نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: استفاده از CMS یا نه؟

Question استفاده از CMS یا نه؟

سلام مهندسین محترم
    استفاده از CMS رو برای ایجاد وب سایت ASP.Net MVC پیشنهاد می کنید یا خیر؟ (مثلا Orchard یا هر کدوم که شما ممکنه پیشنهاد کنید)
    آیا تاثیری خوبی در رزومه کاری داره یا نه؟
    یا اینکه باید فقط درصورتیکه بدون CMS سایت رو بنویسم در رزومه تاثیرگذار هست؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: استفاده از CMS یا نه؟

شرکت هایی که نمونه کار میخوان بیشتر به مهارت کدنویسی کاربر تاکید دارند و اینکه برای یک سیستم مدیریت محتوای خاص باشه خیلی درست نیست.
    به نظرم یک سایت کوچیک کار کنید و مهارت کدنویسیتون رو توش نشون بدید خیلی بهتره

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

استفاده از CMS رو برای ایجاد وب سایت ASP.Net MVC پیشنهاد می کنید یا خیر؟ (مثلا Orchard یا هر کدوم که شما ممکنه پیشنهاد کنید)
    وقتی سایت رو با یک CMS آماده ایجاد کنید، این رزومه شما بعنوان یک برنامه نویس محسوب نمیشه.

اگر هم بخواهید قابلیت های اون CMS ها رو از طریق برنامه نویسی افزایش بدید درگیر پیچیدگی های تحمیلی موجود در کد اونها می شوید که به نظر من ارزشش رو نداره.

نقل قول نوشته شده توسط hmahdavi921 مشاهده تاپیک
    شرکت هایی که نمونه کار میخوان بیشتر به مهارت کدنویسی کاربر تاکید دارند و اینکه برای یک سیستم مدیریت محتوای خاص باشه خیلی درست نیست.
    به نظرم یک سایت کوچیک کار کنید و مهارت کدنویسیتون رو توش نشون بدید خیلی بهتره
    من در زمینه برنامه نویسی سابقه قابل توجهی ندارم به همین دلیل یه CMS نوشتم و به عنوان نمونه کار ارائه دادم ولی بازم مسخره کردن که چرا وقتتو تلف کردی و CMS نوشتی! و در نهایت قبول نکردن!
    CMS بنده دارای امکانات زیر هست:
    امکان ایجاد هر نوع محصول و زیر محصول
    امکان ایجاد بی نهایت دسته محصول
    امکان ایجاد بی نهایت صفحه
    امکان تعریف و مدیریت سطوح دسترسی
    امکان ایجاد هر تعداد تصویر برای اسلایدر
    امکان مشاهده و پاسخدهی به پیام های ارتباط با ما
    دارای صفحه لاگین زیبا

این قابلیتها کمه ولی اینقدر نظرات منفی دادن که از ادامه دادن و گسترشش دلسرد شدم!
    یعنی اینقدر به نظرتون بد هست که از بنده قبول نمی کنن؟
    حتی کارآموزی هم همینطور، برای یادگیری برنامه نویسی میرم ولی همه کاری برای انجام بهم دادن به جز برنامه نویسی!!
    برای برنامه نویسی به صورت فریلنس هم بازم سابقه باید داشته باشم تا بتونم کارو بگیرم!!!
    واقعا چطور میتونم وارد حرفه برنامه نویسی بشم اساتید؟؟؟ من واقعا دیگه دارم ناامید میشم!
    یعنی اگه معرف نداشته باشم باید قید برنامه نویس شدنو بزنم؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله raha raad : پنج شنبه 20 دی 1397 در 08:34 صبح

این قابلیتها کمه ولی اینقدر نظرات منفی دادن که از ادامه دادن و گسترشش دلسرد شدم!
    تا تعریف شما از کم چی باشه؟ ولی به نظرمن نه کم نیست ولی شما باید ببنید بازارهدف تون از طراحی این سایت چی بوده خیلی از استارت آپ ها برای اینکه یک نسخه MVC اولیه برای استارت آپ شون آماده کنند با همین ابزارهای آماده کار میکنند و بعد از شناخت مشتریان و تححق بخش اولیه اهدافشون مطمنا میرن سمت تکنولوژی های با کیفیت تر و با قابلیت نگهداری بالا.
    یعنی اینقدر به نظرتون بد هست که از بنده قبول نمی کنن؟
    معمولا اینطور کارها برای ارائه در یک رزومه می تونه یک بخشی از فعالیت های کاری باشه ولی مطمنا برای استخدام در یک شرکت به عنوان برنامه نویس وب نمی تونه ملاک باشه.! اونهم به دلیلی که در بالا اشاره کردم.
    حتی کارآموزی هم همینطور، برای یادگیری برنامه نویسی میرم ولی همه کاری برای انجام بهم دادن به جز برنامه نویسی!!
    به هر حال باید از یکجا شروع کرد مطمنا هر شرکتی که باشه نمیتونه در اول کار کل سورسها را در اختیار شما قرار بده که به هرحال مدتی طول میکشه تا بتونن به شما اعتماد کنند و سورس کدها را در اختیارتون قرار بدهند این قضیه برای همه ماها که حتی حرفه ای تر هستیم هم اتفاق می افته پس خیلی نگران نباشید .
    برای برنامه نویسی به صورت فریلنس هم بازم سابقه باید داشته باشم تا بتونم کارو بگیرم!!!
    برای شروع هم فریلنسری هم خوبه! سایتهای خیلی زیادی هست که خیلی پروژه دارند به شرط اینکه نسبت به تجربه تون پروژه انتخاب کنید و کم کم تو پروژه های پیچیده تر پیشنهاد ارسال کنید مطمن باشید اینطوری برای شروع نیازی به سابقه نخواهید داشت 90 درصد کسانی که تو این سایتها هستند همون تجربه نوشتن CMS هم ندارند ولی نا امید نمیشن میتونن پروژه هم بگیرن.
    واقعا چطور میتونم وارد حرفه برنامه نویسی بشم اساتید؟؟؟ من واقعا دیگه دارم ناامید میشم!
    مطالعه کتاب و مستندات فنی زبان ها و تمرین ممارست در برنامه نویسی و مشارکت در تیم های برنامه نویسی مثلا در گیت لب و حتی اگر یک مطلب یاد میگرید سعی کنید این مطلب را با بقیه به اشتراک بذارید و اجازه بدید زمان هم چی درست کنه! تواین حرفه خیلی باید صبور بشید و البته قانع!! سعی کنید حتما تو یک شرکت مشغول به کار بشید و اینطوری تجربه های دیگران را هم تجربه کنید.
    یعنی اگه معرف نداشته باشم باید قید برنامه نویس شدنو بزنم؟؟؟
    کلا با این حرف تون مخالفم!! الحمدالله تقریبا جز تنها تخصص هایی هست که نیازی به معرف و پارتی بازی نداره! تنها معرفتون یک رزومه قوی می تونه باشه! که اونهم تشکیل شده از تحصیلات آکادمیک - تجربه برنامه نویسی - قدرت تجزیه تحلیل - ...
    امیدوارم موفق باشید.

خیلی ممنونم از پاسختون.
    یکی از مشکلات اساسی ای که دارم نمی دونم چطور اطلاعاتمو باید به روز کنم در واقع همیشه انگار عقبم!
    نمی دونم چطور میتونم در زمینه برنامه نویسی به روز باشم!!
    ممکنه در این زمینه هم بنده را راهنمایی کنید؟؟
    مساله اینجاست که نمی دونم چه چیزی رو مطالعه کنم که در برنامه نویسی باعث پیشرفتم بشه و البته اطلاعاتم رو در این زمینه به روز بکنه.
    ...
    البته نمی دونم منظورمو تونستم درست برسونم یا نه!!

کاربر دائمی آواتار ali_md110
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    پیشرفت شما بستگی به علاقه شما در زمینه های مختلف برنامه نویسی داره
    بعضی زمینه ها در خارج از ایران بازار خوبی دارد میتوند توی اون زمینه فعالیت کنید
    این حس "در واقع همیشه انگار عقبم!" رو همه دارند مختص شما نیست
    داشتن یک استاد راهنمای خوب در پیشرفت یادگیری و جلوگیری از اتلاف وقت موثر هست
    مطالعه منابع مهم مثل مجله های برنامه نویسی خیلی خوبه
    https://visualstudiomagazine.com/Home.aspx

نقل قول نوشته شده توسط raha raad مشاهده تاپیک
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    یکی از مشکلات اساسی ای که دارم نمی دونم چطور اطلاعاتمو باید به روز کنم در واقع همیشه انگار عقبم!
    نمی دونم چطور میتونم در زمینه برنامه نویسی به روز باشم!!
    ممکنه در این زمینه هم بنده را راهنمایی کنید؟؟
    مساله اینجاست که نمی دونم چه چیزی رو مطالعه کنم که در برنامه نویسی باعث پیشرفتم بشه و البته اطلاعاتم رو در این زمینه به روز بکنه.
    ...
    البته نمی دونم منظورمو تونستم درست برسونم یا نه!!
    مطالعه کتابهای مرتبط به حوزه کاری خودتون البته هم کتاب بهای فارسی وهم کتاب های لاتین و یک نکته مهم هم این هست که همیشه سعی کنید در انتخاب کتاب فقط به یک ناشر ویک مولف بسنده نکنید سعی کنید از یک عنوان کتاب حداقل 2 تا 3 ناشر مختلف و مولف مختلف را برای خودتون تهیه کنید! دلیل این کار هم این هست که مطالعه منابع مختلف به نکات فنی می رسید که امکان نداره فقط تو یک منبع بهشون برسید دقیقا مصداق بارز این هست که برای هر موضوع چند استاد داشته باشید!!!
    برای به روز بودن، مشارکت در فروم های برنامه نویسی و اشتراک گذاری دانش فنی خودتون با دیگران، و در حوزه برنامه نویسی خودتون و البته اگر علاقه دارید حتی در حوزه های غیر مرتبط برنامه نویسی خودتون مطالعات رفرنس های مرجع را فراموش نکنید.

سلام بنده هم خیلی وقت هست دارم روی یک cms کار میکنم اما خودم ازش راضی نیستم به نظرم خودم خیلی عقب هستم اما بعضی از دوستان میگن واقعا عالی کار کردی از شما برنامه نویسی های عزیز میخوام شما هم یه نگاهی بندازین و نظرتون رو بگید

http://demo.lamerdestan.com/wpadmin/Login.html

user:demo@demo
    pass:demo

سلام
    خیلی خوب نوشته شده افرین
    با توجه به سابقه 7 سالم تو وردپرس قشنگ تو asp اومدی وردپرس مانندی پیاده کردی با ui جذاب که البته بهتر هم میتونستی ولی خیلی خوبه اگر دوست داشتی تلگرام پیام بده بیشتر با هم حرف بزنیم t.me/mrhmir

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 26 مرداد 1399, 00:59 صبح
  2. جند دسته هستند که در حال تخریب سایت برنامه نویس هستند
    نوشته شده توسط pouyansaraf در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 09 تیر 1394, 14:41 عصر
  3. دسته و زیر دسته ها و طریقه نمایش محصولات هر دسته
    نوشته شده توسط rahahost در بخش Laravel Framework
    پاسخ: 16
    آخرین پست: شنبه 06 دی 1393, 22:13 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار