نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: راهنمایی برای حذف ماژول های Google play و AdMob در اندروید استودیو

Post راهنمایی برای حذف ماژول های Google play و AdMob در اندروید استودیو

سلام

دوستان عزیز من یک سورس کد برنامه اندروید از سایت خارجی خرید کردم در این برنامه از ماژول های google play و Admod استفاده شده به علت تحریم ایران و پولی بودن این قسمت ها گوگل اجازه فعالیت به برنامه را نمی دهد برنامه اندروید استودیو به خوبی کار می کند هیچ مشکلی هم ندارد و خروجی apk بدون ارور ساخته می شود و بدون خطا در گوشی نصب می شود ولی اینترنت وصل هست برنامه را باز می کنی از برنامه خارج می شود اما وقتی در حالت افلاین هستی و اینترنت وصل نیست برنامه کار می کند مشکلی ندارد از استاد های عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایند که چطوری این ماژول ها رو دور زد یا پاکشون کرد

نقل قول: راهنمایی برای حذف ماژول های Google play و AdMob در اندروید استودیو

نقل قول نوشته شده توسط error_au مشاهده تاپیک
    سلام

دوستان عزیز من یک سورس کد برنامه اندروید از سایت خارجی خرید کردم در این برنامه از ماژول های google play و Admod استفاده شده به علت تحریم ایران و پولی بودن این قسمت ها گوگل اجازه فعالیت به برنامه را نمی دهد برنامه اندروید استودیو به خوبی کار می کند هیچ مشکلی هم ندارد و خروجی apk بدون ارور ساخته می شود و بدون خطا در گوشی نصب می شود ولی اینترنت وصل هست برنامه را باز می کنی از برنامه خارج می شود اما وقتی در حالت افلاین هستی و اینترنت وصل نیست برنامه کار می کند مشکلی ندارد از استاد های عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایند که چطوری این ماژول ها رو دور زد یا پاکشون کرد
    معمولا dependency های را تو فایل gradle پروژه می توانید تغییر بدید!
    البته اگر این وابستگی ها را از روی پروژه حذف کنید احتمال داره apk ساخته نشه! و در کامپایل به مشکل بر بخورید.
    بهتره که بعد از حذف وابستگی در سورس های برنامه در صورتی که امکان داشت دسترسی های به این سرویس ها را لغو کنید!

نقل قول: راهنمایی برای حذف ماژول های Google play و AdMob در اندروید استودیو

ممنون از جوابتون میشه یکم بیشتر در این مورد توضیح بدین. این برای برای اطلاع رسانی مثلا پست جدید در این برنامه استفاده شده

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 06 آبان 1394, 07:07 صبح
  2. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 29 آذر 1393, 17:53 عصر
  3. تبلیغات اندروید google admob
    نوشته شده توسط sma6871 در بخش Android Studio
    پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 19 اردیبهشت 1393, 12:36 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید