نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل در فایل Manifest

مشکل در فایل Manifest

سلام وقت بخیر به دوستان عزیز

من میخوام توی فایل Manifest یک سری کد وارد کنم ولی همونطور که توی تصویر میبینید به رنگ زرد دراومده و موقع نوشتن کد ایراد میگیره و این پیام رو هم نشون میده :
    napp is not indexable by google search;consider adding at least on activity with an ACTION-VIEW intent filter see issue explanatio for more details

qq.JPG

نقل قول: مشکل در فایل Manifest

نقل قول نوشته شده توسط ali solar مشاهده تاپیک
    سلام وقت بخیر به دوستان عزیز

من میخوام توی فایل Manifest یک سری کد وارد کنم ولی همونطور که توی تصویر میبینید به رنگ زرد دراومده و موقع نوشتن کد ایراد میگیره و این پیام رو هم نشون میده :
    napp is not indexable by google search;consider adding at least on activity with an ACTION-VIEW intent filter see issue explanatio for more details

qq.JPG
    باید در تگ application بنویسید!
    بنابراین آخرین خط تگ application که android:theme هست در انتهاش یک wildcard یا همون < هست باید این ویلکارد آخر خط جدید باشه که دارید اضافه میکنید

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

این یک هشدار هست و نه خطا. درواقع داره توصیه می‌کنه که قابلیت App Indexing رو فعال کنید. این قابلیت باعث میشه که اگر کاربر روی مرورگر موبایل چیزی رو سرچ کنه و یکی از نتایج جستجو در اپ شما موجود باشه (یا دقیقتر، وبسایت متصل به اپ شما)، گوگل بجای هدایت کاربر به وب سایت، مستقیم به داخل اپ هدایتش می‌کنه.
    برای اطلاعات بیشتر Google App Indexing یا Deep Links for App Contents رو جستجو کنید.

اگر نمی‌خواید این قابلیت رو فعال کنید و فقط دوست دارید این هشدار از بین بره، اگه روی آیکن زرد رنگی که کنار هشدار میاد کلیک کنید، گزینه ای برای ignore کردن داره. در واقع کاری که می‌کنه اینه که خط زیر رو به تگ application اضافه می‌کنه:
    tools:ignore="GoogleAppIndexingWarning"

ممنون از جوابتون ولی دقت کنید من از روی مجموعه آموزشی شرکت پرند مشغول یادگیری هستم عکس اول از محیط این مجموعه هست
    aaww.JPG

شما توی تصویر دوم که دقت کنید من میخوام همون متن رو تایپ کنم ولی کد من رو قبول نمیکنه و مثلا من کانفیگ رو که مینویسم باید متدهای پیش فرض رو بیاره که من انتخاب کنم از اون لیست ولی اینطور نیست

aawwee.JPG

لطفا تصاویری که اینجا فرستادم رو ببینید نظرتون مهمه برام ممنون

کاربر دائمی آواتار Nevercom
    محل زندگی
    بستک

شما کد رو در جای اشتباه نوشتید. این Attribute تگ activity هست. یعنی باید قبل از اینکه تگ بسته بشه (قبل از عبارت < ) نوشته بشن.
    حالا که در ابتدای راه هستید، برای اینکه بعدن گیج نشید و با اصطلاحات هم آشنا بشید، پیشنهاد می‌کنم در مورد XML و ساختارش مطالعه کنید (چون در اندروید با XML زیاد سر و کار دارید). بسیار ساده هست و بیشتر از یک ساعت وقتتون رو نمی‌گیره.

تاپیک های مشابه

1. فایل Manifest در برنامه های جاوا
    نوشته شده توسط abdoullah.aberi در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 18 تیر 1394, 13:17 عصر
  2. سوال: مشکل در Manifest
    نوشته شده توسط Mask در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 5
    آخرین پست: دوشنبه 23 خرداد 1390, 00:51 صبح
  3. مشکل با فایل manifest در برنامه های دلفی
    نوشته شده توسط عقاب سیاه در بخش کامپوننت های سایر شرکت ها، و توسعه کامپوننت
    پاسخ: 0