نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: پروکسی در برنامه

Arrow پروکسی در برنامه

سلام به همه عزیزان

من میخوام تو برنامم از پروکسی استفاده بکنم که برنامم از فیلتر نجات پیدا بکنه ....چجوری میتونم چنین کدی رو پیاده سازی بکنم؟؟

اگر تاپیک و یا سورسی هست که بنده رو در این زمنیه یاری کنه خوشحال میشم لینک بدین

پیشاپیش از دوستانی که راهنمایی میکنند سپاسگذارم

کاربر دائمی آواتار hesam67_b
    محل زندگی
    مازندران

نقل قول: پروکسی در برنامه

با سلام. سوالتون رو واضح تر بیان کنید.
    برای ارتباط با سرور خودتون میخواین پروکسی استفاده کنید؟

نقل قول: پروکسی در برنامه

نقل قول نوشته شده توسط hesam67_b مشاهده تاپیک
    با سلام. سوالتون رو واضح تر بیان کنید.
    برای ارتباط با سرور خودتون میخواین پروکسی استفاده کنید؟
    خیر! می خواهد سرویس هایی که برای پوش استفاده می شوند ویا سرویس های کاربردی دیگه که تحریم هستیم را دور بزنند.
    در جواب هم باید عرض کنم پراکسی آی پی که زیاده تونت منتهی هیچکدوم ثابت نیستند که شما بخواهید تو برنامه هاتون استفاده کنید.
    1- پیشنهاد اول سعی کنید از سرویس های ایرانی استفاده کنید که البته رایگان نیستند.!
    2- سعی کنید که روی محتوای فنی اپلیکیشن کار کنید تا نیازی به کسب درآمد های پوش نداشته باشید وخود اپلیکیشن قوی باشه! اگر هم برای سرویس های پیگیری خطا و آنالیز داده و ... می خواهید همانطور که عرض کردم سرویس های ایرانی هستند که این بخش ها را رایگان انجام میدن منتهی اینکه تاکی رایگان باشه و غیره را خدا میدونه! ولی به هرحال شک نکنید از هیچی خیلی بهتره تقریبا الان اکثر اپلیکیشن های ایرانی دارند روی سرویس های ایرانی سوییچ میکنند

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 30 بهمن 1392, 09:31 صبح
  2. سورس فارسی نویس، نوشتن فارسی در برنامه هایی که زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنند
    نوشته شده توسط سید حمید حق پرست در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 02 بهمن 1392, 10:00 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •