نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نرم افزار ویندوزی دریافت Notification بصورت popup از تغییرات sql server

نرم افزار ویندوزی دریافت Notification بصورت popup از تغییرات sql server

سلام روز بخیر
    دوستان عزیز من یه نرم افزار دارم به زبان php که به phprunner نوشتمش و الان توسط کاربرها در حال استفاده است. اضافه کنم که کاربرای سیستم هم توسط ldap به نرم افزار وصل میشن و رمزهاشون دست من نیست. دیتابیس این سیستم هم SQL Server هست. مشکلی که دارم اینه که چون php در مرورگر اجرا میشه، هر کاربری که ثبت جدید انجام میده باقی کاربرها ازش بی اطلاع هستن تا زمانی که یادشون بیفته و وارد نرم افزار بشن. به همین خاطر نیاز دارم یه نرم افزار تحت ویندوز بنویسم یا پیدا کنم که اولا به ldap متصل بشه تا بتونه notification های هر کاربر رو براش بیاره، ثانیا بتونه با sql سرور ارتباط داشته باشه و به محض ایجاد تغییر در دیتابیس (شامل حذف، اضافه و تغییر) به کاربرهایی که انتخاب میکنم اطلاع رسانی بکنه.
    ممنون میشم اگر راهنماییم بکنید.
    مرسی

نقل قول: نرم افزار ویندوزی دریافت Notification بصورت popup از تغییرات sql server

سلام دوست عزیز شما فکر میکنم نرم افزار میخواید یا اینکه سوالتون رو خیلی کلی مطرح کردید

نقل قول: نرم افزار ویندوزی دریافت Notification بصورت popup از تغییرات sql server

سلام مجدد
    حقیقتش من دنبال نرم افزاری هستم که هم بتونه به active directory متصل بشه و هم رکوردهای جدید ایجاد شده در دیتابیس رو برای هر کاربر نمایش بده.
    اما چون به احتمال خیلی زیاد همچین برنامه ای پیدا نمیکنم دنبال نرم افزاری هستم که بتونه فقط بخش دومش رو انجام بده و اتصال به AD نداشته باشه.
    اما اگر موفق به یافتن این مورد هم نشم دنبال یک روش برای نوشتن همچین نرم افزاری در محیط ویندوز هستم.
    حالا اگر کسی بتونه کمکی بکنه ممنون میشم

دوست عزیز به نظرم شما یه برنامه بنویس که آخرین رکورد دیده شده رو درون خودش ذخیره کنه و به محض ثبت رکورد جدید به کاربر خودش اعلام کنه از مزیت های این نرم افزار اینه که فقط آبدیت هایی که خود کاربر رویت نکرده نمایش میده یعنی مشاهدات کاربران با هم متفاوت هستش
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار a_mohammadi_m
    محل زندگی
    زنجان

Lightbulb نقل قول: نرم افزار ویندوزی دریافت Notification بصورت popup از تغییرات sql server

سلام
    در VB.net هر دو مورد قابل انجام هست
    برای ارتباط با Active Directory مثالهای زیر رو ببینید
    http://www.planet-source-code.com/vb...+dir&lngWId=10

برای اطلاع کاربر از تغییرات در بانک اطلاعاتی هم باید تکنیک Sql Dependency رو پیاده سازی کنید ) مثال ضمیمه رو ببینید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 24
    آخرین پست: دوشنبه 16 اسفند 1395, 18:40 عصر
  2. سوال: نحوه استفاده از Embedded Web Server در برنامه های ویندوزی
    نوشته شده توسط RamezanBeik در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 05 دی 1391, 16:55 عصر
  3. خطا در ذخیره سازی اطلاعات از طریق فرم ویندوزی در Sql Server
    نوشته شده توسط dark-man در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 10 آذر 1387, 14:32 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •