نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: چگونه میتوان فاصله بین خطوط نوشته ها را در هنگام نمایش سایت در صفحات موبایل کم کرد؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

چگونه میتوان فاصله بین خطوط نوشته ها را در هنگام نمایش سایت در صفحات موبایل کم کرد؟

سلام دوستان
    من یک سایتی نوشتم و از خاصیت bootstrap استفاده کردم یک قسمتی وجود داره به نام اخبار تازه، که متن اخبار، داخل مانیتور خوب نشون میده ولی تو صفحه ی موبایل که فونت ریز میشه فاصله بین خطوط به همون نسبت کم نمیشه (همانطور که در تصویر میبینید) چجوری میتونم بگم که وقتی صفحه نمایش کوچیکتر میشه چون فونت نوشته کوچیک میشه فاصله خطوط هم کم بشه؟
    در ضمن اینکه هر پاراگراف شامل عنوان و متن است که عنوان داخل تگ h1 و متن اخبار داخل تگ p نوشته شده است.
    من نمیخوام فاصله بین تگ ها رو کم کنم بلکه میخوام فاصله بین خطوط داخل هر تگ p که به خاطر کوچیک بودن کادر چند سطری میشه رو کم کنم.Mobile.png
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله hastiam : شنبه 08 دی 1397 در 13:59 عصر

کاربر دائمی آواتار anvar
    محل زندگی
    Burbank, California

نقل قول: چگونه میتوان فاصله بین خطوط نوشته ها را در هنگام نمایش سایت در صفحات موبایل کم کرد؟

شما باید در مرورگرت inspect بگیری و خطوط رو چک کنی اینجوری متوجه میشی که فاصله زیاد بین ایتم ها از چی هست. ایا padding دارند یا از مارجین هست یا شاید ارتفاع خطوط font-wight اونها زیاده - اینجوری می تونی فاصله ها رو کنترل کنی
    برای متن پاراگراف ها هم باید خاصیت line-height رو کنترل کنی و مقدار مناسب رو انتخاب کنی مثلا 22 پیکسل یا 27 پیکسل - هر کدوم که مناسب بود ست کن

در ضمن در صفحات وب تگ H1 فقط یکبار استفاده میشه و نه بیشتر - اینجوری که من متوجه شدم شما برای عنوان هر پاراگراف از یک H1 جداگانه استفاده می کنید که اشتباهه - برای عنوان پاراگراف ها از تگ ها H2 یا H3 استفاده کنید چون سئو مهمه و از قسمت طراحی و ساختار سایت شروع میشه تا محتوای نهایی سایت

تاپیک های مشابه

1. درخواست ادیتور متنی(ادیتور سایت برنامه نویس)
    نوشته شده توسط reza97 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 28 بهمن 1391, 15:57 عصر
  2. سوال: نحوه استفاده از ادیتور جاوا اسکریپت که تو اموزش سایت livepipe.net وجود داره، در سایت
    نوشته شده توسط hamed_hossani در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 15 مرداد 1391, 15:46 عصر
  3. پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 02 اردیبهشت 1390, 22:40 عصر
  4. سوال: دنبال ادیتورهای سایت یاهو، بلاگفا، کلوب و ادیتور tinymce می گردم
    نوشته شده توسط phpweb در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: جمعه 27 اسفند 1389, 01:05 صبح
  5. سوال: دنبال ادیتورهای سایت یاهو، بلاگفا، کلوب، برنامه نویس ادیتور tinymce می گردم
    نوشته شده توسط phpweb در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 22 اسفند 1389, 14:43 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •