نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: تغییر datasource گریدویو

تغییر datasource گریدویو

باسلام
    من در پروژه ام صفحه ای دارم که شامل دو قسمت هست سمت راست گریدویو و سمت چپ یک درخت.و هر بار که روی هر یک از نودهای درخت کلیک میشود باید دیتا سورس گرید ویو سمت راست ما تغییرکند.حالا من این سوال برام بوجود آمده اگر من بخام سرعت لود جداولم بالا بره (جداول دیتابیس گاها خیلی بزرگ هستند)بهتره که چندین گرید ویو بذارم و پراپرتیvisible آنها را تغییر دهم یا اینکه یک گرید ویو بذارم و هر بار دیتا سورس را تغییر دهم؟؟؟

نقل قول: تغییر datasource گریدویو

نقل قول نوشته شده توسط matf2009 مشاهده تاپیک
    باسلام
    من در پروژه ام صفحه ای دارم که شامل دو قسمت هست سمت راست گریدویو و سمت چپ یک درخت.و هر بار که روی هر یک از نودهای درخت کلیک میشود باید دیتا سورس گرید ویو سمت راست ما تغییرکند.حالا من این سوال برام بوجود آمده اگر من بخام سرعت لود جداولم بالا بره (جداول دیتابیس گاها خیلی بزرگ هستند)بهتره که چندین گرید ویو بذارم و پراپرتیvisible آنها را تغییر دهم یا اینکه یک گرید ویو بذارم و هر بار دیتا سورس را تغییر دهم؟؟؟
    شما همون باید 1 گرید داشته باشین، کاش میگفتین تعداد رکورد ها چقدر هست تا بشه بهتر راهنمایی کرد، اما چندتا کار میتونید بکنید.
    از برنامه نویسی نا همزمان استفاده کنید تا مشکلی توی لود کردن و هنگ کردن نداشته باشین
    گرید رو صفحه بندی کنید یعنی اول 20 یا هرتعداد که خواستید رو از بانک دریافت کنید و با انتخاب کاربر (صفحه بعدی) 20 تا اطلاعات بعدی رو دریافت کنید و...

سلام.گاهی جداولم تا چند میلیون رکورد هم داره

نقل قول نوشته شده توسط matf2009 مشاهده تاپیک
    سلام.گاهی جداولم تا چند میلیون رکورد هم داره
    نمایش چند میلیون به کاربر اصلا درست نیست، حالا اگر قصد دارین اطلاعات رو نمایش بدین، ابتدا 20 تا رکورد رو دریافت کنین بعدش هنگام اسکرول 20 تای بعدی به همین ترتیب اطلاعات رو لود کنید یا از برنامه نویسی async استفاده کنید و اطلاعات رو در پس زمینه لود کنید

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 23 فروردین 1394, 21:04 عصر
  2. تغییر datasource در javascript
    نوشته شده توسط ayani2002 در بخش JavaScript و Framework های مبتنی بر آن
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 13:46 عصر
  3. نداشتن datasource یک ستون در گرید ویو
    نوشته شده توسط mhaghp در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 31 اردیبهشت 1391, 15:57 عصر
  4. سوال: مشکل با paging گریدویو تلکریک وقتی دیتا سورس از نوع linq datasource است
    نوشته شده توسط bahareh1368 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 10
    آخرین پست: شنبه 20 اسفند 1390, 10:11 صبح
  5. تغییر datasource یک تکست باکس
    نوشته شده توسط arash6510 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 01 تیر 1387, 00:07 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید