نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی

با سلام خدمت دوستان گرامی من 28 سالمه و فارق التحصیل رشته مهندسی نرم افزارم می خوام ارشد در دانشگاه های سطح بالای ایران درس بخونم .
    من ضمینه کاریم طراحی گیم هست و سالها در این حوزه کار کردم من اصلا از شبکه و طراحی سایت پایگاه داده برنامه نویسی مبایل و .. هیچی نمی دونم .
    البته نه اینکه هیچی نمیدونم دانشجو بودم سایت حرفه ای هم طراحی کردم ولی فقط برای نمره گرفتن .
    اما از برنامه نویسی و گیم انجین و طراحی سه بعدی و ... هیچ مشکلی ندارم . اگر پول داشتم می تونستم بازی در حد کراسس هم بسازم ولی ..

سوالم اینه !
    بین رشته فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی کدام برای من مناسبتر هست . البته می دونم هوش مصنوعی خیلی نزدیکتر هست اما متاسفانه
    گرایشهای کامپیوتر در ارشد فقط اسمای متفاوتی دارن .
    من یک چارت از رشته هوش مصنوعی دیدم با این سیلابس دروس
    نظریه بازی ها ... تصمیم گیری، استراتژی، و مسیریابی در بازیها .. معماری بازیهای رایانه ای....طراحی و توسعه بازیهای رایانه ای .. و غیره که اختیاری بودن .
    اما متاسفانه دانشگاه های معتبر اصلا سیلابس درسی دقیقی نداشتن برای مشاهده .
    دوستان اگر تحربه دارن راهنمایی کنن ممنون میشم چون نمی خوام وقت بزارم برای ارشد هوش مصنوعی بعد چنین واحدایی نباشه .
    اینکه برم ارشد بینایی ماشین جز دروس اختیاری باشه ولی واحد هایی که نام بردم نباشه من مجبورم بینایی ماشین بردارم و اصلا به درد من نمی خوره .
    بازار کار هم اصلا مهم نیست برای اینکه شرکت ها فقط دنبال مهارت هستن و من مدرک ارشد برای دکترا و کار اکادمیک و هیت علمی می خوام و خب اگر در ضمینه کاری خودم
    درس بخونم خب هم ارشد هم دکترا موفق ترم .
    دوستان کسی تجربه داره راهنمایی کنه ؟
    حالا گرایش دیگه ای هم اگر مربوط به این موضوعات بود ممنون اگر معرفی کنید .

آخرین ویرایش به وسیله PoriaPoyan : دوشنبه 24 دی 1397 در 13:08 عصر

نقل قول: مشاوره تحصیلی

سلام
    باید ببینید داشتن کدوم مدرک پر کاربردتره، اگر بخواهید استخدام بشید، تجاری کار کنیدو...
    من به شخصه فکر می کنم دنیای دانشگاه و درس از دنیای کار جداست
    یعنی قرار نیست خیلی تو رشتتون حتی در هوش مصنوعی در مورد بازی سازی صحبت بشه بلکه فقط یکسری تئوری های درسی در این مورد بیان می شه
    من ارشدم نرم بود اما علاقه پروژه ایم هوش مصنوعی، استادم با این مساله که هوش مصنوعی کار کنم مشکلی نداشت پس می تونید با هر گرایشی تو هر زمینه ای کار کنید
    علت اینکه خودم هوش مصنوعی را انتخاب نکردم ترس از این بود که گرایشش(چون هنوز در استخدام جا نیافتاده) مانع از پیدا کردن یک کار مناسب بشه و به همین خاطر نرم رو انتخاب کرد
    در هر صورت به نظرم کسی که رشتش هوش باشه بهتر می تونه راهنمایی کنه

تاپیک های مشابه

1. حسابداری+طراحی جدول تفصیلی
    نوشته شده توسط niloofar norouzi در بخش تحلیل و طراحی بانک اطلاعات
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 04 بهمن 1391, 07:38 صبح
  2. سوال: ادامه تحصیلات در دانشگاه
    نوشته شده توسط Miladkt.S.A.o در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 21 خرداد 1391, 16:13 عصر
  3. تحصیلات عالیه در خارج از کشور
    نوشته شده توسط sarkhosh در بخش تحصیلات دانشگاهی مرتبط با نرم افزار