نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: سورس لینوکس

کاربر دائمی آواتار qazwsx
    محل زندگی
    زاهدان

سورس لینوکس

با عرض سلا من میخواستم ببینم از کجا میتونم سورس لینوکسو دانلود کنم لطفا لینکشو بزارین

باید برای هر قسمت در لینوکس از سایت مربوط به آن یا هر برنامه از سایت مخصوص دریافت کنید مثالا برای دریافت سورس کرنل به سایت www.kernel.org یا gnu به سایت qnu برای برنامه openoffice به سایت openoffice رجوع کنید
    --------------------
    باید برای هر قسمت در لینوکس از سایت مربوط به آن یا هر برنامه از سایت مخصوص دریافت کنید مثالا برای دریافت سورس کرنل به سایت www.kernel.org یا gnu به سایت qnu برای برنامه openoffice به سایت openoffice رجوع کنید
    آخرین ویرایش به وسیله zehs_sha : پنج شنبه 11 آبان 1385 در 09:48 صبح دلیل: این پست به دلیل تکراری بودن بطور خودکار ادغام شده است.
    VIP=Very Important Person

سلام یک سری اطلاعات جامع پیرامون شبکه در لینوکس می خواستم

نقل قول: سورس لینوکس

من می خواهم سورس ابونتو رو دانلود کنم اما هر چی تو سایتش گشتم هیچی پیدا نکردم کمک کنید

نقل قول نوشته شده توسط bijanbina مشاهده تاپیک
    من می خواهم سورس ابونتو رو دانلود کنم اما هر چی تو سایتش گشتم هیچی پیدا نکردم کمک کنید
    سورسش جدا جداست. هر قسمتشو که میخواین سایت داره برین بگیرین. kernel.org, gnu یا xorg o alsa o ...
    اگر تغیراتش بومی باشه و توسط گنو یا کرنل پذیرفته نشه. باید log تغییرات اون پکیج رو در اوبونتو ببینید.

سلام
    چه جالب من الان سورس لینوکس رو لازم دارم!
    باید از چندتا سایت بگیرم؟نمی شد همشو یه جا بذارن؟

کاربر دائمی آواتار m.soleimani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط termehtala مشاهده تاپیک
    سلام
    چه جالب من الان سورس لینوکس رو لازم دارم!
    باید از چندتا سایت بگیرم؟نمی شد همشو یه جا بذارن؟
    برنامه‌های لینوکس به صورت یک‌پارچه نیاز به دانلود نداره هر کدوم از قسمت‌ها که به نظرت نیاز به تغییر داره را می‌تونی به صورت جداگانه دانلود کنی تغییرش بدی و استفاده کنی به صورت یه ماژول. اگر دقت کرده باشی با از کار انداختن یه قسمت از توضیع لینوکس خودت مجبور نیستی که سیستم را راه اندازی مجدد بکنی این دقیقن مفهوم بالا را می‌رسونه شما نیازی نیست که برای جابه‌جا کردن مداد سبز و قرمز کل جعبه مدادها را خالی کنی و دوباره سرجاش بگذاری فقط همون دوتا را در میاری و جابه‌جا می‌کنی.

در کل شما چند میلیون خط کد را دانلود کنی چه استفاده‌ای برات داره ؟

پ ن: دوستان اگر خیلی ساده توضیح دادم برای این هست که ممکن بود یه نفر دیگه بیاد بگه ها این گفتی یعنی چه هر چند حالا هم زیاد مفهوم نیست ولی خواستم که تاپیک از مسیر خودش با پرسش‌های بی‌ارتباط خارج نشه موفق باشید./

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •