نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: مشکل در نمایش سایت در IIS

مشکل در نمایش سایت در IIS

سلام و خسته نباشید به دوستان برنامه نویس عزیز.
    دوستان عزیز بنده سایتم روی IIS بالا آوردم ولی متاسفانه مشکل اینکه Bootstrap بنده نشناخته برای تست سایت لود کردم روی IIS تا ببینم میاد بالا که دیدم سایت به این صورت هستش.
    2019-01-28_21-31-17.jpg
    ولی در اجرا روی IIS خود ویژوال درست بالا میاد
    2019-01-28_21-31-57.jpg
    ولی وقتی Publish میکنم و داخل پوشه مورد نظر یا نه از پوشه پابلیش صدا میکنم فایل رو درست بالا نمیاد نمیدانم علتش چی هستش. ممنون میشم مقدور هستش بنده راهنمایی کنید با تشکر.
    الان برای تست داخل یک پروژه دیگه بوت استرپ شناخته ولی هرچی آنگولار کدنویسی کردم کدنویسی های آنگولار نشناخته الان این نشناختن تو چی هستش ممنون میشم بنده راهنمایی کنید.
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله davidrobert : دوشنبه 08 بهمن 1397 در 21:47 عصر

نقل قول: مشکل در نمایش سایت در IIS

دكمه F12 رو فشار بده. تمام خطوط قرمز رنگ اون رو براي خطايابي دنبال كن در تمام برگه‌هاي آن.

سلام و خسته نباشید دوستان مشکل BootStrap متوجه شدم چون بوت اسپرت Razor Pages کمی متفاوت هستش و تو یک نمونه ساده وقتی داخل Bootsrap امدم Direction =rtl قرار دادم شکل ظاهری پروژه بهم ریخت این حذف کردم دیدم مسیر Right To Left تو این فرق میکنه درست کردم درست شد. ولی مشکل دیگه من آنگولار رو بهش اضافه کردم و مشاهده میکنید وقتی توسط ویژوال استارت میشه آنگولار بنده شناخته میشه.
    2019-01-29_21-31-07.jpg
    مقدار 1 +6 رو توسط آنگولار دادم و چون IIS توسط ویژوال ران شده درست نشان میده و از طرف دیگه هم توسط Nuget آنگولار اضافه کردم چون نشناخت Angular.min.js از Cdn گرفتم و به سایت دادم شناخت و جمع کرد و اونیکه توسط Nuget دادم نشناخت عمل جمع انجام نداد ولی مشکل سر این الان توسط IIS خود ویندوز اجرا میکنم نمیشناسه 2019-01-29_21-33-51.png
    و اجرا نمیکنه آنگولار ممنون میشم بنده راهنمایی کنید با تشکر
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله davidrobert : سه شنبه 09 بهمن 1397 در 21:04 عصر

دوستان کسی نمیدونه مشکل آنگولار چطور حل کنم داخل سایت بشنازه وقتی ارسال میشه به IIS و مشکل دیگه که دارم این سایت برای تست میبرم روی سرور اصلی درست برای بالا امدن IIS ویندوز خانه همین کارها رو برای ویندوز سرور انجام دادم ولی متسفانه IIS ویندوز سرور نمیشناسه سایت و نمیاره بالا

دوستان بلخره IIS ویندوز سرورم رو شکست دادم و سایت بالا آوردم فقط میمونه چطوری آنگولار رو بهش بشناسونم که تو Publish آنگولار بشناسه و در داخل IIS ویندوز بیاره بالا سایت رو و آنگولار و بشناسه.
    منظورم همون شناختن آنگولار در IIS هستش

سلام و خسته نباشید از دوستان کسی نمیدون چطور آنگولار به پروژه بفهمونم وقتی Publish کردم روی IIS ویندوز هم کار کنه سایت.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 02 اردیبهشت 1394, 12:02 عصر
  2. سوال: تشخیص سیستم مدیریت سایت ها و تغییر آدرس ورود به مدیریت CMS ها
    نوشته شده توسط iconsco در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 20 خرداد 1391, 19:12 عصر
  3. سوال: مگر 8 بیت یک بایت نمی شود پس چگونه در این الگوریتم تعداد بیت ها یک بایت میشوند؟
    نوشته شده توسط complexcoding در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 فروردین 1391, 15:21 عصر
  4. هزینه های احتمالی یک وبسایت تجاری در صورت رعایت کپی رایت
    نوشته شده توسط میلاد قاضی پور در بخش گفتگوی عمومی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
    پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 30 آبان 1389, 08:22 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید