نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: اتصال به sql server مجازی

اتصال به sql server مجازی

عرض ادب
    من قصد دارم به یک sql server در یک VM اتصال برقرار کنم با برنامه سی شارپم اما متاسفانه هر مدلی کانکشن می سازم با ارور زیر مواجه میشم. چند تا راهکار توی سرچ پیدا کردم اما درست نشد. چه روی mixed mode چه روی Windows Authentication
    Login failed. The login is from an untrusted domain and cannot be used with Windows authentication.

string connection = "Server=" + server + ";Database=db_clinica;Integrated Security=true;User Id=" + un + "; Password=" + pas + ";";

اینم کانکشنم
    لطفا راهنمایی کنین

کاربر دائمی آواتار rahmatipoor
    محل زندگی
    ---

نقل قول: اتصال به sql server مجازی

به ماشین مجازی تون پینگ دارید؟

یه فایل UDL درست کن و ارتباطت رو با اون چک کن .

اره همه چیز ظاهرا درسته فایروال هم خاموش هم در کلاینت هم در سرور هر حالتی امتحان کردم یا این ارور رو میده یا Named Pipes Provider ارور میده.

کاربر دائمی آواتار rahmatipoor
    محل زندگی
    ---

توی اس کیو ال سرور لاگین تعریف کردید؟

نقل قول نوشته شده توسط rahmatipoor مشاهده تاپیک
    توی اس کیو ال سرور لاگین تعریف کردید؟
    اره هم لاگین تعریف کردم هم permission براش اصلاح کردم اما حالا با این ارور مواجه میشم Login failed for user 'samir'.
    توی خود vm لاگین میکنم راحت ولی ریموت که میخواد متصل شه این ارور رو میده دو تا یوزر دیگه هم ساختم باز هم نشد

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول نوشته شده توسط amir-aa مشاهده تاپیک
    عرض ادب
    من قصد دارم به یک sql server در یک VM اتصال برقرار کنم با برنامه سی شارپم اما متاسفانه هر مدلی کانکشن می سازم با ارور زیر مواجه میشم. چند تا راهکار توی سرچ پیدا کردم اما درست نشد. چه روی mixed mode چه روی Windows Authentication
    Login failed. The login is from an untrusted domain and cannot be used with Windows authentication.

string connection = "Server=" + server + ";Database=db_clinica;Integrated Security=true;User Id=" + un + "; Password=" + pas + ";";

اینم کانکشنم
    لطفا راهنمایی کنین
    سلام.
    کانکشن استرینگ تون کاملا مشکل داره. اگر قراره با Username/Password به سرور وصل شوید میبایست Integrated Security=true رو از کانکشن استرینگ حذف کنید.

اگر هم خواستید به یک سرور غیر از سیستم خودتون با استفاده از Windows Authentication وصل شوید میبایست روی اون سرور Active Directory و یک Domain تعریف کرده باشید و کامپیوترتان به عنوان یک سیستم زیرمجموعه (کلاینت) عضو اون دامین شده باشه تا بتونید با استفاده از Windows Authentication به SQL Server اش متصل شوید (که در صورت عدم وجود Local Network در محیطی که دارید کار می کنید توجیهی نداره). پس بهتره از همون روش اول استفاده کنید.

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    سلام.
    کانکشن استرینگ تون کاملا مشکل داره. اگر قراره با Username/Password به سرور وصل شوید میبایست Integrated Security=true رو از کانکشن استرینگ حذف کنید.

اگر هم خواستید به یک سرور غیر از سیستم خودتون با استفاده از Windows Authentication وصل شوید میبایست روی اون سرور Active Directory و یک Domain تعریف کرده باشید و کامپیوترتان به عنوان یک سیستم زیرمجموعه (کلاینت) عضو اون دامین شده باشه تا بتونید با استفاده از Windows Authentication به SQL Server اش متصل شوید (که در صورت عدم وجود Local Network در محیطی که دارید کار می کنید توجیهی نداره). پس بهتره از همون روش اول استفاده کنید.
    integrated security روهم برداشتم هیچ تفاوتی نداشت باز هم ارور login failed وجود داره.
    من نمیخوام از windows Authentication استفاده کنم تنظیمش کردم روی SQL Authentication ولی با هیچ یوزری چه با sa چه با چندین یوزری که ساختم ورود نمیکنه و ارور login failed میده

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

به یوزر مورد نظر دسترسی لازم به دیتابیس مقصد رو داده اید؟

نقل قول نوشته شده توسط مهدی کرامتی مشاهده تاپیک
    به یوزر مورد نظر دسترسی لازم به دیتابیس مقصد رو داده اید؟
    بله توی VM بصورت لوکال همه چیز درسته یوزر متصل میشه و همه دسترسی هاش بازه اما وقتی از سیستم دیگه متصل میشم ارور میده . گزینه allow Remote Connection هم فعاله. هرجا گشتم راه حل دیگری پیدا نکردم

این کانکشن استرینگ روهم امتحان کردم ولی نتیجه نداد

string connection = "Data Source=192.168.1.20,1433;Network Library=DBMSSOCN;Initial Catalog=db_clinica;User ID=samir;Password=1222354";

کاربر دائمی آواتار Touska
    محل زندگی
    ایران زمین

دوست عزیز - وقتی حالت های Windows Mode یا Mixed Mode رو ست کردین - آیا SQL Server رو ریستارت کردین یا نه ؟

مشکل الحمدلله حل شد ممنون از همه کسانی که همکاری کردند. واقعا نمیدونم اشکال از کجا بود اما یک VM دیگه ساختم و مجدد SQL نصب کردم و روی VM جدید مشکلی نداشت. چون بنده در زمینه امنیت کار میکردم فکر میکنم قبلا تنظیمی انجام داده بودم که جلوی اتصال رو گرفته باشه بهرحال با vm جدید مشکلی نداشت.
    ممنون از همگی

تاپیک های مشابه

1. آشنایی با سرورهای متصل (Linked Server) و پیاده سازی آن در SQL Server
    نوشته شده توسط rezahashemian در بخش Management Studio
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 07 آبان 1398, 15:58 عصر
  2. مشكل در اتصال به SQL Server 2008 بعد از ريستارت كردن SQL Server Manager
    نوشته شده توسط Mehdi Naderi در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 03 مرداد 1391, 17:00 عصر
  3. پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 11 شهریور 1390, 13:07 عصر