و به صورت همزمان اجرا کنید برای همین پیشنهادم استفاده از عکس در دیتا بیس بود.خب کد توی پایین براتون قرار دادم روش کار اینجوری هست ابتدا عکس از داخل سرور فراخوانی کنید و بعد در تایمر ضمن نوشتن شرط عکس رو در بکگراند ویندوز فراخونی کنید.اگر بخواید در بکگراند نرم افزارتون فراخونی کنید که دیگه خیلی راحت تر هستش

Public Class Form1
    Private Declare Function SystemParametersInfo Lib "user32" Alias "SystemParametersInfoA" (ByVal uAction As Integer, ByVal uParam As Integer, ByVal lpvParam As String, ByVal fuWinIni As Integer) As Integer
    Private Const SPI_SETDESKWALLPAPER = 20
    Private Const SPIF_UPDATEINIFILE = &H1
    Public Function SetWallpaper(ByVal image_path As String) As Boolean
    Dim bb As Boolean = True
    Try
    SystemParametersInfo(SPI_SETDESKWALLPAPER, 0, image_path, SPIF_UPDATEINIFILE)
    Catch Ex As Exception
    bb = False
    End Try
    Return bb
    End Function
    Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick
    SetWallpaper("آدرس عکس")
    End Sub
    End Class

کاربر دائمی آواتار a_mohammadi_m
    محل زندگی
    زنجان

با سلام
    پیشنهاد میدم یک برنامه مجزا به شکل Windows Service در Vb.net نوشته و در کل سیستمهاتون نصب و اجرا کنید
    در این حالت برنامه تون همراه ویندوز بالا میاد و کاری رو که برنامه میخواد براتون انجام میده

تاپیک های مشابه

1. ادامه فصل دوم آموزش توابع پردازش تصویر در Matlab-تبدیل نوع تصویر
    نوشته شده توسط بهسان اندیش در بخش پردازش تصویر (Image Processing)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 11 تیر 1397, 23:13 عصر
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 06 اسفند 1394, 05:20 صبح
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 14:08 عصر
  4. پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 22 دی 1391, 11:04 صبح
  5. پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 16 آبان 1386, 09:11 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید