نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: عدم نمایش اطلاعات یک درایو پس از نصب ویندوز 7

عدم نمایش اطلاعات یک درایو پس از نصب ویندوز 7

سلام به همگی
    من روی لپ تاپم ویندوز 7 نصب کردم و موقع نصبم فقطططط درایو c رو فرمت کردم ، الان که ویندوز نصب شده و سیستم اومده بالا ، وقتی وارد درایو d میشم هیچی رو نشون نمیده ولی روی درایو d زده 26 گیگ خالی از 100 گیگ ،
    اطلاعاتم پاک نشده ها ولی نشونشون نمیده

لطفا اگه کسی مشکل از کجاست کمکم کنه ، اخه لپ تاپ خودمم نیست واسه همکارمه :(

نقل قول: عدم نمایش اطلاعات یک درایو پس از نصب ویندوز 7

نقل قول نوشته شده توسط mina abdi مشاهده تاپیک
    سلام به همگی
    من روی لپ تاپم ویندوز 7 نصب کردم و موقع نصبم فقطططط درایو c رو فرمت کردم ، الان که ویندوز نصب شده و سیستم اومده بالا ، وقتی وارد درایو d میشم هیچی رو نشون نمیده ولی روی درایو d زده 26 گیگ خالی از 100 گیگ ،
    اطلاعاتم پاک نشده ها ولی نشونشون نمیده

لطفا اگه کسی مشکل از کجاست کمکم کنه ، اخه لپ تاپ خودمم نیست واسه همکارمه :(
    اگر تو ویندوز می تونی وارد درایو D بشید پس احتمال داره که فایلهاتون مخفی شده باشند این مسئله را چک کنید؟
    اگر هم که درایو D باز نمیشه ابتدا با ابزاری مثل Acronis از این درایو یک image تهیه کنید و بعد درایو D را فرمت کنید و بعد با همون ابزار Acronis فایل image را بازیابی کنید(منتهی حتما از کل درایو D فایل image تهیه کنید).

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    اگر تو ویندوز می تونی وارد درایو D بشید پس احتمال داره که فایلهاتون مخفی شده باشند این مسئله را چک کنید؟
    اگر هم که درایو D باز نمیشه ابتدا با ابزاری مثل Acronis از این درایو یک image تهیه کنید و بعد درایو D را فرمت کنید و بعد با همون ابزار Acronis فایل image را بازیابی کنید(منتهی حتما از کل درایو D فایل image تهیه کنید).

خیلی ممنونم از جوابتون ، مخفی بودن و چک کردم ، مخفی نیستن . حالا این راهی که گفتین و امتحان میکنم الان .
    البته شما گفتین اگه درایو d باز نمیشه ایمیج بردارم ، ولی اینجا درایو d باز میشه فقط چیزی داخلش نیست ، در حالیکه حجم درایو پره

نقل قول نوشته شده توسط mina abdi مشاهده تاپیک
    خیلی ممنونم از جوابتون ، مخفی بودن و چک کردم ، مخفی نیستن . حالا این راهی که گفتین و امتحان میکنم الان .
    البته شما گفتین اگه درایو d باز نمیشه ایمیج بردارم ، ولی اینجا درایو d باز میشه فقط چیزی داخلش نیست ، در حالیکه حجم درایو پره
    فرقی نداره! بهتره که یک image از درایو D تهیه کنید بعد با همین ابزار Acronis فایل image را mount کنید یعنی بتونید داخل فایل image را ببنید اگر همه فایلها درست بودن داخل image درایو D را فرمت کنید در صورتی که هر مشکلی داشت فایل image به هیچ وجه درایو D را فرمت نکنید و به یکنفر که مورد اعتماد باشه مراجعه کنید تا اطلاعات تون از بین نره!

تاپیک های مشابه

1. هاست ویندوز مناسب با ویندوز و اس کیو ال 2012
    نوشته شده توسط hmahdavi921 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 11
    آخرین پست: یک شنبه 15 آذر 1394, 18:41 عصر
  2. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 22 مرداد 1394, 09:02 صبح
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 02 اردیبهشت 1393, 17:05 عصر
  4. کپی کردن تمام اطلاعات درایو ویندوز ، زمانی که ویندوز در حال کار است
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 0