نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل blue screen در کامپوننت KDTele

کاربر دائمی آواتار SReza1
    محل زندگی
    کنار تعدادی تراریوم و کاکتوس!

مشکل blue screen در کامپوننت KDTele

سلام. دوستان من از kdtele برای ارسال فکس استفاده مکینم. بعضی وقتها فکسها درست میره ولی در اکثر مواقع فکسها ناقص میره و بعضی وقتها هم blue screen میده. یک مثال هم از یکی از سایتهای ایرانی استفاده کردم و مطابق اون نوشتم. ولی باز هم مشکل میده. کسی هست که با این کامپوننت خوب کار کرده باشد؟ شاید بایستی پارامتری را درست تنظیم کنم. سورسش را هم گذاشتم. نسخه دلفی 7 و ویندوز 10

Demo.rar

کاربر دائمی آواتار SReza1
    محل زندگی
    کنار تعدادی تراریوم و کاکتوس!

نقل قول: مشکل blue screen در کامپوننت KDTele

نقل قول نوشته شده توسط SReza1 مشاهده تاپیک
    سلام. دوستان من از kdtele برای ارسال فکس استفاده مکینم. بعضی وقتها فکسها درست میره ولی در اکثر مواقع فکسها ناقص میره و بعضی وقتها هم blue screen میده. یک مثال هم از یکی از سایتهای ایرانی استفاده کردم و مطابق اون نوشتم. ولی باز هم مشکل میده. کسی هست که با این کامپوننت خوب کار کرده باشد؟ شاید بایستی پارامتری را درست تنظیم کنم. سورسش را هم گذاشتم. نسخه دلفی 7 و ویندوز 10

Demo.rar
    مشکل را حل کردم. راه حل رو میذارم برای دوستان دیگر که مثل من دور خودشون نگردند :)
    روی کامپوننت مودم گزینه ای برای MaxSpeedlimit داره که بهتره فیکس بکنیم روی 9600 . یه ریزه سرعت را کم میکنه ولی مطمئن است.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران تهران

نقل قول: مشکل blue screen در کامپوننت KDTele

بیت ریت ارسال معمولا اتوماتیک با دستگاه مقصد سینک میشه .... و ار سرعت زیاد به پایین تست انجام میشه تا به سرعت مناسب بین دو دستگاه در پروتو کول برسه ... احتمالا ... مشکل از دریور مودمتون هست ... و یا دو مودم روی سیستمتون نصب شده ... من با z919 زولتریکس کار میکنم و مشکلی ندارم

تاپیک های مشابه

1. شماره گیره با کامپوننت KDTELE
    نوشته شده توسط salehsam در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 11 دی 1392, 12:54 عصر
  2. آیا کامپونت kdtele برای دلفی xe2 آمده ؟
    نوشته شده توسط programers0 در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 28 بهمن 1391, 09:41 صبح
  3. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 30 مهر 1391, 10:27 صبح
  4. کامپوننت kdtele
    نوشته شده توسط amirsajjadi در بخش VB.NET
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 23 آذر 1389, 15:56 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید