نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: موقعی که میخواهم در محیط ویژوال استدیو برای دیتا بیسم دیتا کانکشن بسازم پیغام خطا میدهد

موقعی که میخواهم در محیط ویژوال استدیو برای دیتا بیسم دیتا کانکشن بسازم پیغام خطا میدهد

unable to add date connection

could not load file or assembly
    micrososoft.sqlserver.management.sdk.sfc,version=1 1.0.0.0
    culture=neutral,publickeytoken=89845dcd8080cc91
    or one of its dependencies.the system cannot find the file specified
    من تازه شروع به برنامه نویسی کردم لطفا راهنمایی کنید مشکل چی هست و راه حلش چیه
    Untitled.png
    Untitled.jpgUntitled.png
    آخرین ویرایش به وسیله marzi_sadeg : شنبه 29 دی 1397 در 00:14 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: سلام .موقعی که میخواهم در محیط ویژوال استدیو برای دیتا بیسم دیتا کانکشن بسازم پیغام زیر را

باید ببینید چی نوشتید که خطا بوجود میاد همینجوری نمیشه مشخص نمود
    ولی خطا نتونسته فایل رو پیدا و دانلود کنه

نقل قول: سلام .موقعی که میخواهم در محیط ویژوال استدیو برای دیتا بیسم دیتا کانکشن بسازم پیغام زیر را

شاید دارید از sql server خود ویژوال استفاده میکنید و درست نصبش نکردید پیشنهاد میکنم sql server کامل رو روی سیستمتون نصب کنید

اگه امکان داره لطفا یه نگاه به عکس ضمیمه که مربوط به ایجاد کانکشن هست بندازین .اونجا چیزی رو اشتباه وارد نکردم ایا؟

کاربر دائمی آواتار ایلیا آخوندزاده
    محل زندگی
    تبریز

درود
    Microsoft® SQL Server® 2014 Feature Pack را دانلود کنید

به آدرس زیر برید
    http://www.microsoft.com/en-us/downl....aspx?id=42295
    از این لینک فایل های زیر رو دانلود کنید

• ENU\x64\SharedManagementObjects.msi for X64 OS or
    • ENU\x86\SharedManagementObjects.msi for X86 OS,
    • بعد از نصب ویژوال استودیو رو مجدد اجرا کنید ینی ریستارت کنید.

سلام ممنون از راهنماییتون .هر دو فایل را نصب کردم اما بلد نیستم ویژوال را ریستارت کنم

محل زندگی
    تبریز

درود
    ریستارت منظور بستن کامل ویژوال و اجرای مجدد آن هستش

نقل قول نوشته شده توسط marzi_sadeg مشاهده تاپیک
    سلام ممنون از راهنماییتون .هر دو فایل را نصب کردم اما بلد نیستم ویژوال را ریستارت کنم
    ینی یه project جدید باز کنید؟
    از قسمت file> new میتونید پروژه دید بسازید و یا از open< file یک پروژه ای که قبلا ساختید رو باز کنید .

سلام شرمنده همش پیام میزارم براتون ولی با اینکه کارایی که شما گفتید رو انجام دادم باز هم همان خطا رو میده و ارتباط برقرار نمیشه!!!

نقل قول: موقعی که میخواهم در محیط ویژوال استدیو برای دیتا بیسم دیتا کانکشن بسازم پیغام خطا میدهد

سلام ...حل شد خیلی ممنون

محل زندگی
    تبریز

نقل قول: موقعی که میخواهم در محیط ویژوال استدیو برای دیتا بیسم دیتا کانکشن بسازم پیغام خطا میدهد

نقل قول نوشته شده توسط marzi_sadeg مشاهده تاپیک
    سلام ...حل شد خیلی ممنون
    درود
    با عرض پوزش بخاطر مشغله کاری نمیرسیدم سایت
    خداروشکر که حل شد لطفا مشکل رو بگین از کجا بود تا کاربران دیگه درصورت برخورد با خطای مشابه استفاده کنن.

سلام .من رفتم c/windows/assembly اون قسمت شماره ورژن اسمبلی مربوط به هر ورژن از sql که روی سیستم نصب شده باشه هست . در سیستم من ورژن اسمبلی 11.0.0.0 وجود نداشت . چون شماره ورژن اسمبلی 11.0.0.0 مربوط به sqlserver ورژن 2012 میشه برای همین sqlserver 2012 feature pack را دانلود و فایل های sharedmanagemantobjects , sqlsysclrTypes مربوطه را دانلود و نصب کردم و حل شد

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395, 01:26 صبح
  2. سوال: تفاوت ساخت دیتا بیس با ویژوال استدیو و اس کیو ال منجمتن استدیو
    نوشته شده توسط hadiyoodream در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 25 مرداد 1394, 15:27 عصر
  3. پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 13:01 عصر
  4. برگردادن دیتابیس از ویژول استدیو
    نوشته شده توسط ahnsolution در بخش مسائل مرتبط با نصب و راه اندازی
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 29 دی 1389, 08:46 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید